Fundo lig/desl

Join the new world

 

Mentor arba konsultantas (PAPILDYTA)

Dia 1,916, 01:59 Publicado em Lithuania Lituânia por BlMBA


Tai nauja eRepublik programa skirta aktyviau pritraukti ką tik pasijungusius žaidėjus.

Tam yra specialiai sukurtas chatas kurį mato tik konsultantas.

Šiai dienai yra du konsutaltantai: aš (Bimbagalvis) ir DanisLTU.
pastarasis nieko nedaro visą šį mėnesį. Dar ruošiamasi priimti ZygaLTU ir Pantera7.

Kol kas adminai šių kandidatūrų nepatvirtino, bet tikiuosi pirmadienį tai įvyks.

KAIP VYKSTA BENDRAVIMAS

Iš karto matau naujai prisijungusius ir visus kitus iki 21 lv, jei jie yra online.

Didžioji dauguma online nebendrauja ir nereaguoja į pasisveikinimus.

Todėl siunčiu jiems laišką į PM.

Ar reikia pagalbos žaidime?
Esu oficialus naujokų konsultantas žaidime. Duodu nuorodas į reikalingą informaciją.
Atsakau į klausimus dėl žaidimo.Jeigu atsiliepia siunčiu kitą laišką:


Visą reikalingą informaciją rasi čia:
http://www.erepublik.com/en/article/-nm-informacija-naujokams1-2211728/1/20

Žaidimo enciklopedija naujokams:
http://enaujokas.wordpress.com/

Kai kurie aspektai apie žaidimą:
http://www.erepublik.com/en/article/-nm-lygiuot-arba-aidimas-aidime-2189831/1/20

Papildomos misijos naujokams:

http://www.erepublik.com/en/article/-nm-misijos-naujokams-ma-a-nuolaid-l-valentino-dienos-proga-2211727/1/20

http://www.erepublik.com/en/article/-nm-u-duok-klausim-arba-gauk-tank-nemokamai-1-2212991/1/20

IŠSISAUGOK ŠIAS NUORODAS, JŲ PRIREIKS NE VIENĄ KARTĄ.
SUSIRAŠINĖJIMAS PAŠTE PO 7 DIENŲ PRANYKSTA.


Kai kurie padėkoja, bet per sekundę tapę Cobros MU nariais, dažnai siunčia "čiulpti" ar dar kitaip išreiškia panašią savo nuomonę.

Daugiau nei pusę užsiregistravusių neatsiliepia į laiškus. Paprastai jie stoja į LEO ar Cobrą MU. Dar kiti niekur nestoja. Tokių ir nemažai.

DAR VIENA problema su LT AKADEMIJOMIS. LKA - priima mažai ir davinių negarantuoja, nors savo reklamoje dalina auksą. Cobra apskritai propaguoja kariavimą, tad manau, kad jos negalima būti vadinti akademija. Davinių davimas šiuose dviejuose MU yra neapibrėžtas ir neaiškus.

Todėl yra vienas sudėtingiausių klausimų iš naujokų, rekomenduoti AKADEMIJĄ.

Ministrui NM esu pasakęs šią problemą, bet pokyčių nėra.

Šis straipsnis yra neužsakytas ir neapmokėtas.

Todėl sakau. LSA nieko nežada, ji tiesiog duoda.
Šiuo metu yra jau bendrauta su apie 170 naujokų.


IR PERSPĖJU COBROS MULTINTOJUS: VISI KAS PO REGISTRAVIMOSI VALANDOS BĖGYJE ATSIDURS COBROS BŪRYJE, APIE JUOS PARAŠYSIU ADMINAMS.

JEI YRA KLAUSIMŲ Į TEMĄ - RAŠYKITE Į PM.

Vaicius - Bimbagalvi, ar gražu taip meluoti? LKA davinius garantuoja ir priima visai ne mažai - aukso daviniai skiriami, bet ne iš pat pradžių, o tada kai kursantas patenka į Lokių būrį.

