Fundo lig/desl

Join the new world

 

Prezidenta uzruna NR.1

Dia 1,814, 03:37 Publicado em Latvia Noruega por Mongis


Sveiks,
ePilsonis.

Te būs mans plāns un darbības apraksts.

1. MPP.

Jau no pirmās dienas tika izpētīta alianšu liste un jau iet balsojums par UK un South Korea pievienošanu tai. Diemžēl iepriekšējā mēnesī UK nevēlējas atbalstīt šo pasākumu dēļ labam attiecībām ar Zviedriju. Iet pārrunas ar New Zealand un neticēsiet - Brazīliju. Izradās mums daudz kopīgo sabiedroto. Jaunais Brazīlijas CP pārrunas to ar savu kongresu.

2. Kara darbība.


Kā jau minēju agrāk tuvākajā laikā turpināsim atbrīvot Igauniju un karot ar Somiem. Šobrīd jau iet cīņa par vienīgo Igaunijas reģionu (Pohja-Eesti) caur kuru var tikt pie somiem. Tāpat jau ir zināms ka Igauņi arī ver vaļa fronti ar somiem lai izpildītu NE misiju, ka arī poļu kara fronte tuvojas somu robežai.

3. Ekonomika


3.1. Jauno spēlētāju atbalsts paliek augstākā prioritātē. Barošana kaujas laukā arī turpmāk notiks caur KM avīzi. Visi ieinteresētie var saņemt maizi 1000 enerģijai katru dienu. Tiek izstrādātas arī citas programmas!

3.2. Šobrīd tiek apzināts, kur atrodas valsts rūpnīcas un kas ar tam notiek. Šobrīd rīcībā esoša informācija liecina, ka valstij ir 2x Q5 rūpnīcas vai to ekvivalents goldā. Tiks izstrādāts plāns kā to atgriezt, pārņemt vai izmantot valsts labā.

3.3. Tiks izveidota darba devēju grupa, kas pilsoņiem maksas ne ar naudu, bet ar graudu (piemēram, maizi vai tankiem), it īpaši jauniem spēlētājiem. Jau ir skaidrs, ka ir vairāki spēlētāji kuriem ir pilnībā neizmantotas >Q5 rūpnīcas. Pie esošas FRM cenas 0.01LVL izdevumi uz izejvielām mēneša laikā, nodarbinot 10 cilvēkus ir ap 5G (Latvijas apstākļos). Jaunais spēlētājs saņemtu algas vietā >Q5 maizi, kuras minimālā vērtība būtu x2 lielāka neka augstāka esoša alga. Te ir jāizstrādā noteikumus un citas likuma izmaņas, piemēram - minimālā algai jābūt 1LVL.
Tas viss tiks apspriests ar finanšu speciālistiem un izstrādāts darbības plāns.

3.4. Tiks arī apspriesta iespēja īrēt rūpnīcas valsts un pilsoņu vajadzībām, kur varētu iegadāties ieročus par pašizmaksas cenu.

Protams tas viss neparedz peļņas gūšanu, bet gan slēpto, neizmantoto resursu piesaisti un izmantošanu un tas ļoti atkarīgs no cilvēku entuziasma.


Novembra Ministru kabinets:
Pagaidām pildīšu gan Aizsardzības ministra, gan Prezidenta amata pienākumus, bet Aizsardzības ministra krēsls gaida savu jaunu īpašnieku.

Finanšu ministrs (Governor) - Hunterz
Preses sekretārs (Press secretary) - Arca7
Izglitības ministrs (Minister of Education)-Kalvis3
Izklaides ministrs - HorasssJebkurš, jauns vai pieredzējis spēlētājs, var pievienoties darbam valsts labā.
Nebaidies un piesakies!

Patiesā cieņā, mongis.

 

Comentários

anteer
anteer Dia 1,814, 05:01

o7

draivis
draivis Dia 1,814, 05:12

voted o7

TheZZ
TheZZ Dia 1,814, 07:05

Veiksmi!! o7

Latvian Soldier
Latvian Soldier Dia 1,814, 08:21

o7 voted!

Lai izdodās ieplānots, mēs atbalstīsīm!!

Janciss25
Janciss25 Dia 1,814, 08:38

o7

arca7
arca7 Dia 1,814, 08:52

o7

xTripleXx
xTripleXx Dia 1,814, 09:23

Uzskatu, ka tev pašam arī jāpaliek aizsardzības ministram.

o7

zivere2
zivere2 Dia 1,814, 11:20

vēlu veiksmi!

kamikaza2
kamikaza2 Dia 1,814, 14:33

triple mongis nav necilveks

xTripleXx
xTripleXx Dia 1,815, 00:00

Nu tad jaataisa impiichu : D

karlis no tukuma
karlis no tukuma Dia 1,815, 05:25

impīču nevajag 🙂

 
Publicar comentário

O que é isso?

Estás a ler um artigo escrito por um cidadão do eRepublik, um imersivo jogo de estratégia baseado nos países do mundo real. Cria uma personagem e ajuda o teu país a alcançar a glória, enquanto te tornas num herói de guerra, num editor reconhecido ou num guru das finanças.