Fundo lig/desl

Pershendetje te gjithve

1 Dia 4,395, 15:16 Publicado em Albania Albania Primeiros passos no eRepublik Primeiros passos no eRepublik

Ju pershendes te gjithve shpresoj te jeni mire
hajde ka nje postim ta shohim sa shqipe kemi mbet ne ket loj

ler mais »

Per Mision

28 Dia 2,974, 12:59 Publicado em Albania Albania Primeiros passos no eRepublik Primeiros passos no eRepublik

Pershendetje te gjithve ngado qe jeni dhe kudo qe ndodheni

Kam nevoj per ndihmen tuaj ,andaj me duhen 25 komente per mision

ler mais »