Fundo lig/desl

Join the new world

 

Prezidenta uzruna NR.2

Dia 1,820, 03:03 Publicado em Latvia Noruega por Mongis

Sveiks,
ePilsonis.

MPP.

Alianšu liste tiek pastāvīgi atjaunota. Pašlaik ir 18 draudzīgas valstis. Alianses pieteikums maksā 10000cc līdz ar ko, draudzīgas valstis tiek rūpīgi izvēlētas no izdarāma dienas damage daudzuma un lojalitātes apmēra.

Kara darbība.


Ka jau redzējāt - Igaunija tika pilnībā atbrīvota no Somijas okupācijas. Diemžēl tikt somu zemēs mēs nepaguvām daļēji dēļ misijām, NE misijas ko ļoti vēlējas Igaunijas iedzīvotāji, daļēji dēļ Igaunijas nespēju zaudēt Pohja-Eesti kauju, kas bija vienīgais mūsu ofensīvas ceļš.

Šobrīd Polija ir daļēji okupējusi gan Zviedriju, gan Somiju. Diemžēl Polijā bija palaistas 7 RW vienlaicīgi, kurus tā nespēja noturēt. Tika atbrīvoti 3 Zviedrijas reģioni, līdz ar ko Zviedrijas nākotne īsti nav skaidra!

Polijas invāzija joprojām turpinās uz Somiju un Niderlandi, bet te ir viena smalka niance 🙂 . Somi paspēja zaudēt divus savus reģionus Igaunijai, zinot to, ka jebkurā laikā tos varēs atbrīvot. Izskatās, ka tas ir viņu tuvākais plāns - palikt zem Igaunijas. Tas bija pierādīts atbrīvošanas kaujā par Southern Finland, kur somi un zviedri nežēlīgi sita Igaunijas pusē un pat pirka veselas militāras vienības un algotņus.

Lietuva un Polija parakstīja NAP (Non Agression Pact) ar Baltkrieviju. Līdz ar to, kara darbība tajā virzienā diez vai notiks tuvākajā laikā.

Ekonomika


Jauno spēlētāju atbalsts paliek augstākā prioritātē. Kaujas laukā tika izdalīta maize 350000 enerģijas vērtībā (KM avīze). Tiek izstrādātas arī jaunas atbalsta programmas!

Tiek izstrādāts plāns kā atgriezt, pārņemt vai izmantot valsts labā kādreiz valstij piederošas rūpnīcas, kas erepublikas spēļu noteikumu un uzlabojumu gaitā tika pārnestas uz epilsoņu kontiem.

Nesen pieņemtais likums par minimālas algas apstiprināšanu 1LVL apmēra, kas izraisīja daudz pārrunu un prasīja smalku analīzi, tagad ļauj darba devējiem maksāt algu pilsoņiem ne ar naudu, bet ar graudu (piemēram, maizi vai tankiem), it īpaši jauniem spēlētājiem. Galvenā šī likumprojekta vērtība - iedarbināt spēlētāju >Q5 rūpnīcas, kas līdz šim maksājot algu naudā - nesa tikai zaudējumus. Ceru, ka atradīsies spēlētāji, kas tāda veidā nodarbinot iedzīvotājus - atbalstīs un veicinās jauno spēlētāju izaugsmi. Vai tas nesis kādu labumu vai zaudējumu - redzēsim tuvākajā nākotnē.

eLatvijas mini BB (baby boom). Izmantojot piedāvājumu tika panākts neliels eLatvijas iedzīvotāju pieaugums. 1817 dienā mums pievienojas 38 jauno spēlētāju, 1818 dienā - 16 un tas skaitlis joprojām turas pie 10 atzīmes dienā. Atgādinu, ka vidējais iedzīvotāju pieaugums līdz šim bija no 1 līdz 5 dienā.

Politika.


Tuvojas Politisko partiju prezidentu ievēlēšanas diena.
Aicinu ikvienu epilsoni, pirms balsošanas, izvērtēt PP kandidātu lai novērstu iespējamo PTO (Political Takeover).
Atgādinu, ka Par minoritati ir baltkrievu PTO partija, kas izmantojot botus (mākslīgi veidotus spēlētāju kontus) cenšas tikt eLatvijas kongresā! Līdz ar to, lūdzu iedzīvotājus brīvprātīgi pamest to.Novembra Ministru kabinets:


Pagaidām joprojām pildu gan Aizsardzības ministra, gan Prezidenta amata pienākumus.

Mums ir pievienojies Vetseke, kurš jau pilda Aizsardzības ministra vietnieka pienākumus.

Finanšu ministrs (Governor) - Hunterz
Preses sekretārs (Press secretary) - Arca7
Izglitības ministrs (Minister of Education)-Kalvis3
Izklaides ministrs - Horasss
Aizsardzības ministra vietnieks - Vetseke

Jebkurš, jauns vai pieredzējis spēlētājs, var pievienoties darbam valsts labā.
Nebaidies un piesakies!

Patiesā cieņā, mongis.
 

Comentários

draivis
draivis Dia 1,820, 06:08

o7

linardskijs
linardskijs Dia 1,820, 07:07

Opā Vetseke sen nebija manīts!

Jesus Allmighty
Jesus Allmighty Dia 1,820, 08:39

(Y)

Jan4yks
Jan4yks Dia 1,820, 09:18

Jauki, vismaz var uzzināt, kas epasaulē notiek

Janciss25
Janciss25 Dia 1,820, 09:52

o7

kamikaza2
kamikaza2 Dia 1,820, 11:02

Viens no visu laiku labākajiem prezidentiem kāds eLatvijā ir JEBKAD bijis 🙂 mēģināšu palīdzēt ar Aizsardzības ministriju mēneša otrajā pusē ja būs tas nepieciešams
o7

Vetseke
Vetseke Dia 1,820, 11:15

kalvis3 gadās visādi RL.

Mongis
Mongis Dia 1,820, 11:32

o7
gribu izvedot darba deveju sarakstu, kas gatavi maksat ar maizi vai tankiem!
rakstiet man.

Latvian Soldier
Latvian Soldier Dia 1,820, 13:11

o7 Super raksts !!!!

Kaspars09
Kaspars09 Dia 1,821, 00:08

Es arī labprāt strādātu par q7 tankiem kāda vietējā labā..

Vejagrabslis
Vejagrabslis Dia 1,821, 00:51

o7

CADelicious
CADelicious Dia 1,821, 07:27

o7

anteer
anteer Dia 1,822, 02:13

lielākais prieks par BB. o7

 
Publicar comentário

O que é isso?

Estás a ler um artigo escrito por um cidadão do eRepublik, um imersivo jogo de estratégia baseado nos países do mundo real. Cria uma personagem e ajuda o teu país a alcançar a glória, enquanto te tornas num herói de guerra, num editor reconhecido ou num guru das finanças.