Fundo lig/desl

Sobre o meu jornal

Abrir página da Wiki

Nie bądż buba dawaj suba

MEMES vWORLD ;)

9 23 horas atrás Publicado em Poland Poland Entretenimento e interacções sociais Entretenimento e interacções sociais

My name is Szwierz but some call me Scooter. As you know- recently my country was betrayed by those who kept their independence thanks to my political decisions (and help of Polish allies). I wont mention name of person who is responsible for … ler mais »

WOJNA! WOJNA!! WOJNA!!!

22 Dia 4,295, 06:50 Publicado em Poland Poland Análise e debates políticos Análise e debates políticos

A więc w końcu stało się- Minister Obrony Narodowej opłacił DoW i zaatakowaliśmy Dobrogea. Od tygodni straszyliśmy Turcję kolejnymi fałszywymi DoWami, doprowadzając ich nawet do rozpaczliwego ruchu wysłania MPP do trzech państw naraz. Najś … ler mais »

404 error; page doesn't exist

56 Dia 4,072, 09:05 Publicado em Poland Poland Entretenimento e interacções sociais Entretenimento e interacções sociais

Od czasu do czasu wpadam sobie do erpa, żeby zobaczyć jak bardzo gra stoczyła się od mojej ostatniej wizyty. Musze powiedzieć, że w ostatnim czasie upadek spowolonił. Prawie nic się nie zmieniło. W sumie z tego co pamiętam z mojej ostatniej … ler mais »

Gr8 b8 m8

40 Dia 3,382, 09:20 Publicado em Poland Poland Entretenimento e interacções sociais Entretenimento e interacções sociais

Artykuł do misji więc proszę o komenta. Żeby nie było narzekania, że nie na temat to zapraszam na szybki przegląd prasy światowej.

BUŁGARIA
https://www.erepublik.com/en/article/-1344-2632360/1/20
Gazeta ler mais »

Fejm i flejm vol1

44 Dia 2,990, 07:24 Publicado em Poland Poland Entretenimento e interacções sociais Entretenimento e interacções sociais

(art pisany dla 25 komentów więc proszę nie spodziewać się słownych eksplozji 😉 oczywiscie proszę o komenty do misjizięki).

Za górami, za lasami, przed wieloma edniami urodził się mały, nic nie znaczący eludek. Eludek ten urodził się w

ler mais »