Fundo lig/desl

Join the new world

 

Q5 rocket factory uzlabojumu ietekme uz cīņām par DIV4 BH

Dia 1,926, 04:03 Publicado em Latvia Lituânia por Nakts Pieder Putniem

Labdien dārgie lasītāji,

Saistībā ar šodien izsludinātajiem uzlabojumiem raķešu rūpnīcu efektivitātē nolēmu veikt nelielus un aptuvenus aprēķinus, lai saprastu, vai šīs izmaiņas ietekmēs cīņas par BH (Battle Hero medaļu) 4. divīzijas ietvaros.

Īsumā par statusu quo - rūpīgi un prasmīgi izvēloties cīņas un cīnīšanās laikus pieredzējis (augsta str, ar lielu skaitu BH medaļu profilā, online esošs) BH mednieks var ikdienas apstākļos iegūt diezgan drošu BH medaļu uzsitot 6-6.5 mio dmg. Tas nozīmē tikai food fights vai food fights + 1-2 enerģijas batoniņi. Izņēmuma gadījumos tie ir 4-5 enerģijas batoniņi vai arī no adminu misijām par velti iegūta raķete (kuras gan labāk pietaupīt gadījumiem, kad kāds lēti mēģina nospert BH, lai ir ko ātri uzmest pēdējās 10 sek.). Raķešu rūpnīcas raķetes neatmaksājās un gandrīz neviens tās nelietoja. Tātad - pēdējos mēnešos miera laikos (kad nav adminu misiju vai akciju, kas paceļ vidējo dmg visās cīņās) vecajiem bukiem ir bijusi iespēja lēti un ērti piepelnīties ar BH medīšanu.

Jaunie aprēķini redzami zemāk. Vēršu uzmanību apstāklim, ka norādītā ieroču cena varbūt arī nav pati zemākā - man nebija laika pārbaudīt vairāk kā 10 valstis.
Rezultāts - 3.5 zelti - ir pietiekami zems, lai zināmos gadījumos atkal atmaksātos cīnīties par BH ar raķešu rūpnīcu raķetēm (jo kopā ar Q7 ieročiem un maizi vienalga būs zem 5 gold). Arī būsteris, kura dmg potenciāls veco buku gadījumā būs līdzīgs raķetei (ap 2.700.000 dmg) būs noderīgs. Ja vēl ņemam vērā to, ka daudzi BH medaļas dēļ ir gatavi atdot vairāk kā 5 gold - vai arī ka prātīgi BH mednieki ir gatavi ziedot vairāk kā 5 gold individuālā BH iegūšanai, ja tas palīdz cīnīties par CH - tad kļūst acīmredzami, ka raķetes atkal kļūs par DIV4 BH cīņu neatņemamu sastāvdaļu (ja būtiski nepieaugs ieroču cenas/nemainīsies zelta kurss).

Globālie secinājumi - 1) admini izkāsīs no spēlēs lielu daļu zelta, kas pēdējos mēnešos slīdēja BH mednieku kabatās, 2) īstermiņā vai vidējā termiņā (atkarībā no uzkrāto individuālo un globālo rezervju daudzuma) iegūs mazo Q ieroču ražotāji (kā arī, pastarpināti, laikam arī raw ražotāji).

Šeit es neesmu ņēmis vērā mijiedarbību ar citām paredzamajām izmaiņām militārajā modulī (Guerilla).

Lūdzu rakstiet komentāros, ja ir būtiskas kļūdas aprēķinā/secinājumos. Kā arī kā jaunās izmaiņas izksatās no ražotāju (nevis BH mednieku) skatupunkta.

Paldies par lasīšanu,
NPP

 

Comentários

Carlozs
Carlozs Dia 1,926, 04:29

vārdu sakot admini atkal sāk vairāk uzspiest zelta pirkšanu par RL naudu. izkāšot zeltu no tirgus, tā cena visdrīzāk pieaugs, tikai šoreiz vairs neatmaksāsies parastajiem ļautiņiem iegūto valūtu dzīt iekšā RAW firmās, jo pavisam drīz pat pa 0.01cc nekas regulāti netirgosies. interesanti zināt, ko admini tālāk darīs - paļausies ka lietotāji jauks nost raw firmas, tādējādi samazinot pārprodukciju, vai tomēr beidzot ieviesīs ilgi gaidītās korekcijas ekonomikā, lai vismaz nedaudz varētu pelnīt ikdienas karošanai. jo pa RL latiem diez vai tik daudzi pirks tos ieročus un ekipējumu priekš gorillu kaujām

xTripleXx
xTripleXx Dia 1,926, 12:21

Es personīgi darīšu kā iesācis...... spītīgi neko nejaukšu nost.... pēc pusgada spēlē kautko pamainīs un tad atkal būs jāslien augšā : D

