Fundo lig/desl

Join the new world

 

Media Mogul Medal Project 5

Dia 1,845, 14:12 Publicado em Albania Grécia por Andiroid
New MMM Project version, It is the same than the old but with new form and new Spreadsheet! (ENG / ALB)


(ENG version)
EVERYONE wants a Media Mogul!
And probably you too!It's based in Mutual help and it's really easy!
The first thing you have to do, is complete this form ONLY ONE TIME
[Click here to see the form]
And then, you'll be signed here;
[Click here to see the spreadsheet]

You access to the spreadsheet, and then you subscribe everyone in the spreedsheet, and you send them a message writing your sub number and your Newspaper link. They will subscribe back to you.
This is obligatory! you have to subscribe to everyone or they wont subscribe to you!
Please, vote and share, as more people sees this, more subscribers you will get.

(ALB version)
CDOKUSH kerkon te kete medaljen Media Mogul!
Ndoshta dhe ti!Ky projekt eshte i bazuar ne Ndihmen Reciproke dhe eshte teper i thjeshte!
Gjeja e pare qe duhet te beni eshte qe te plotesoni kete form VETEM NJE HERE [Kliko ketu per te plotesuar formin]
Pas plotesimit te formit ju do te dilni te regjistruar ne kete liste
[Kliko ketu per te pare listen]

Me pas futuni tek Lista dhe abonohuni ne sa me shume gazeta qe jane ne ate liste. Pastaj dergoni me mesazh numrin e abonimit dhe linkun e gazetes tuaj tek lojtaret qe sapo i bet abonimin. Ata do te abonohen me pas tek gazeta juaj!
Kjo eshte e detyrueshme! Ju duhet te abonoheni tek çdokush ne menyre qe rradhazi ata te abonohen tek ju! Ju lutem votojeni dhe shperndajeni ne menyre qe sa me shume veta ta shohin dhe te rrisim nr e abonuesve!

Mund ta fillojme dhe tani me njeri tjetrin! Postoni nr e Votes, nr e Sub dhe linkun e gazetes tuaj ne komente dhe une do abonohem (sub) anasjelltas tek ju [nese akoma nuk e kam bere 😉 ]

Gjithashtu nese kerkoni me shume Vota dhe Sub ose Like per faqe Facebook-u mundet dhe ti blini ne Voters Club KETU
Nuk eshte nevoja ta them qe artikulli nuk eshte i imi 😛 vetem sa e pershtata ne shqip 😉
Respekte
 

Comentários

d 23
d 23 Dia 1,845, 17:54

SUB for SUB

sub 108
vote 9

http://www.erepublik.com/en/newspaper/strela-d23-285040/1

Media Mogul Medal Project 5

Andiroid
Andiroid Dia 1,845, 18:07

Thanks Vote 120 Sub 407

Andiroid
Andiroid Dia 1,845, 18:31

@satyricon27 Vote 46 Sub 90

Elton CrazyShady E
Elton CrazyShady E Dia 1,846, 00:43

vote 13 sub i meparshem

OLDStrategy
OLDStrategy Dia 1,846, 00:49

V 14 /SUB 116

Andiroid
Andiroid Dia 1,846, 06:05

@ Elton CrazyShady E & @OLDStrategy flm Sub i meparshem tek te 2

A E N E A S
A E N E A S Dia 1,846, 06:25

v21 s130 😛

Andiroid
Andiroid Dia 1,846, 07:41

@A E N E A S v54 s67 : )

enzq
enzq Dia 1,846, 17:57

v27 sub se mbaj men kam qene me perpara

Andiroid
Andiroid Dia 1,847, 04:13

@enzq Sub 97 ; )

Mili Murtezi
Mili Murtezi Dia 1,847, 09:07

SUB for SUB

sub 160

http://www.erepublik.com/fr/newspaper/albanians-news-280330/1

Media Mogul Medal Project 5

Andiroid
Andiroid Dia 1,847, 09:29

@AqifPasha Rrofsh vlla SUB 133

@Mili Murtezi SUB 31 😉

Crazy Alboz
Crazy Alboz Dia 1,847, 10:58

Vote 25 Sub e kam pas bere 😉

HELMI AL
HELMI AL Dia 1,847, 12:07

165

kushtrimzz
kushtrimzz Dia 1,847, 12:15

Sub ty dhe te gjitheve tjereve ketu : )

p.s nuk ka nevoje me bo sub gazeten time o/

Andiroid
Andiroid Dia 1,847, 14:19

Rrofsh Kushtrimzz megjithse une Sub ta kam bo me kohe o/

@Crazy Alboz Sub i vjeter nga une ; )

@HELMI AL Sub 10 vlla ; )

 
Publicar comentário

O que é isso?

Estás a ler um artigo escrito por um cidadão do eRepublik, um imersivo jogo de estratégia baseado nos países do mundo real. Cria uma personagem e ajuda o teu país a alcançar a glória, enquanto te tornas num herói de guerra, num editor reconhecido ou num guru das finanças.