„Lietuvos Karo Akademiją“, nes jis sukurtas būtent naujokams. Oficialiai priimti kursantai gauna davinius ginklais ir auksu, tačiau kai kuriems nariams yra būtina dirbti Akademijos įmonėse. Išskiriami du būriai: reguliarusis ir lokiai. Jie gauna skirtingus davinius.

Taip savo reklaminiame straipsnyje ir rašykite, bei pridėk kiek priimate karių ir ką jie gaus, kol paklius į tą Lokių būrį.

Prašau man nesakyti ką man pridėti ir ko nepridėti prie savo būrio laikraščio - geriau rūpinkis savuoju:)
O pilti purvą ant LKA kuri yra seniausias ir ištikimiausias savo misijai naujokų būrys yra mažų mažiausiai gėda. Pats jį baigei, pats gavai auksą, o dabar purvą pili. Suprantu, kad turi savo LS akademija, bet reiktu ne "šūdais svaidytis", o bendradarbiauti.

aš to ir noriu
bet iš tavęs kai kas kitas lenda...


Jei nori bendradarbiauti tai kodėl pili purvus net nežinodamas visos tiesos? 🙂 Jei nori kažką savo straipsniuose pasakyti apie LKA, tai labai prašom - susisiek su manim arba Funnyte ir mes tau padėsim sudėliojant faktus teisingai.


Kai stojau į LKA ir žadėjot auksą, jokių davinių negavau pradžioje, sakėte lauk, kol vieta atsilaisvins. Nemeluosiu, nepamenu kiek laukiau, o dar nepamenu, kiek dienų tą auksą gaudavau. Nesiginčiju, gaudavau, bet jau tada man nebuvo svarbu tas auksas. Aš jau buvau ant ribos į 3 div.

LKA vadė Funytė pareiškė, kad yra patenkinta klaidinančia reklama apie LKA jos naudai, kuri įdėta į info naujokams. Paplokite jai už nuoširdumą.

Va tik noriu NM ministro komentarus išgirsti.

PO DISKUSIJŲ SU FUNYTE, GALŲ GALE BUVO PATIKSLINTAS lka PRISISTATYMAS:

Su naujokais susisiekiame 3-4 dienų laikotarpyje, dažniausiai greičiau. Tuomet jis pakviečiamas pabendrauti Skype. Jei neatitinka reikalavimų, jam atrašoma, kad priimamas nebus. Kai priimam, gauna 5 Q6 tankų davinį, kol neperkeliam į Lokius. Perkėlus gauna 6 Q7 tankus ir 0.19g.


O ŠTAI "COBRA" TYLI...


NETURIU TIKSLO MELUOTI, NORIU KAD VISI GAUTŲ TEISINGĄ INFORMACIJĄ

PABAIGAI: IŠKREIPTAS MĄSTYMAS SKATINA IŠKREIPTAS ASOCIACIJAS. ŽODIS BIMBA - NĖRA SEKSO OBJEKTAS, O IŠKRYPUSIEMS KO GERO NEREIKIA JO IR IEŠKOTI.SPAUSK ANT PAVEIKSLIUKOSPAUSK ANT PAVEIKSLIUKOLaikraščio "Varpinė 2" leidybą parėmė šie patriotai:

Vaicius – 5 auksiniai (day 1795)
MindeSuminde - 1 auksinis (day 1795)
ZygaLTU- 5 auksiniai (day 1838)
Edga7 - 10 auksinių (day 1840)
iPSiArt - 10 auksinių (day 1841)
iPSiArt - 100 Q7 tankų (day 1841)
merkasz - 3800 LT (day 1844)
aurimaass - 50 Q6 tankų (day 1847)
SarunasTomasVaisieta - 6 auksiniai (day 1848)
LT Vytautas - 2 auksiniai (day 1859) 

