Fundo lig/desl

Join the new world

 

Ziņa tautai no Valsts prezidenta #2

Dia 1,914, 11:10 Publicado em Latvia Sérvia por TrakaisLacs

Labs vakars jūsmājās,tātad vēlos jūs informēt par jaunumiem pasaulē,bet pirms sāku to darīt,vēlos teikt,ka pēdējā laikā gudru runu teicēji ir bijuši vairāk kā atbalstītāji,un man ir ļoti žēl,ka cilvēki nevis atbalsta un rod jaunas idejas,bet labāk izdomā kādu gudru tekstu ko izteikt.Kā valsts prezidents esmu sarūgtināts,ka ir šādi cilvēki,bet paust savu viedokli nav aizliegts un jebkurš Latvijas pilsonis to var izteikt.To vienmēr esmu atbalstījis,bet visam ir savs mērs.Varbūt cilvēki man izrāda nepatiku,jo esmu šajā amatā pirmo termiņu un daudzi man neuzticās,bet pats personīgi gribu teikt,ka daru visu iespējamo lai Latvijas ekonomikai un kara darbībai pavērstos gaišs stars,tādēļ aicinu visus būt saliedētiem un darboties saskaņā ar Latvijas valdību.

Ja tiešām mani uzskatat par cilvēku kuram nav rakstura un es neesmu cienīgs šim amatam,tad nākamajās Valsts prezidenta vēlēšanās varēsiet balsot par sev tīkamo personu,kurš pildītu katra iegribas neskatoties uz to kas notiek Latvijā.

Bet padoties es netaisos,un savu tēvzemi aizstāvēšu,lai arī kādi ir šie cilvēki,tie tomēr ir Latvijas pilsoņi.

Informācija tautai

Tātad kā bija minēts manā iepriekšējā rakstā,tad Brazīlija domāja par MPP slēgšanu ar mums,bet ar viņiem parunāju un viņi izrādīja patiku pret Latviju un teica,ka šo MPP apstiprināšot un vakardien tas tika slēgts.Pašlaik Brazīlijas teritorijās notiek aktīvas kara darbības.
Vēl vēlos piebilst,ka Brazīlijas ārlietu ministrs izteica ļoti labus vārdus par Latviju.
Lai palīdzētu viņiem ir jāsīt šeit: http://www.erepublik.com/en/military/battlefield/38497

No Igaunijas prezidenta vēl nav ziņas,un nav izrādīta intrese par MPP līguma slēgšanu ar mūsu kaimiņvalsti.

Šodien runāju ar Maķedonijas prezidentu,un jautāju vai viņš ar Latviju vēl vēlās noslēgt MPP līgumu? Maķedonijas prezidents izteicās pozitīvi un teica ka slēgšot to,rītā šis MPP līgums tiks aizsūtīts uz kongresu lai to apstiprinātu.

Indonēzijas vēstnieks ir izrādijis sadarbību ar Latviju,un informē Indonēziju par to kas notiek Latvijā un ja mums vajadzēs zināt kaut ko par Indonēziju,caur šo cilvēku varēsim visu uzzināt.

Latvijai ir jauns Ministru prezidents Janciss25,sakarā ar Monga aiziešanu bija jāatrod jauns,cerēsim uz to labāko.

Tā kā dažus intresē Cbol lietas,tad varu nedaudz izteikties par to.
Cbol parole ir pieejama tikai man,neviens cits netiek bankai klāt,jo mums nav Ekonomikas ministra kas šo banku pārvaldītu,tad rūpes ir jauzņemās man,nauda nedz zelts no viņas nav ņemts, jo pietiek ar naudu kas ir valsts kasē un ar to varam slēgt MPP līgumus.

Paroli nodošu tikai tālāk nākamajam Valsts prezidentam vai Ekonomikas ministram.

Šomēnes PTO nedraud Latvijai,un varam droši balsot par sev tīkamiem cilvēkiem.


Tas arī šim vakaram ir viss,gaidiet atkal nākamo ziņu rakstu tautai no manis,ceru uz atbalstu un sadarbību no tautas puses,paldies!

Valsts prezidents..
TrakaisLacs

 

Comentários

Telefons112
Telefons112 Dia 1,914, 11:27

Paldies, ļoti pozitīvi vērtēju šādu sabiedrības informēšanu.

