Fundo lig/desl

Dzejas dienas 2017: valsts atbalsts

18 2 dias atrás Publicado em Latvia Latvia Análise e debates políticos Análise e debates políticos

Patīkami jaunumi - ir izdevies piesaistīt valsts atbalstu Dzejas dienu finansēšanai! Kongresā ir nodots balsojumam priekšlikums, kurš paredz 120 000 LVL pārskaitīšanu no valsts kases uz organizāciju ''Central Bank of Latvia'', no kuras tālāk šie ler mais »

Dzejas dienas 2017: izmaiņas

17 4 dias atrás Publicado em Latvia Latvia Negócios financeiros Negócios financeiros


Notikušas izmaiņas Dzejas dienu nolikumā. Iepriekš ziņotais par to, ka lielā dzejas konkursa balvu fonds ir 100 000 LVL, izrādījies nepatiess. Nelielas drukas kļūdas pēc ir radies šāds pārpratums. Par balvu fonda apmēru vēl tiek spriests, bet
ler mais »

DZEJAS DIENAS 2017: 100 000 LVL!!!

22 6 dias atrás Publicado em Latvia Latvia Entretenimento e interacções sociais Entretenimento e interacções sociais

Piektās vispārējās Dzejas dienas ir klāt! Ar katru gadu tās kļūst tikai grandiozākas; arī balvu fonds mazāks nepaliek - pāgājušogad bija 85 000 LVL, bet šogad jau veseli 100 000 LVL! Par Dzejas dienu patronu izraudzīts Jesus Allmighty, bet ler mais »

Kongress

5 Dia 3,295, 06:22 Publicado em Latvia Latvia Análise e debates políticos Análise e debates políticos

Dzīve iet uz augšu kopš esmu pievienojies valdošajai kliķei! Esmu kļuvis par pilntiesīgu kongresa locekli. Paldies Skazim par doto iespēju. Prieks arī par partijas ''Rīta pūces'' lieliskajiem rezultātiem vēlēšanās - dalīta pirmā vieta! Lūk, visi mū

ler mais »

Rīta pūces

16 Dia 3,249, 05:32 Publicado em Latvia Latvia Análise e debates políticos Análise e debates políticos

Pievienojos partijai Rīta pūces. Šī partija ir vadošā Latvijā, jo partijas biedri ir gan valsts prezidents draivis, gan ārlietu ministrs Skazis, gan josefinx, kas arī kaut ko svarīgu dara.

Visi partijas biedri:
draivis
Skazis
josefinx

ler mais »