Comentários

LEO211
LEO211 Dia 1,916, 02:02

o7

TheUnit pararam
TheUnit pararam Dia 1,916, 02:22

viesu interesu maisymas su privaciais labai jau atsispindi siame straipsnyje ir tamstos darbe:) kadangi tai ne mano darzas, tai nesigilinsiu i sia problema perdaug. laukia nemenka kova komentaruose manau:))

LS HQ
LS HQ Dia 1,916, 02:34

o7

Mlgasss
Mlgasss Dia 1,916, 02:44

nu pradekit sudukais metytis

Arius Nesakysiu
Arius Nesakysiu Dia 1,916, 02:50

Pagrindinė problema su Akademijomis yra ta, kad jei jose žaidėjai yra "nuostolingi", tad didesnė dalis tų akademijų stipriai priklauso nuo žaidimo "senių" malonės. Pas ką daugiau tokių senių, tos akademijos ir gyvena geriau.

gliookas II
gliookas II Dia 1,916, 12:02

o tu imk ir uzdrausk man ikurti savo vardo akademija. mano babkes - mano malone. ka noriu ta ir darau.

as duodu daugiau negu visa LK kartu paemus siai akimirkai

Arius Nesakysiu
Arius Nesakysiu Dia 1,916, 12:16

kas jums šiandien visiems darosi, kažkokius vėjus tauzyjat : ) Aš apie vieną, jūs apie kitą.

danisltu
danisltu Dia 1,916, 02:50

Nebus kovos, jeigu jus cia apie mane 🙂

TheUnit pararam
TheUnit pararam Dia 1,916, 02:54

rekomenduoti tu negali taip pat kaip negali rekomenduoti partijos kuria pasirinkti. turi nebent surasyti visas akademijas, ir davinius duodamus ten ir leisti jiems patiems rinkti. tai ka darei tu, kai naujokams kaip nm rasei stokit i mano akademija, mano manymu yra blogis. bet kaip sakiau, cia ne mano biznis, tik issakau savo nuomone.

LS HQ
LS HQ Dia 1,916, 03:49

todel Ariau parasyk statuta uzdraudzianti seniams ikurt ir islaikyt akademijas ir gyvensim visi taip gerai kaip prie komunizmo:DD. Puiki logika.

Arius Nesakysiu
Arius Nesakysiu Dia 1,916, 04:46

Apie ką tu čia : )

kriste ir darius
kriste ir darius Dia 1,916, 04:05

Murka Pantera G. ......."mentores" ..? "СЕКРЕТНО! 2009 г Украина .город Одесса. "Борьба с организованной преступностью и мульчами раздел". .....ДОСЬЕ а банде Глухой:http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=HJMTnLPLMhI&feature=endscreen Israeli spec OPS in Lithuania and Eastern Europe Zyghaimas."

Vaicius
Vaicius Dia 1,916, 07:10

Bimbagalvi, ar gražu taip meluoti? LKA davinius garantuoja ir priima visai ne mažai - aukso daviniai skiriami, bet ne iš pat pradžių, o tada kai kursantas patenka į Lokių būrį

auris0
auris0 Dia 1,916, 07:29

o7

Funnyte
Funnyte Dia 1,916, 10:07

Ajajaj, Bimbagalvi, kaip negražu. Pats baigei LKA, pats gavai tuos davinius ir dabar skleidi erezijas. Pirma, pas mus vietų laisvų pilna, tegu naujokai tik eina.🙂 Antra, negarantuojam davinių? Prašau parodyti nors vieną, kuris jų negauna. Trečia, MU rekomenduoti tu neturi teisės, nes maišai interesus - duodi visų trijų pristatomuosius straipsnius ir naujokas pats apsisprendžia, kur jam geriausia atrodo. Dar įdomiau su įstojusių į Cobrą reportinimu. To jau biškį per daug, nemanai? Dėl rekomendacijų kaip mums reklamuotis, tai ištrauka iš mūsų straipsnio:

“LKA sudaro du būriai: Lokių (6 Q7 tankų ir 0.19g davinys) ir Reguliarusis (5 Q6 tankų davinys, būrio įmonėje nedirbama). Jei Lokių būryje nepakanka vietos, įstoję pirmiausiai pateksite į Reguliarųjį būrį. Čia gausite mažesnius davinius, tačiau jei būsite aktyvus, kelių savaičių bėgyje (kai tik Lokių būryje atsiras vietos) būsite perkeltas į Lokių būrį.”

