Fundo lig/desl

Join the new world

 

[PPP] Takelbery - kandydatka PPP na CP/Akademia PPP/Fundacja PPP/The Dragons

Dia 1,872, 07:32 Publicado em Poland Polónia por Kijek93Witamy wszystkich czytelników PaPieru Politycznego - jedynej oficjalnej gazety Polskiej Partii Patriotycznej!

W dzisiejszym wydaniu PaPieru Politycznego:
- Informacje na temat Takelbery - kandydatki, która uzyskała poparcie Polskiej Partii Patriotycznej w najbliższych wyborach
- Informacje na temat nowej inicjatywy Polskiej Partii Patriotycznej - Akademii Polskiej Partii Patriotycznej
- Informacje na temat Fundacji PPP
- Tradycyjne zaproszenie do The Dragons


Zapraszam do lektury! 🙂W dniu jutrzejszym, po raz pierwszy tym roku pójdziemy do urn wybrać nowego prezydenta . W tych wyborach poparcie Polskiej Partii Patriotycznej uzyskała Takelbery. Ze wszystkich kandydatów, to właśnie ona zaprezentowała, naszym zdaniem, najlepszy program wyborczy.

W naszym wyborze, duże znaczenie miało jej doświadczenie w piastowaniu odpowiedzialnych funkcji w naszym ePaństwie. Zasiadała ona dwukrotnie w kongresie, pełniła wielokrotnie funkcje MON i vMGiF, była członkinią wielu grup bojowych oraz pełniła funkcje commandera w PCA, dzięki czemu dobrze orientuje się w sprawach militarnych. Poza tym cechuje się dużą aktywnością i doświadczenie, dlatego jesteśmy przekonani, że podczas urzędowania udowodni swoje kompetencje.

Zachęcamy do zapoznania się z jej prezentacją wyborczą!

Wszystkich członków Polskiej Partii Patriotycznej pragniemy zachęcić do oddania głosu na Takelbery - osobę godną zaufania, dyspozycyjną i co najważniejsze - doświadczoną!

Opracowała stażystka w Sztabie Prasowym PPP: jowita93


Wychodząc na przeciw oczekiwaniom nowych graczy Polska Partia Patriotyczna uruchomiła niedawno nowy organ w partii: Akademię Polskiej Partii Patriotycznej. Jest to miejsce dla wszystkich członków PPP, którzy do tej pory nie byli zaangażowani w życie partii, a chcieliby zaistnieć na scenie epolitycznej. W Akademii PPP nowi adepci sztuki epolitycznej mają szansę dowiedzieć się jak funkcjonuje partia, odbyć staże w różnych sztabach partii i przede wszystkim spędzić czas w miłej atmosferze, poznając nowych ludzi. Gracze, którzy mają już jakieś doświadczenie w grze mają szansę zdobyć wysokie miejsce na listach kongresowych, a osoby, które dopiero co zarejestrowały się w grze mogą dzięki akademii poznać mechanikę gry. Akademia ma na celu "wyłapanie" osób, które w przyszłości będą stanowiły część epolskiej polityki, bo ktoś musi przejąć pałeczkę po tych, którzy już nie grają. Ta akademia to inwestycja w przyszłość ePolski!
Mamy nadzieję, że już w najbliższych wyborach kongresowych na wysokich miejscach na liście Polskiej Partii Patriotycznej znajdą się osoby wywodzące się z akademii.
Osoby, które dołączą do Akademii PPP za swoją działalność otrzymują punkty w specjalnym rankingu oraz, tak jak pozostali członkowie partii, punkty aktywności, dzięki którym mogą uzyskać wysokie miejsca. Tutaj jednak warto zaznaczyć, że gracze, którzy dopiero co zarejestrowali się w grze, nawet jak wykażą się wysoką aktywnością nie dostaną od razu miejsca na listach kongresowych. Ta odpowiedzialna funkcja wymaga dobrej znajomości mechaniki gry, jednak akademia ma także na celu pomóc im poznać dobrze grę i zasady panujące w niej, jak i w epolskiej polityce, przez co w późniejszym czasie takie osoby zdobędą niezbędną wiedzę i dzięki temu będzie można z czystym sumieniem wystawić ich na wysokich miejscach na liście kongresowej.

Jak się zgłosić?
Wystarczy wejść na kanał Akademii PPP: #ppp.akademia lub zgłosić się w grze do gracza Kijek93

Zapraszamy!


Wszystkich graczy posiadających polskie obywatelstwo, którzy mają level mniejszy lub równy 27 zapraszamy do wypełnienia formularza.

Fundacja wydaje wszystkim graczom spełniającym kryteria chleby pozwalające odnowić 500 punktów energii.

UWAGA!!! Dzisiaj (4 stycznia) i jutro (5 stycznia) dla wszystkich członków PPP, którzy spełniają wymagania będą wydawane bronie, odpowiednio: 4 stycznia: 3 bronie Q6, a 5 stycznia: 3 bronie Q3!!!

