Ambient pornit/oprit

Join the new world

 

Зовнішня політика: Інтерв'ю №2

Ziua 1,901, 13:20 Publicat în Ukraine Ucraina de Dobromur

Доброго здоров'ячка усім, сьогодні хочу запропонувати вашій увазі інтерв'ю з іншими двома відомими особистостями та державними діячами, щодо їхні поглядів стосовно зовнішньої політики та місця еУкраїни в світі.

Досьє:
Pan Xenonchik - Former everything (с) oDdkID. Багаторазово очолював МЗС(а також був заступником міністра). Президент еУкраїни - квітень 2012 р. Прем'єр-міністр в січні та березні 2012 р. очолював МО та фінансовий комітет при конгресі. Обіймав посади посла до Росії, Білорусії, голови адміністрації президента.
kyvasyat - командир МЮ, який може охарактеризувати себе якось так:
"я "звичайний гравець" як і багато інших...
от вчора, до прикладу, грав в одну "стрілялку" ... Але як я зіграв??? … Вороги(AI) просто встали і пішли з комп'ютера … \о"
Очолював МЗС у квітні 2012 р. Багаторазово входив до складу МЗС у різних урядах. Обіймав посаду посла до Бразилії.1. Якою ви пам"ятаєте еУкраїну до вступу в альянс ЕДЕН?(історія зовнішніх відносин, ключові події, місце в світі еУкраїни того часу, і т.п.)
Pan Xenonchik: Перед вступлением в ЕДЕН мы были под российским ТО. Тогда ботов мы водить не умели, а они умели, потому удерживали власть у нас. Мы были в альянсе Феникс де-факто вассалом России.Мы были очень слабой страной, чей дамаг был мизерен, а обороноспособность была эквивалентна подписаным МПП. Дать коротко ответы на вопрос очень тяжело, так как пришлось бы пояснять и изменения в игровой механики и еще много чего.
kyvasyat: Я прийшов до ерепи в листопаді 2011 року, тому власної відповіді на це питання не маю, а переказувати те?що вже написано “кромовим” і “бабенко” мабуть не має сенсу.

2. Місце еУкраїни в ЕДЕНі?(ключові події, статус еУкраїни в альянсі, його доцільність для еУкраїни і т.п.)
Pan Xenonchik: На данный момент мы полноправный участник ЕДЕН. В первую очередь потому, что у нас пока нет иного выхода. Так как сейчас ситуация не очень благоприятна для ЕДЕНа, то и у нас большие проблемы.
kyvasyat: Мені найбільше запам'ятались мої перші місяці у цій грі. А ми - українці, тоді дійсно феєрили на Європейських просторах за допомогою союзників з тедену. Пригадуються походи проти Польщі і Угорщини, також те як Польща майже 2.5 місяця не могла перемогти набагато слабшу по потенціалу Україну(прикордонний пінпонг). Також думаю варто згадати що в ті часи СК ЕДЕНу був українець (Олесь), що також додавало гордості і відваги молодому поколінню. І саме тоді майже завжди наші МЮ виглядали одним цілим (звісно були виключення, але стаття не про це). В ці часи з нашою думкою в ЕДЕНі рахувались…
Але з часом світ почав потроху мінятись, розпалась Терра, вийшли болгари, що дуже сильно вдарило по військовому потенціалу ЕДЕНу в е-світі. І топ країни альянсу почали все сильніше і сильніше “перетягувати ковдру на себе” і ігнорувати інші країни альянсу.
одною з причин цього стали наші помилки в міжнародних відносинах:
- непродумана і погано спланована атака на Москву (яку я пропустив відпочиваючи в Греції),
- цирк який в результаті вийшов з нашого “конфлікту/непорозуміння” з Молдовою.
- загострення угорського питання (видання офіційної статті про перемовини США , яких фактично не було).
До плюсів звісно треба віднести:
-наші добрі відносини з Аргентиною і Туреччиною.
-те що все більше і більше е-українців розуміють, що на ЕДЕНі світ не закінчується, тільки треба більш працювати в цьому напрямку. Якщо подивитись на екс-Терра країни: Бразилія і США, то багато представників політичної еліти позитивно ставляться до е-України, але одні ненавидять румун і чекають від нас анти-румунської позиції, а інші хочуть трохи змінити нашу позицію до північного сусіда. І після цього готові допомогти нам.


3. Майбутнє еУкраїни на світовій арені, ваше бачення?(ваша аналітика та бачення зовнішньої політики, ваш погляд на геополітичне майбутнє еУкраїни і т.п.)
Pan Xenonchik: Наше будущее зависит исключительно от того, сможем ли мы воспользоваться изменениями в будущей мировой геополитике. В особенности, если возникнет конфликт между СоТ и ТВО.
А вообще про наш курс я периодически пишу в своей газете. Вышла статья про общие понятия, про Молдавию. Почти дописана статья про Болгарию, за ней на очереди - Румыния, Венгрия, Россия.
kyvasyat: Сказати на 100% впевнено про наше майбутнє тепер не можна, країна фактично поділена на два політичні табори, відповідно від перемоги одного з них може кардинально мінятись вектор руху.