Carlozs
Carlozs Dia 1,926, 12:23

es jau ar tā daru

StoP*oN
StoP*oN Dia 1,926, 04:57

militārajā modulī (Guerilla) kas tas tāds? 😃

Bet, raugoties no mirstīgo puses, tas tik dūriens mugurā mums, jo lai dabūtu q5 vajaga zeltiņu (A viss zelts aiziet treniņam takā $_$ jau netaisos likt spēlē.), a q4 nav tolks upgreidot. a runājot par q3 rocket fabriku nav izdevīgi taisīt raķetes dēl 500 000dmg plusā vēl bustera nav 🙁. Takā nezinu, principā tagad jau BH CH medāļas smukumam domātas pelnīt jau diži daudz nevar ar viņām.

Carlozs
Carlozs Dia 1,926, 06:49

adminu jauninājums - pēc 5 killiem varēsi vienu pretinieku dzīvajā mēģināt nomedīt

homelessman
homelessman Dia 1,926, 13:52

es izmeginaju (guerilla), bet izskatas ka tas nedod neko vairaak(exp,rank u.c.).. tikai daudzkas atkarigs no tava str, jo ierochi visiem vienadi... tere tikai tavu laiku, gaidot pretinieku un izvelkot ciinju lidz tuvu muzhibai!

StoP*oN
StoP*oN Dia 1,927, 01:35

Kur Jums tas guerilla parādās nosit 5 vai 25 nekas neparādās.

homelessman
homelessman Dia 1,927, 06:42

bija jau.. Closed Beta tests.. ja nezini acimredzot nebiji testetaju sarakstaa

anteer
anteer Dia 1,926, 06:39

Guerrilla*

draivis
draivis Dia 1,926, 07:12

voted, īsti navko piebilst : )

Andrejs.LV
Andrejs.LV Dia 1,926, 07:35

Traki, tagad bez raķešu rūpnīcas nemaz nav vērts sist vairāk par ff. Pārējie sitīs 2-3 reizes vairāk par mani (ar buusteri) +vēl raķeti varēs mest.
Atliek tik censties iekrāt tos 200g un gaidīt atkal akciju.

xTripleXx
xTripleXx Dia 1,926, 12:16

+1

NeRealais
NeRealais Dia 1,926, 08:53

Parastai publikai zelta ieguves normālais ceļš arvien vairāk tiek aizkrauts ar šķēršļiem, bet nu viņiem jau labāk zināms, ka tas "noteikti" liks mums ķerties pie maciņa.

Nakts Pieder Putniem
Nakts Pieder Putniem Dia 1,926, 10:29

TinDinLV - šeit es biju analizējis vairāk no vecā buka - BH mednieka skatupunkta, kurš augstākās raudzes raķešu rūpnīcu bija uzcēlis jau sen. Es pats pēc tās uzcelšanas izmetu tikai kādas 10-15 raķetes - drīz pēc tam apstākļi spēlē mainījās - sākumā kļuva neizdevīgi medīt BH pat ar raķetēm, pēdējos pāris mēnešus atkal labi sanāca pat bez raķetēm. Tādējādi, no mana raksta secinājumiem neizriet,ka tiem kam vēl nav ir obligāti jāceļ Q5 raķešu rūpnīcas, jo spēlē atkal daudz kas var mainīties.

Šodien pēcpusdienā biju uzsitis 5.8 mio labā kampaņā, bet t=1:15 puslīdz adekvāts čoms (ap 200 BH) pamēģināja man medaļu nocelt ar 8 mio un spītīgi turējās online. Pēdējās 15 sekundēs atcīnīju savu medāli ar divām adminu akciju raķetēm (2x1.5 mio) - kas šobrīd varētu būt ap 4 zelti vērtas; tomēr vēl ceru, ka tas bija tikai izolēts incidents, un ka, pretēji manā rakstā secinātajam, varēs vēl kādu BH arī pa lēto noraut :-]

NPP

Andrejs.LV
Andrejs.LV Dia 1,926, 11:24

Pats agrāk biju uzcēlis līdz q3 raķetēm, bet tomēr nojaucu, lai varētu apgreidot treniņzāles. Tā kā uzņēmumus celt neatmaksājas un zeltu tāpat jālaiž apgrozībā, tad nākamais mērķis ir šīs raķetes, jo treniņzāles beidzot ir piebeigtas. Un līdz tam laikam, kamēr nav uzceltas, nav arī vērts izmest EB ar 2x mazāku dmg kā potenciāli varētu būt. Ne tikai no BH skatu punkta, bet vispārīgi.
Pat, ja spēlē kas mainīsies, tad man nebūtu žēl zaudēt 6% zelta, vēlāk nojaucot tās raķešu rūpnīcas.
Bet nu līdz raķešu rūpnīcām man vēl ļoti tālu, jo tāpat necelšu, kamēr nevarēšu vismaz līdz q4 uzcelt.
Tie mani personīgie secinājumi, no sava skatu punkta, ne tikai tava raksta dēļ.

xTripleXx
xTripleXx Dia 1,926, 12:19

Man arī bija q3, kuru nolīdzināju līdz q1..... tagad atkal jaakraaj pikis lai vareetu uzraut uz q5.... savaadaak par BH var aizmirst.....