Regis, labai aiškiai pasakoma, kad pirmiausiai teks patarnauti Reguliariajame būryje. Į abu būrius priimame po 25 narius, esant poreikiui, būtų galimybė ir išsiplėsti, bet, kaip žinia, naujokų žaidime daug nėra, o naujokų MU net trys, tad kol kas reikalo tam nematom. Reguliariajame būryje šiuo metu kursantas atitarnauja apie vieną - dvi savaites, kol būna perkeliamas į Lokius.

O dabar leisiu sau parekomenduoti kaip reklamuotis LSA, jei jau taip. LSA siūlo 14 Q7 tankų savaitei, t.y. 2 Q7 tankus į dieną. Paskaičiuokim. Jų vertė šiuo metu yra apie 13.4 ltl. Reiktų dabar prasieiti pro kitų šalių Job Market'us, bet kažkuriuo momentu tikrai buvo, kad dirbdamas Lenkijoje už normalią algą naujokas būtų gavęs daugiau. Tada taktiškai patylėjau. Dėl šių priežasčių iš straipsnio siūlau išimti visas frazes apie nuostolingus naujokus, senų žaidėjų sumetamus tankus ir pan. Kitas dalykas, aš, aišku, nežinau, kiek tankinių LS turi, bet sudėjus, kiek narių yra LS ir LSA, tai įtariu, kad verčiate žmones dirbti nuostolingai ir sau.

Funnyte
Funnyte Dia 1,916, 10:08

Kadangi nesu Seime, tai dar pakomentuosiu dėl dabartinio tavo siūlymo išmesti Cobrą iš NM laikraščio. Visiškai nesvarbu, kaip jie save pozicionuoja – kaip Akademiją ar kaip normalų kariaujantį MU. Tas būrys priima 1-2 divizijos žaidėjus, t.y. naujokus. Jei naujokas nori kariaut, kodėl jam turėtų būti užkertamas kelias? Taip pat ten rašai, kad tas pats liečia ir LKA. Norėtųsi platesnio komentaro čia. Su naujokais dirbame ilgiau nei Cobra ir LSA kartu sudėjus ir tu nori pasakyti, kad mes neteikiam pagalbos naujokams?

TheUnit pararam
TheUnit pararam Dia 1,916, 10:50

siaip jau jeigu apie tai prakalbom, tai matau cobra buri, matau lka buri, nu lsa niekaip nematau, gal jus ten kokia vergove uzsiimate, kad jusu didckiams jaunuoliai tankus gamintu? siulau isimti lsa is nm laikrascio del neaiskiu ju motyvu:)) nelabai turbut patiktu toks ivykiu posukis? taigi nusileisk tu seniuk ant zemes ir baik pjaut gryba:)) gal pradedam kad kiekvienas cp pradetu keisti naujoku zinute gaunama, ir ten ideti tik savo partijos link..

gliookas II
gliookas II Dia 1,916, 11:51

Bimbagalvi, gal man paskelbti viesai bent 15 srcreenshotu, kuriuose tu skatini naujokus stoti i LSA pacioje pirmojoje zinuteje?

Gal man paviesinti, kaip tu su naujokais arogantiskai sneki ir tik dideliu pastangu deka jie lieka zaidime, nes sako, kazkoks ciuvas pedofilisku nicku rasineja nesamones?

