Fundo lig/desl

Join the new world

 

[LTS-ŽK] TWO po truputį trina Asgard iš žemėlapio

Dia 1,904, 08:33 Publicado em Lithuania Lituânia por WolfLT

Užduotis: Parašyti išplėstinę žinutę.

Lenkija okupavo Švediją
Vos per kelias dienas eLietuvos sąjungininkė eLenkija okupavo eŠvediją (mūsų dažną priešą). Okupuoti buvo visi tuo metu laisvi eŠvedijos regionai (Bohus jau senai priklauso Rusijai, o Gotland okupuotas latvių). Šitokia okupacija įvykdyta jau antrą kartą. Jeigu viskas planuota taip pat kaip ir praeitą kartą - lenkai trins iš žemėlapio ir mūsų sąjungininkės Estijos amžiną priešę - Suomiją, kuri jau greit taps vienintele laisva Asgard aljanso šalimi, kodėl taip galime spręsti?

Ispanai baigia susidoroti su Kanada
Taigi. Ispanai kovoja prieš kanadiečius paskutiniame laisvame jų regione - Prince Edward Island. Kaip žinia šis karas prasidėjo tuomet kai Kanada įstojo į Asgard aljansą ir užpuolė TWO aljanso narę - Jungtinę Karalystę, kuri jau senai išsivadavusi visus savo regionus ir užėmusi norvegų originalias teritorijas Vestlandet ir Sorlandet. Kaip Kanada vaduosis iš ispanų gniaužtų pamatysime laikui bėgant.
 

Comentários

mekigis07
mekigis07 Dia 1,904, 09:46

ok

EmuSV
EmuSV Dia 1,904, 13:38

Žemėlapiukų ^^ o7

Evil Rudolph
Evil Rudolph Dia 1,905, 23:55

Tipo pirmas ŽK straipsnis? Šįkart ne nuo interviu pradėjot..

Pirmos dalies paskutinio sakinio klausimo nesupratau esmės. Antroj dalį "Taigi" nereikia. Ir biški kablelių trūksta. Pabadžiau kabinėtis kaip miestietė prie mūsų kabinėjosi:)

Tautis_LT
Tautis_LT Dia 1,905, 09:50

jei straipsnis- silpnai (mygatukas esmę surašė), jei "išplėstinė žinutė"(kaip kursyvu po logo parašyta), tada daugmaž ok, jei ištaisyt stiliaus klaidas
vote už pastangas

kamikadze77
kamikadze77 Dia 1,906, 06:43

nu va kiti kariauje o mes tik ziurim kaip avinai))

 
Publicar comentário

O que é isso?

Estás a ler um artigo escrito por um cidadão do eRepublik, um imersivo jogo de estratégia baseado nos países do mundo real. Cria uma personagem e ajuda o teu país a alcançar a glória, enquanto te tornas num herói de guerra, num editor reconhecido ou num guru das finanças.