Fundacja prowadzi także działalność informacyjną. Na naszym kanale IRC pomagamy młodym graczom w starcie i rozwoju, jesteśmy otwarci na pytania dotyczące gry (i nie tylko) i na wszystkie (w miarę możliwości) staramy się fachowo odpowiedzieć.

Zapraszamy także doświadczonych graczy do tego, aby wsparli nas darowiznami. Jeśli masz dużo zbędnych chlebów, możesz przekazać je na działalność Fundacji PPP poprzez donate na któreś z tych kont:

Szczegółowe informacje na temat działania fundacji znajdują się w jej regulaminie.

Zapraszamy, ekipa fundacji,
Kijek93, Stunter & Lodooo


Szukasz bojówki dla siebie? Chcesz wspólnie z innymi dołożyć cegiełkę do sukcesów ePolski i jej sojuszników? Dołącz do The Dragons i ciesz się z osiągnięć naszego kraju!

The Dragons jest partyjną bojówką Polskiej Partii Patriotycznej należącą do Prywatnych Grup Bojowych podległych Ministerstwu Obrony Narodowej.To właśnie MON organizuje zbiórki, podczas których żołnierze biją w ważnych strategicznie bitwach. Dzięki takiej organizacji można lepiej spożytkować militarny potencjał obywateli.

Jedynymi wymaganiami wstąpienia do The Dragons są:
- aktywność na naszym kanale
- ustawienie powiadomień
- avatar The Dragons, który dostaniesz podczas rekrutacji

Dzięki Tobie nasz wkład w militarny sukces ePolski może być jeszcze większy! Nie czekaj - już dzisiaj dołącz do The Dragons, jedynej takiej niepowtarzalnej bojówki!

Pozdrawiamy,
Dowództwo The DragonsPrezes: Kijek93
Vice Prezes: Cavalekh
Sztab Spraw Wewnętrznych: Stunter, k4m1l, Kris Nowak
Sztab Prasowy: Kijek93
stażyści: jowita93, WujekRemo
Sztab ds. Fundacji PPP: Kijek93, Lodooo, Stunter,
stażysta: Chamstwo


- FORUM POLSKIEJ PARTII PATRIOTYCZNEJ
- KANAŁ IRC POLSKIEJ PARTII PATRIOTYCZNEJ
- FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY FUNDACJI
- KANAŁ IRC FUNDACJI
- PORADNIK IRC
- PORADNIK - JAK DOŁĄCZYĆ DO THE DRAGONS
- PODRĘCZNIK MEN
- FUNDACJA POMOCY EDZIECIOM
 

Comentários

Magic
Magic Dia 1,872, 07:36

o7

Magic
Magic Dia 1,872, 07:36

Takelbery - najlepszy wybór.

A dam
A dam Dia 1,872, 07:42

"Wybór" - rdz. męski, a Takelbery jest płci żeńskiej, zatem...

Takelbery - najlepsza wyborowa?

Chamstwo
Chamstwo Dia 1,872, 07:49

Vote musi byc!! Jowita dobra robota 🙂 !

Cavalekh
Cavalekh Dia 1,872, 09:34

Wyborowa : D

Thortom
Thortom Dia 1,872, 09:47

o/

WujekRemo
WujekRemo Dia 1,872, 11:33

Jest jowita, jest vote!

twatwaratwa
twatwaratwa Dia 1,872, 11:45

Komentarz

Corrrado
Corrrado Dia 1,872, 12:09

-
stażysta Sztabu ds. Fundacji PPP wręcz zachęca ; D

Thortom
Thortom Dia 1,872, 12:34

koniec swiata : ) bede glosowal na kandydata PPP X D

El3ssaR
El3ssaR Dia 1,872, 12:40

233

scyzoryck
scyzoryck Dia 1,872, 13:23

o/

WujekRemo
WujekRemo Dia 1,872, 13:24

MoglbymAleNieChceMnieSieDay, gorąco polecam! Chamstwo w czystej postaci - tylko u nas! : D

twatwaratwa
twatwaratwa Dia 1,872, 16:29

Minister do spraw Głupich Kroków poleca

Dobro powraca
Dobro powraca Dia 1,873, 03:18

koniec swiata : ) bede glosowal na kandydata PPP X D x2

Solidna kandydatka, nie ma to tamto...

Aniol Zaglady
Aniol Zaglady Dia 1,874, 01:52

60 subów, 15 komentarzy 350 votów.
brawa za kupowane voty w partyjniactwie.

Mam wrażenie że tytuł to jedno wielkie PPP ... a nie można było raz ?

zuzel1
zuzel1 Dia 1,874, 06:26

Zlikwidować WP, nawet we Piśmie stoi "Zaprawdę zaprawdę powiadam Wam, WP zasługuje na rozwiązanie i zniszczenie"

 
Publicar comentário

O que é isso?

Estás a ler um artigo escrito por um cidadão do eRepublik, um imersivo jogo de estratégia baseado nos países do mundo real. Cria uma personagem e ajuda o teu país a alcançar a glória, enquanto te tornas num herói de guerra, num editor reconhecido ou num guru das finanças.