99davis99
99davis99 Dia 1,914, 11:33

Voted 🙂

TheTrugor
TheTrugor Dia 1,914, 11:36

Voted

Visvaldis II
Visvaldis II Dia 1,914, 11:40

Jauki, jauki. 🙂

xTripleXx
xTripleXx Dia 1,914, 12:41

Pāris ieteikumi/jautājumi:
1) Nozilināt Kara ministram dirs* par to, ka nav nekādu pavēļu!!! Kapēc lai stiprākas valstis ar mums slēgtu MPP ja jau tā maza valsts nav organizēta..... viņiem tādi mūsu 400 sitēji nafig vajadzīgi.... ja vēl nav pavēļu, tad es viņu vietā naudu uzskatītu par izsviestu vējā un lieku savas valsts dmg drain priekš kaut kādiem nabagiem.
2) Jo vairāk atskaišu par CBoL uztaisīsi jo vieglāk tev pašam nākotnē ies..... Pat ja arī nekas netiek darīts VAJAG taisīt "pieņemšanas-nodošanas" rakstus par situāciju valsts bankā!!! Pretējā gadijumā tas viss ir "viena tante teica..." līmenī.....
3) Politiskais modulis mani vienmēr ir fascinējis...... Kādi ir ministru prezidenta pienākumi? Tas nv uzbrauciens konkrētam personāžam, bet gribētu zināt viņa jēgu..... paroles ir tev.... spēles mehānisms (ja nemaldos) karus sākt ļauj tikai tev.....man drīzāk izklausās ka tas amats varētu būt kau kāds prezidenta preses sekretārs, kurš tavā prombūtnes laikā atvaira nepatīkamus jautājumus.... "es jau neko man nekādu sviru nav!"
4)Turpini darboties... iespēja tev ir dota... mācies no priekšgājēju kļūdām!!!

fbi Lv Dia 1,915, 01:23

Comentário apagado

TrakaisLacs
TrakaisLacs Dia 1,914, 12:55

1. Iepriekšējais CP proti Soulcraft pieņēma darbā cilvēku,kurš nekad to nav darījis,arī Soulcraft viņu nepamācija kas ir jādara esot šajā amatā,Kara ministram tika nosūtīta sekojoša ziņa ar Kara ministra org paroli un lūdzu lai izveido norādes,bet ministrs nav uzdevumu augstumos,ja man būtu pieejami cilvēki kas vēlētos kaut ko darīt ministrijā,tad man būtu cilvēks ar pieredzi,bet neviens nevēlās neko darīt,tādēļ esam kur esam,arī tautai ir jābūt atsaucīgai ne jau tikai valsts vīriem!
''Bez tautas nav valsts
Bez valsts nav Latvija''
2. Kā jau teicu,šajā bankā netiek kustināti līdzekļi.
3. Piekrītu,bet tādas mazās valstīs Prime Minister neko daudz nedod,lielākās valstīs ar lielāku populāciju tas amats dod vairāk. Un kā jau pats teici,šis amats arī ir domāts tā kā CP sekretārs un aizvietotājs,viņa pienākums ir arī veidot sanāksmes ar valdību!
4.Paldies Triplex,bet es būtu labākā noskaņojumā ja tauta izrādītu lielāku intresi par šo valsti.

fbi Lv
fbi Lv Dia 1,915, 01:38

Nemētājies ar tukšiem vārdiem, bieži vien arī jāatbild par viņiem !!
Ja neko nezini par kara ministriju, tad labāk paklusē 😉

Rokenrols Dia 1,915, 06:36

Comentário apagado

zivere
zivere Dia 1,914, 13:19

voted

draivis
draivis Dia 1,914, 13:49

voted,
un neņem galvā nolicējus

villijs1
villijs1 Dia 1,914, 14:23

voted. Turies, esmu kaķis, kurš staigā kā pašam patīk... . Tautas nostāja man nav noteicošā, ja tā turpināsi un ņemsi vērā citu kļūdas, jo tikai idi...ots mācās no savējām, gudrais no citu, 🙂 Nākošajās vēlēšanās mana balss būs par Tevi. 🙂 Ņem vērā xTripleXx teikto. Lai veicas.

kefirs182
kefirs182 Dia 1,915, 23:54

Jā! Kādam idiotam jabūt, lai macītos no savām kļūdām!!

TrakaisLacs
TrakaisLacs Dia 1,914, 14:26

Liels paldies. o7

vanadzinsh
vanadzinsh Dia 1,914, 21:59

Vispār kaut kā dīvaini sanāk. Ja kāds pilnīgi pamatoti korektā formā norāda uz nepilnībām prezidenta vietas izpildītāja darbībās, lai kļūdas varētu izlabot, tad viņš tiek nosaukts par "gudro runu teicēju", kurš izjūt nepatiku un neieredz?! viņu- "darītāju".
.Te gan jāsaka, ka darītājiem, kuri visu dara kā nākas neko tādu nav jāuzklausa. Bet ir jau arī pusdarītāji un šķībdarītāji. :0)

P.S.
Novēlējums lācītim- neesi tik vārīgs pret kritiku. Kritika ir vērsta pret konkrētu rīcību nevis pret personību. Veiksmi turpmākajos darbos!

P.P.S.
Klausi onkuli xTripleXxu, it sevišķi par otro punktu. :0)

Skudraa
Skudraa Dia 1,914, 22:06

Voted!
Ir gaidāms kāds TW vai kāds cits karš, kur būtu iespējams tikt pie True Patriot medaļām?
Cik saprotu, tad pagaidām esam miera stāvoklī?

Afganis
Afganis Dia 1,915, 23:24

Ir ok:)

anteer
anteer Dia 1,915, 03:12

V

BruzisA
BruzisA Dia 1,915, 04:31

voted

 
Publicar comentário

O que é isso?

Estás a ler um artigo escrito por um cidadão do eRepublik, um imersivo jogo de estratégia baseado nos países do mundo real. Cria uma personagem e ajuda o teu país a alcançar a glória, enquanto te tornas num herói de guerra, num editor reconhecido ou num guru das finanças.