Fundo lig/desl

Join the new world

 

Latvijas inteliģence.

Dia 1,925, 09:51 Publicado em Latvia Letónia por Telefons112

3+

Ir laiks atbildēt uz jautājumu: ''Quo vadis, Lettonia?''*

Šobrīd atrodamies sarežģītā un grūtā dzīves posmā - daudzi nav apmierināti ar valsts uzņemto kursu, notiek streiki un protesta akcijas, cilvēki vēlas pārmaiņas. Esam nonākuši krustcelēs. Pa kādu ceļu doties tālāk? Lai tiktu pie šīs nozīmīgās atbildes, Telefons112 ierosina Latvijas inteliģencei jeb la crème de la société** sanākt kopā un radīt vīziju par valsts ilgtspējīgas attīstības stratēģiju.

Kuri tad ir tie Latvijas inteliģences pārstāvji? Kaut gan tas nekur nav konkrēti nodefinēts, tomēr Telefons112 nedaudz ieskicēs šīs Latvijas viedāko cilvēku grupas aprises.

Brandingo, Nakts Pieder Putniem un Kefirs182 - lieliskais filozofu trio, kuri pavisam nesen dedzīgi diskutēja par Platonu. Viņiem ir pa spēkam apspriest jebkuru tēmu un atrast risinājumu jebkurai problēmai.
Mirannda - savos rakstos bieži vien iepin kādas dzejas rindas vai pat izteicienus latīņu valodā. Ar savu dvēseles dziļumu un gara bagātību noteikti sekmēs Latvijas kultūrvides uzplaukumu.
VIP_Toms - ekonomikas guru jeb ''virtuālais Dombrovskis''. Ar viņa palīdzību Latvija noteikti spēs pārvarēt šo krīzi un kļūt par veiksmes stāstu pasaules mērogā.
Jesus Allmighty - baznīcas pārstāvis, kurš varētu pacelt latviešu tautas morālo stāju.
TheTrugor - vienmēr izsakās tieši un pat asi, ja tas ir vajadzīgs, lai atgādinātu citiem par skarbo dzīves realitāti. Noturēs inteliģentu grupiņu uz zemes, neļaujot sapņot un lolot naivas un nepiepildāmas cerības.
Inpoc1 - nācis klajā ar ģeniālu priekšlikumu kā atrisināt Latvijas tautas nelaimes, proti, visiem latviešiem, kam slikti klājas, ir jāemigrē uz citām valstīm. Tātad - nav cilvēku, nav problēmu.
Tintu - miss eLatvija 2013 uzvarētāja, sabiedrības krējuma odziņa. Iedvesmos arī citus uz panākumiem un uzvarām.
McDaunis - no visiem viņa komentāriem strāvo viedums un dzīves gudrība. Latvijas inteliģences potenciālais līderis.

Telefons112 atvainojas, ja kādu inteliģento personu ir aizmirsis pieminēt.

Ikviens ir laipni aicināts diskutēt un ieteikt arī citus cilvēkus, kuri ir cienījami būt šo izredzēto vidū, kas lems par visas Latvijas nācijas nākotni.


Non progredi est regredi.***
Homo sapiens**** Telefons112.


* Kur Tu ej, Latvija? (latīņu val.).
** sabiedrības krējums (franču val.)
*** Neiet uz priekšu nozīmē iet atpakaļ. (latīņu val.)
**** Saprātīgais cilvēks (latīņu val.)

 

Comentários

Telefons112
Telefons112 Dia 1,925, 15:28

Jūtu līdzi, bet Tev nav jājūtas vientuļi tikai tāpēc, ka neesi iekļauts inteliģentu sarakstā.

VIP_Toms
VIP_Toms Dia 1,925, 11:29

"VIP_Toms - ekonomikas guru jeb ''virtuālais Dombrovskis'' 😃 - pašapziņa pacēlās, ka maz neliekas, bet "Ar viņa palīdzību Latvija noteikti spēs pārvarēt šo krīzi un kļūt par veiksmes stāstu pasaules mērogā." - sorry - spēlei var tikai labāk vai sliktāk pielāgoties, bet kamēr admini neizmainīs ekonomikas moduli vienīgie, kas varēs labi pelnīt ir lielo ieroču fabriku īpašnieki. NAV CITU VARIANTU. Aaaa. Vēl var mēģināt BH pelnīt. Protams, nelielas naudas var nopelnīt visādi, bet tas prasa laiku - gan laiku ko pavada pie datora katru dienu, gan laiku, lai ieguldījumi atmaksātos.

