Fundo lig/desl

Join the new world

 

Kandidatúra na CP+informácie

Dia 1,902, 07:14 Publicado em Slovakia Eslováquia por DorlasAnther

Ako tu už bolo povedané, strana HLAS-THE VOICE na navrhla ako kandidáta na CP. Tak, ak si Burko myslí, že to celé nedojebabrem, tak v poriadku, veď aspoň sa poučí na svojej chybe 😃


PREČO MA VOLIŤ?
LEBO INAK BUDETE ODKÁZANÍ LEN NA LIEHOVISTICKÉ ZÁSOBY ALKOHOLU A BURKO VÁM U Ž NIĆ NEDÁ! NIKDY!
To je taký hlavný dôvod, ale okrem toho. Áno, som nový hráč, som tu len niečo cez dva mesiace, ale myslím, že to nič nemení na mojich schopnostiach. Okrem toho tu nechcem len kúriť a svietiť, ale aj niečo robiť(a o tom si už povieme viac v programovej časti, kde vám budem plniť hlavy všelijakými predvolebnými sľubmi).MINISTERSTVÁ
Písal som to už predtým, ale keby ste náhodou nečítali predošlý článok, tak ktokoľvek, ktorý má chuť niečo urobiť a je aktívny sa môže dostať do vlády. Aj keď ste novší, nie je to problémom, každá ochotná pomocná ruka sa hodí(avšak mali by ste aspoň vedieť, na aké ministerstvo chcete ísť, nie že nemáte ani informácieo tom, aké máme). Ministerstvo financií je už plné, to len aby bolo jasné, zvyšok je otvorený.


(tuto som chcel dať obrázok nejakého rečniaceho politika...našiel som len Fica(hajzel), Bugára(nič proti, ale je to Maďar, takže ho predsa nebudem hádzať v slovenskom článku, aby ste si niečo nepomysleli), Belousovová(echmmm...ženy tu urážať nebudem) a Matoviča(veď ten ani nevie, ako spraviť stranu, nie ešte program), takže pochopíte, prečo tu nič nie je) 🙂
PROGRAM
No, svietenie a kúrenie, to považujte za samozrejmosť. A teraz, čo by som také chcel v nasledujúcom mesiaci urobiť.

1. Noví hráči
Slovensko je vykapané. Áno, všetci o tom hovoria, možno ste si mysleli, že ja budem iný a nezahrniem to do svojho článku s kandidatúrou, ale stalo sa a máte to mať.
Ale čo s tým urobiť? Chcel by som spropagovať eRepublik na hráčskych fórach(hádam nejaké u nás sú, ak nie, tak toto bude fail najväčších rozmerov), čím by som sem chcel prilákať aspoň nejakých hráčov.

2. Training war
Skôr utópia, s tými susedmi, čo máme, keďže Česi s jedným regiónom na to zrejme nepristúpia a to, že získajú späť Čechy od Poľska je zrejme v nedohľadne. Okrem toho je tu Rakúsko, ktoré si môže vyberať za prezidenta buď komunistu alebo maďarského PTO fašistu...no ako zo zadku do hrubého čreva, čo dodať. Ale pokúsil by som sa s nimi vyjednať TW, ak by to šlo, najlepšie o Lower Austria, čo by nám dodalo aj bonus počas tých útržkov, čo by bolo pod nami, nehovoriac už o BH, CH a TP medailách a goldoch s nimi spojených(hlavne ten patriot pomôže slabším hráčom, keďže ho ľahko získajú).

3. Sčítanie obyvateľov
Nikto nemá ani poňatia, koľko občanov eSlovenska sú RL Slováci a koľko ľudia zo zahraničia a multiny. Toto by som rád zistil(zatiaľ jednorázovo, neviem, či mám chuť, čas a energiu udržiavať to tak, ako Baloun v eČesku).


Toľko zatiaľ k bodom, ktoré mám dopredu vytýčené. SOm si istý, že počas toho mesiaca sa niečo ešte nájde, ale nebudem dopredu hádzať niečo, s čím si nie som nielen istý, ale ani neviem, či to vôbec budem robiť.
Zostavenie vlády sa dozviete až po voľbách.
Dúfam, že som vás zaujal a budete ma 5. februára voliť pri metaforických urnách. Ak nie, požičiam dsi od Drobceka basebolllku...

potenciálny budúci CP
DorlasAnther
 

Comentários

Drobcek
Drobcek Dia 1,902, 09:46

scitavat netreba nic, stacia troje volby mesacne a rozhladeny clovek ma prehlad kolko je cca aktivneho naroda, nejake scitavanie a umele vylepsovanie cisel je o nicom je to mravencia praca a tie bombasticke vysledky nezodpovedaju realite.

Haaades
Haaades Dia 1,902, 09:48

neber meno Liehovistov do ust nadarmo !

Drobcek
Drobcek Dia 1,902, 09:50

to ale neznamena ze netreba podporovat novych hracov, ich kontaktovanie co najskor po prihlaseni je podla mna 50% uspechu ich udrzania v hre

Luxia Borgia
Luxia Borgia Dia 1,902, 10:00

v

DorlasAnther
DorlasAnther Dia 1,902, 10:02

Ono je samozrejme ale rozdiel v poctoch hlasujucich a realnych. Ale scitanie je v programe dole aj preto, lebo to nie je hlavnou prioritou a nebude sa konat hned teraz, su tu dolezitejsie veci.

Ondracer
Ondracer Dia 1,903, 06:08

dorlas je teraz v nezávideniahodnej situácii, skoro všetci mu síce vyjadrili podporu ale zároveň od toho všetci dávajú ruky preč a nech si robí čo chce a nikto mu nepomôže...k tomu nemám čo dodať, iba poslední zhasnite...

DorlasAnther
DorlasAnther Dia 1,903, 07:14

Až všetci odídu, Stileth sa poobzerá, povzdychne si a prevedie peniaze z Národnej banky na svoj účet:D

Burko Burian
Burko Burian Dia 1,903, 09:24

nerobte paniku, ja tu všetko zatiahnem ak bude treba od upratovačky po viceprezidenta... a barmana nevynechajúc!

DorlasAnther
DorlasAnther Dia 1,903, 11:05

Burko, musím ti ale povedať, že kvôli našej finančnej situácii...teda...dokelu, ľudia, ja to asi nedám...ale...nebudeš si môcť dovoliť sekretárku...prepáč.

Kaileene
Kaileene Dia 1,904, 05:04

v liehu zil som rum ja pil som, verne svoju pecen tvrdil som.

to jedina moja vina a okrem nej ziadna ina

 
Publicar comentário

O que é isso?

Estás a ler um artigo escrito por um cidadão do eRepublik, um imersivo jogo de estratégia baseado nos países do mundo real. Cria uma personagem e ajuda o teu país a alcançar a glória, enquanto te tornas num herói de guerra, num editor reconhecido ou num guru das finanças.