Gal tu baigi erezijas apie cobra ir lka skleisti cia?

tu gal nebepriimk ant saves tiek atsakomybes, nes sarabanai sukasi jau, ok? mulciu vadas, as negaliu. dar nusisnekesi ir paviesinsiu kaip esi prisipazines kad pats multinai. As perspejau

modnickas
modnickas Dia 1,916, 11:55

Durniams kelia reik duoti glokai .Tad tu jam duok kelia.

gliookas II
gliookas II Dia 1,916, 11:56

sorry, nesusilaikiau. labai nemegstu, kai seni RL zmones ateina i jaunimo zaidimus ir savo kalejimines paniatkes kitiems ivaryt bando

Arius Nesakysiu
Arius Nesakysiu Dia 1,916, 12:22

Kadangi teksto autorius pats deklaratyviai straipsnio apačioje yra parašęs "NETURIU TIKSLO MELUOTI, NORIU KAD VISI GAUTŲ TEISINGĄ INFORMACIJĄ". Siūlau paviešinti tuos SS su autoriaus nusižengimais.

danisltu
danisltu Dia 1,917, 23:18

Tai gal jam paviešinti, kaip naujokai iš Cobra būrio keikia jį? O gal ten nenaujokai, o KAŽKIENO mulčiai ?

Arius Nesakysiu
Arius Nesakysiu Dia 1,917, 06:36

jei tai vyksta, kodėl ne. Nes taip neturėtų būti šiame žaidime. Todėl jei tas vyksta būtinas viešumas.

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Dia 1,917, 13:04

Joa, susedo gliokas su manim ir lakstom per 50 skypiu stumdami ant bimbos...

pantera7
pantera7 Dia 1,916, 11:54

"IR PERSPĖJU COBROS MULTINTOJUS: VISI KAS PO REGISTRAVIMOSI VALANDOS BĖGYJE ATSIDURS COBROS BŪRYJE, APIE JUOS PARAŠYSIU ADMINAMS."

Vau. ir taip čia elgiasi tas, kuris nori paskatinti Naujokus likti ir žaisti žaidime?

Na jeigu naujokuas susigundo užrašu, kur rašoma apie paramą naujokams ir įstoja į mūsų MU tai jis multis, o jei ja įstos į LSĄ ar LKĄ tai jau nemultis? Super logika ir laukiu kol būsiu pridėta prie tos sistemos, gal truputį darbo apžmažės ir pailsėti galėsi, nes kažkaip jau labai neadekvačiai daug dalykų atrodo..

Funnyte
Funnyte Dia 1,916, 12:18

Prašau pašalinti šį žmogų iš mentorių sąrašo http://snag.gy/MjpQC.jpg

danisltu
danisltu Dia 1,917, 23:21

O kaip tu gali garantuoti, kad pantera7, busima mentore, nereklamuos vien tik Cobra burio ?

Funnyte
Funnyte Dia 1,917, 23:31

Garantuoti negaliu, bet tikiuosi, kad tokius faktus, jei jie bus, vėlgi viešinsime.

TheUnit pararam Dia 1,916, 12:49

Comentário apagado

pantera7
pantera7 Dia 1,916, 13:03

Funnyte, jei tikrai tai tiesa, pabandysiu kaip VRM ministrė išsiaiškinti visus niuansus ir tuo pasirūpinti.

LS HQ
LS HQ Dia 1,916, 13:17

Ko lojat visi lauk nuo kelio!. Nepamirskit jis LSA vadas o LSA vadas ir turi gerai apie savo buri pasisakyti. Kaip ir jus cia visi lojantys savo dievinat. As del to problemu nematau. Blogas vadas tik apie savo buri blogai gali taukst. Net LK ir tie save garbino nors jokio LK nera jau realiai puse metu. Bet tas daugeliui neuzkliuvo kazkodel tol kol as veliau CD ir ST viska i viesuma kelt pradejom.