Telefons112
Telefons112 Dia 1,925, 15:30

Mēs tev ticam, gan jau Tu izfunktierēsi kādu labu shēmu kā panākt izaugsmi.

xTripleXx
xTripleXx Dia 1,925, 12:49

VOTE! : D

Telefons112
Telefons112 Dia 1,925, 15:31

Es arī nobalsoju par savu rakstu.

Shroomer
Shroomer Dia 1,926, 00:35

āāā Telefon, lūdzu, lūdzu pārstāj eksistēt.

McDaunis
McDaunis Dia 1,926, 00:54

Gribētos sīkāk uzzināt par streikiem un streikotājiem. Labprat izlasitu streikotaju "cīņas stāstu" un prasību detalizetu izklāstu. Mīļie streikotāli ievietojiet masveidā savus rakstus, dienu katrs streikotājs pa rakstam. Tā mēs uzzināsim patiesos streiku apjomus un nopietnību. Ceru ka streiki neizrādīsies vienkārši epsihiski nelīdzsvarotā teletampona murgs. McDaunis

Telefons112
Telefons112 Dia 1,926, 11:41

Iedvesmojoši, ka Tu kā inteliģentu grupiņas līderis nāc klajā ar šādu paziņojumu.
Es arī labprāt uzzinātu ko sīkāk par citiem streikotājiem, jo pagaidām vienīgais streikotājs, ko es zinu, esmu es pats.
Arodbiedrības izvirzītā prasība pagaidām ir šāda - palielināt minimālo algu līdz 20 LVL. Bet par ienākuma nodokli streikotāji izies uz kompromisu un tā likme varēs palikt pašreizējā lielumā.

McDaunis
McDaunis Dia 1,926, 14:47

Mjāāāaaa....? Skumji. McDaunis

Nakts Pieder Putniem
Nakts Pieder Putniem Dia 1,926, 03:06

Haha...tik tiešām, baznīcas ietekme, skaistumkaraliene un McDaunis dzīvesgudrie spriedelējumi demagoga Telefona vadībā ir tieši tas, kas ļaus mums rast vīzīju eLV ilgtspējīgai attīstībai :-]

Lūdzu nepārprotiet - man nav iebildumu ne pret virtuāliem reliģioziem eksperimentiem, ne pret McDauņa lieliskajiem, skarbas ironijas pārpilnajiem komentāriem, ne pret mūsu skaistumkaralienes...hmm...skaistumu, bet tomēr šādas listes sastādīšanai būtu jābūt kaut kādiem kritērijiem...

Par pašu ideju - šiem cilvēkiem ir jābūt "viediem", ar pieredzi un ar draivu reāli arī kaut ko darīt - gadījumos, kur sakrīt trešais un kāds no pirmajiem faktoriem, šie cilvēki jau ir tie, kas cenšas eLV kaut ko bīdīt uz priekšu, nav īsti jēgas šeit mēģināt iejaukties...(imo)

P.S. There is noting new under the sun...Viss nāk un aiziet tālumā,.un sākas viss no gala...Patrioti sapratīs :-]

NPP

Telefons112
Telefons112 Dia 1,926, 11:54

Es šeit neesmu nekādā vadības sastāvā, inteliģentiem pašiem jāspēj organizēt savu darbu. Protams, ja vajadzīgs, tad es varu pieslēgties kā neatkarīgais eksperts.
Šis ir tikai pats sākums pārmaiņām, esmu devis pozitīvu grūdienu, lai lietas virzītos uz priekšu. Tagad šai Latvijas inteliģencei ir jāpārņem vadība un, kā Tu saki, jāizvirza visādus kritērijus un jāveic citas attīstību veicinošas lietas.
Iejaukties tomēr bija jēga, jo diemžēl jāatzīst, ka inteliģence līdz šim ir izrādījusi zināmu biklumu un kūtrumu, tāpēc, kā jau minēju, šāds pozitīvs grūdiens bija tieši laikā.

FreemanLV
FreemanLV Dia 1,926, 17:16

nav komentaru ,aa tomēr ir viens tukšpauris telefons

villijs1
villijs1 Dia 1,926, 22:46

voted

linardskijs
linardskijs Dia 1,927, 08:20

kāpēc tad sevi neesi pielicis sarakstam? :3

Telefons112
Telefons112 Dia 1,927, 11:13

Nebūtu korekti pašam sevi izvirzīt. Bet Tu vari mani ieteikt, lai es tiktu iekļauts inteliģentu grupā, ja uzskati, ka esmu pietiekami inteliģents.

 
Publicar comentário

O que é isso?

Estás a ler um artigo escrito por um cidadão do eRepublik, um imersivo jogo de estratégia baseado nos países do mundo real. Cria uma personagem e ajuda o teu país a alcançar a glória, enquanto te tornas num herói de guerra, num editor reconhecido ou num guru das finanças.