Дякую за увагу, та співрозмовникам за згоду дати інтерв'ю;)

Запрошуємо усіх громадян до лав Національного Фронту. Будуймо еУкраїну разом!Для шаутів:
Зовнішня політика: Інтерв'ю №2
http://www.erepublik.com/uk/article/-21-2205504/1/20 

Comentarii

Cruk Shino
Cruk Shino Ziua 1,901, 13:29

v

Beskyd01
Beskyd01 Ziua 1,901, 13:36

V

ED 80
ED 80 Ziua 1,901, 13:48

v

Taras Zasnovnyk
Taras Zasnovnyk Ziua 1,901, 13:55

за інтервю вотед, коментувати відповіді не буду, але...

може автор пояснити присутність банера політичної партії , якщо він ,звісно, претендує а обєктивну журналістику і бере інтервю у представників різних політичних сил?

Dobromur
Dobromur Ziua 1,901, 14:04

Можу:
Банер йде після інтерв'ю, на правах політичної реклами, за всіма правилами журналістської стилістики.
Власне саме інтерв'ю не містить прихованого пропагандистського змісту з боку автора, відповіді опубліковані без ідеологічного втручання автора у зміст. Все інше графічне оформлення.

Valeviko
Valeviko Ziua 1,901, 14:08

v

carpet15
carpet15 Ziua 1,901, 14:41

Банер йде після інтерв'ю, на правах політичної реклами
_________
Якщо на правах політичної реклами, тоді потрібно сплачувати податок на рекламу. НФ його сплатив?

Dobromur
Dobromur Ziua 1,901, 14:44

Все що передбачено механікою гри, все враховано, пане carpet15
)

Sun Chai
Sun Chai Ziua 1,901, 18:32

V

Vlodko
Vlodko Ziua 1,902, 01:02

v

Batyar
Batyar Ziua 1,902, 01:21

вот

shveyk
shveyk Ziua 1,902, 03:00

kyvasyat: Сказати на 100% впевнено про наше майбутнє тепер не можна, країна фактично поділена на два політичні табори, відповідно від перемоги одного з них може кардинально мінятись вектор руху.
_________________________________________________________________________________________
ось вам і відповідь чого союзники за нас не рвуть дупу. навіщо зараз за нас напружуватися, якщо завтра може прийти яля снейк і знов почати посилати еден. нема стійкої зовнішньої політики - нема стійкої підтримки.

Burkotun
Burkotun Ziua 1,902, 05:48

V

Igor0k
Igor0k Ziua 1,902, 07:10

вотед

Izjaslav
Izjaslav Ziua 1,902, 07:12

Приємно, нові, перспективні люди у журналістиці.
Проголосував!

IEVGENIY II
IEVGENIY II Ziua 1,902, 07:33

@ carpet15 Day 1,901, 14:41
Якщо на правах політичної реклами, тоді потрібно сплачувати податок на рекламу.
///
Який-який податок?
LOL
Бачу, дехто хтів би перетягнути совкові порядки РЛ-України навіть сюди.
Килимок-15-ий, ти мусиш бути або янучар або прихильник кокаїністки Жульки.

IEVGENIY II
IEVGENIY II Ziua 1,902, 07:38

@ shveyk:
навіщо зараз за нас напружуватися, якщо завтра може прийти яля снейк і знов почати посилати еден. нема стійкої зовнішньої політики - нема стійкої підтримки.
///
власне все так воно і є

І доки триватиме таке становище, доти еУкраїні в цій грі нічого не світись. Незалежно від альянсів і домовленостей.

Але дебілувата школота цього зрозуміти не здатна.

Nestor 23
Nestor 23 Ziua 1,902, 12:01

V

Arctirus
Arctirus Ziua 1,902, 12:03

shveyk Day 1,902, 03:00

kyvasyat: Сказати на 100% впевнено про наше майбутнє тепер не можна, країна фактично поділена на два політичні табори, відповідно від перемоги одного з них може кардинально мінятись вектор руху.
_________________________________________________________________________________________
ось вам і відповідь чого союзники за нас не рвуть дупу. навіщо зараз за нас напружуватися, якщо завтра може прийти яля снейк і знов почати посилати еден. нема стійкої зовнішньої політики - нема стійкої підтримки.
____

полностью с тобой согласен. сколько раз уже такое было, когда дем силы наладят работу а приходит какойто тукликер от патриотов, или имам, и всё летит в тартары.

carpet15
carpet15 Ziua 1,902, 12:16

Бачу, дехто хтів би перетягнути совкові порядки РЛ-України навіть сюди.
___________
lol
Які совкові порядки? Ленко, вивчай податкове законодавство розвинутих країн - у ВСІХ існує податок на рекламу

uaporschee
uaporschee Ziua 1,902, 12:31

Вот написали статью, сделали ее максимально объективной, люди пишут вполне нормальные комментарии, но придет тот человек который начинает портить настроение.

DrAntirus
DrAntirus Ziua 1,902, 13:31

Тогда ботов мы водить не умели
=========
Дякую ксенон за те що признався)
А так воте.

Bojan Figaro
Bojan Figaro Ziua 1,902, 14:32

votado

Vilar47
Vilar47 Ziua 1,902, 21:20

V

Bungar
Bungar Ziua 1,903, 05:58

коментувати відповіді не буду х2

противно как то, как окурок в писуаре

Doctor  Faust
Doctor Faust Ziua 1,903, 09:50

V

 
Postează răspunsul tău

Ce este asta?

Acesta este un articol scris de un cetățean eRepublik, un joc de strategie bazat pe țările din viața reală. Creează-ți propriul cetățean și condu țara ta pe drumul ei spre glorie. Îți poți câștiga faima în războaie, luptând ca un erou, în presă, scriind articole, sau construind un imperiu financiar.