Funnyte paaiskink kodel butent LKA MUSU visu pinigus eme is biudzeto savo akadeijai ir tankus gaudavo is valstybes o cobra ar LSA ne? Kas cia per korupcija!

Glookai paiskink ka ten mokini kaip multint naujokelis ir tie kaip ziopliai issiduria ir meta game uzbaninti cia tokia tavo akademija?Tai tu taip musu jaunima augini-permenet banais?

Kaip matot ne vienas jusu nera sventa karve ar sventas taip kad raus! neloja visi. Bi tau tp galioja. nejudink vadens kur nereik, nes LS vadai atsako uz akademija LSA, o tokie viesi gestai keliant konkurencija akademiju tik triuksmo bet ne naudos kelia.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Dia 1,916, 13:23

Giedriau niekas nieko nesakytu jeigu bimba sedetu sau kaip burio vadas ir girtu savo buri. Pasigilink situacija pries gindamas, as su visa derama pagarba tiek tau, tiek jusu akademijai, bet cia jau visrs visko. Zodziu isigilink i situacija, ne durnas diedas esi, turetum suprasti, tada gali cia ginti kazka. As aplamai jau pries pora dienu perspejau jus, kad taip bus, jeigu nesustosit, bet cia ziuriu ne tai akd nesustojo, bet dar ir visai isivaziavo. kiekvienas is savo varpines matom save geriausiais, bet deja toli grazu taip nera. taigi sutvarkyk bimba, kad nepjautu grybo, vistik vadovauji ten.

Funnyte
Funnyte Dia 1,916, 13:58

Pritariu Panteros nuomonei. Visi esam už savo būrius, bet nepainiokim interesų. Tegul jis reklamuoja LSA, bet ne dirbdamas mentoriumi. Pati esu kadaise buvusi apie 4 mėnesius naujokų mokytoja ir nei vieno nekviečiau nei į savo būrį, nei į savo partiją, kad ir kaip mylėčiau tiek vienus, tiek kitus.

Dėl korupcijos, tai norėčiau atkreipti dėmesį į faktą, kad LKA paramą nutraukė būtent dabartinis LK vadas, kuris, kaip žinia, yra mūsų akademikas. Aš pati balsavau už paramos nutraukimą irgi. Tai kurioj vietoj čia korupcija?🙂

pantera7
pantera7 Dia 1,916, 13:20

Giedriau, Giedriau - aš suprantu kad Bimbagalvis turi ir privalo reklamuoti savo būrį kai tai viešai reiškia, straipsniuose ir t.t., bet kai atlieka mentoriaus pareigas kaip NM atstovas jis negali naudotis savo tarnybine padėtimi ir proteguoti tik vieno būrio, todėl aš nesiekiu kad reklamuotų tik COBRĄ, o manyčiau kad turėtų būti pateikiama visų 3-jų būrių reklama/pristatymas/aprašymas ir t.t.

Siggeris
Siggeris Dia 1,916, 13:32

Visi kalti, naujokai siuntalioja vargšą bimbį ir sako čiulpt, tai gal ne veltui, kai rekomenduojamas tik vienas MU arba partija?
Senius mest į šiukšliadėžę - jaunimą kelt į viršų.

Vilkas Pilkas
Vilkas Pilkas Dia 1,916, 13:45

Darb Bimbiau tave matyt neveltui siuncia ''ciulpt'' tavo nick labai ,kaip cia pasakius kuo svelniau, pedikiskas.
Ir pokstai siulau buti labiau nesaliskam kai reportina komentarus. Jis reportina vien is principo, idomu ar pats buvo nubaustas kai pradejo tyciotis minedamas RL dalykus...