Visvaldis II
Visvaldis II Dia 1,926, 10:30

Jauki, daļa cilvēku pazudīs dēļ tā, ka neko nevar sasniegt vienkārši pakarojot, citi dēļ tā, ka nobanos tāpēc, ka boti tiek lietoti, lai kaut kā pavilktu līdzi, un tad paliks BH un CH mednieki.

Jesus Allmighty
Jesus Allmighty Dia 1,926, 11:37

"Congratulations
You have successfully upgraded your Rocket Factory"

Bet tikai tāpēc, ka var nojaukt neko daudz nezaudējot.

Telefons112
Telefons112 Dia 1,926, 12:01

Labs raksts. Pareizi dari, Latvijas inteliģencei ir jāizglīto tauta par svarīgām lietām.

Mongis
Mongis Dia 1,927, 00:53

voted hard

arnisar
arnisar Dia 1,927, 01:21

paldies par analiizi!
s 24

tempijsyoyo
tempijsyoyo Dia 1,927, 01:55

Lai iegūtu konkrētu analīzi, katram būtu jāizrēķina, cik lielu influenci viņš/viņa var uzsist ar visiem tiem ieročiem un jāsalīdzina pret tiem 2,5 mio, ko sniedz raķete,
Ja gribam salīdzināt plikas izmaksas, tad tabulā redzams tikai cik izmaksā pati raķete, pretī būtu jāaprēķina, cik izmaksā sišana ar tiem pašiem tankiem iekšā ierēķinot gan ieroču cenas, gan food fightus, tātad (90*1+90*2+90*3+90*4+90*5+90*6)/10*lētākās maizes cena valūtā+990,9. Iegūstam cik izmaksā to pašu tanku izmantošana kaujā, paturot prātā, ka tanki ir jāizmanto uzreiz, bet raķeti var pielietot sev izdevīgā brīdī, kas palielina tās vērtību (iegūtie cipari parādīs šo vērtību valūtā).

Andrejs.LV
Andrejs.LV Dia 1,927, 02:46

Tankus arī nav jāizmanto uzreiz. 😃

Nakts Pieder Putniem
Nakts Pieder Putniem Dia 1,927, 03:16

Šeit es vairāk veicu analīzi vecajiem bukiem - medaļu medniekiem, kuriem visiem šobrīd maizes kauju dmg ir starp 5 un 6 mio.
Cīnoties par DIV 4 BH medaļu (5 gold) pašu tanku izmaksa,vismaz šobrīd, nav tik būtiska. Raķete vai dmg būsteris - tie jau ir nozīmīgāki izmaksu posteņi. Iespējams, zemākās divīzijās šis balanss ir savādāks.

Mongis
Mongis Dia 1,927, 07:41

Man izdevīgāk izmantot boosteri neka raķeti. sanāk par 300k vairāk damage.
Pedējā laikā izskatās ka ar pliku FF praktiski nav iespējams dabūt BH līdz ar to jāsit uzreiz ar raķeti vai busteri. Medaļu stealers uzsit parasti pa virsu 30-100% līdz ar to RE-STEAL ļoti neizdevīgs 😉

Nakts Pieder Putniem
Nakts Pieder Putniem Dia 1,927, 09:13

Piekrītu par novērojumu, ka FF vairs pēdējās dienās nav pietiekams Bh iegūšanai. Par Re-steal (lol - pokera termins) neizdevīgumu - atkarīgs t.sk. arī no success rate. Ja kāds mēģina nospert BH uzsitot 1.5-1.7 mio rezervi ap t=1:10, tad var nogaidīt, tad 25 sekundes pirms beigām palaist raķeti un izsist cik sanāk ietaupīto FF + varbūt arī vienu EB - manā pieredzē gandrīz neviens nespēj uz to noreaģēt. Tas arī ir iemesls, kāpēc raķetes nav viennozīmīgi sliktākas par būsteri - to palaišanas ātrums dažreiz kompensē dmg deficītu 😉

 
Publicar comentário

O que é isso?

Estás a ler um artigo escrito por um cidadão do eRepublik, um imersivo jogo de estratégia baseado nos países do mundo real. Cria uma personagem e ajuda o teu país a alcançar a glória, enquanto te tornas num herói de guerra, num editor reconhecido ou num guru das finanças.