Vilkas Pilkas
Vilkas Pilkas Dia 1,916, 13:42

Bimba NYK is mentoriu. Baisu ziuret kas darosi. Despotas, sovinistas.

baznycia Dia 1,916, 14:13

Comentário apagado

baznycia
baznycia Dia 1,916, 14:13

taikliai pasakyta:DDD

Evil Rudolph
Evil Rudolph Dia 1,916, 22:29

Rašau ne kaip LS narys, o kaip buvęs NM darbuotojas ir naujokų mokytojas. Taip kaip elgiasi Bimbagalvis yra visiškas savo pareigų naudojimas asmeniniams tikslams. Aš labai tikiuosi, kad freshas apsireikš čia ir išsakys savo poziciją kaip NM ministras. Jį pažinodamas labai abejoju, kad jis davė tokiems dalykams leidimą.

danisltu
danisltu Dia 1,917, 23:24

Tai tegul ateina po vieną atstovą kiekvienos akademijos į mentorius ir tegu kviečiasi į savo būrį. Svarbiausia yra tai, kad naujokas iškart būtų pridėtas prie akademijos, tai yra jeigu vienas mentorius yra prisijungęs, tai jis tą naujoką apmokys ar parodys kaip reikia įstotį į karinį būrį ir ką daryti.

D..C
D..C Dia 1,917, 23:33

Koks skirtumas kur tas naujokas uzsikabins, svarbu kad uzsikabintu... ir kaip Danis sako... eikit patys ir bukit tais mentoriais, kas jums neleidzia

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Dia 1,917, 03:41

O tai kaip tuo mentoriu patapti?

Funnyte
Funnyte Dia 1,917, 23:36

Gerbiamas Bimbagalvi, labai šaunu, kad mus čia su Vaicium cituoji, dar šauniau, kad daliniesi savo patirtimi LKA. Norėčiau tik paminėti, kad tuo metu, kai tu buvai LKA kursantas, žaidime Plato dar nebuvo įvedęs divizijų... Ar tikrai tavo atmintis tavęs neapgauna?🙂 O dėl NM pateikiamos info klaidinimo jau išdėsčiau vakar viską freshui, ne aš tą tekstą rašiau, bet ten nei vieno neatitinkančio realybės žodžio nėra.

LS HQ
LS HQ Dia 1,917, 00:24

Siaip Danislt teisus. Vieni dirba, o kiti ant svetimo kupros nujot nori:)) ir dar purkstauja, kai pastabas gauna . Visiems aisku, kur yra tiesa-. na nereikai tu lai lia man nei Funnyte tavo komentaruose nes faktas gavot jus ten pasalpas daugiau nei puse metu, o nustojot gauti, kai nebebuvo uz ka is biudzeto moket. Butu galimybe laikytumeisi tu ismoku ir dabar su dantukais isikandus Funnyte ar ne? Naguciai ir tavo, kad ir kokie dailys butu i save lenkti duoda imk musa bek;) Nereik lia lia ir pantera is taves nes , kad mutinat ir naujokus to mokinat irgi faktas. Na nereik seno vilko online game marazmu ir makaronu kabint. Taip yra - cia faktas kaip blynas.. o kad dar NM darbuotoj stroinat ir py.zdavojat ir gaunat atkirti, o po to dar zliumbia cia man krokodilo asarom.

LS HQ
LS HQ Dia 1,917, 00:25

tai patys ir kalti nieks jusus uz lieziuvio netampe;))

Funnyte
Funnyte Dia 1,917, 00:35

Tai lyg ir viskas logiška, ar ne? Jei valstybė turi iš ko remti naujokus, tai ir remia, nes jiem ne dzin. Kai nebeturi iš ko, neremia. Ir, žinoma, ėmiau ir imčiau, nes nagučiai mano lenkti, tik ne į save (jei pereitum kursantų sąrašus, tai pamatytum, kad jie jau seniai mane aplenkę, pvz., jėga, nes pati TG tik šios akcijos metu pagaliau užsikėliau), o į naujokus. Jeigu norit mane mušt už tai, tai muškit, aš tikrai nebėgsiu, o tuo tarpu naujokai džiaugsis 1-2 papildomais tankais per dieną...🙂

LS HQ
LS HQ Dia 1,917, 00:46

na va saunu, kad pripazysti. lygiai taip pat ir kitos akademijos nori naujokams padet tiesiog jus lygesni tarp lygiuju. Mano ir lenkti tik ne i save, bet i savo zmones. Taigi jei viena mokykla ar darzelis gaudavo finansavima o kiti ne, cia normalu:)? Ar nelabai. Manau nelabai. Taip kad viskas aisku:)).Taigi nereik saves kelt , kad jus vieninteliai kurie mazaisiais rupinates ir del to buvot va nusipelne gaut, o kiti negaut:) Kadangi abipuses ta pripazysta panasu cia diskusija baigesi:) einu apcioj mindziui ka replikuot dar.

Mindziuss
Mindziuss Dia 1,917, 01:14

Giedriau, prieš tai buvo viena akademija/karinis būrys naujokams - LKA - tad ji viena ir tegavo 😉] O ir jai neklystu - tai senokai buvo 😉

Mindziuss
Mindziuss Dia 1,917, 00:35

"DAR VIENA problema su LT AKADEMIJOMIS. LKA - priima mažai ir davinių negarantuoja, nors savo reklamoje dalina auksą. Cobra apskritai propaguoja kariavimą, tad manau, kad jos negalima būti vadinti akademija. Davinių davimas šiuose dviejuose MU yra neapibrėžtas ir neaiškus."

Iškyla klausimas.. LKA priima 50 narių (šiuo metu yra 28) - tai yra mažai? Šiuo metu LSA 54 nariai.. Tai palyginus, kiek priima LKA nėra taip ir mažai. Ir anot oficialios informacijos - daviniai yra nuolatiniai, kasdieniniai bei davinius visiems 50 narių garantuojami (kaip radau - 4Q6 reguliarusis ir 5Q7+0,19G Lokio būrys, bet jie jau pakilę!) - apie tai plačiau - http://aludariai.blogspot.com/ - pateikta būrio informacijoje.

Cobra - propaguoja kariavimą - lai tai ir daro. Tikrai manau, kad nemažai naujokėlių (šiuo metu jų yra 42, ribos kiek priimti nėra) nori iškart kariaut - tai tegul ir keliauja į Cobrą. Turėtume džiaugtis, kad toks būrys apskritai yra, ir leidžia žmogui rinktis plačiau (LKA - nekariauti, Cobra - kariauti, LSA - nekariauti/kariauti) ir pilnu pajėgumu kariauti, jei tai naujokas pasirinko. O daviniai, kaip naujokams irgi išties dideli (4Q7 + 10 litų per dieną + misijos).

Apibendrinant, manau JOKIU BŪDU negalima išskirti tik vieno būrio naujokams (ir neakcentuoti, kad akademijos), kadangi tai naujokui leidžia plačiau pasirinkti ko jis nori. Visi būriai (LKA, Cobra, LSA) skiria didelę paramą naujokams tik vienintelė LSA parama nėra tiksliai apibrėžta - gali svyruoti nuo 2 iki xx Q7 per dieną.

P.S. Visi būriai - siekiantys naudos naujokams. Reikia suteikti lygias teises. Tas pats ir su būrių pasirinkimais - jei naujokas per pirmą valandą įstojo ne tik į Cobra, bet ir į LSA, LKA ar kitą būrį - prašom, rašyk adminams, kad jis multis, kadangi per greitai pasirinko. Nieko išskirti tikrai nereikia. Ir apskritai - siūlyti baninti kątik prisijungusį pilietį... Va čia tai palaikymas naujoko! 🙂]]

 
Publicar comentário

O que é isso?

Estás a ler um artigo escrito por um cidadão do eRepublik, um imersivo jogo de estratégia baseado nos países do mundo real. Cria uma personagem e ajuda o teu país a alcançar a glória, enquanto te tornas num herói de guerra, num editor reconhecido ou num guru das finanças.