Fundo lig/desl

Join the new world

 

[KM] Kviečiame rungtis dėl mėnesio geriausiųjų titulų!

Dia 1,915, 10:50 Publicado em Lithuania Lituânia por Eksas


Sveiki, skaitytojai! Su jumis sveikinasi senai pamirštas Eksas, kuris šį kartą buvo priverstas parašyti straipsnį dėl Kultūros Ministerijos.

Grįžęs į žaidimą ir kelias dienas apsipratęs (sekiau spaudą ir šiaip karts nuo karto šmėžuodavau komentaruose) nusprendžiau imtis veiksmų. Be abejo, turėjau idėjų ir jas išdėsčiau NM ministrui freshui, kuris prisižadėjo pasikalbėti su KM ministre malfame. Viskas įvyko geriau nei tikėjausi. Malfame davė sutikimą rengti šį, erepubliką sudrebinantį, žaidimą. Štai kodėl dabar turite kankintis ir skaityti mano sapaliones, ypač po dviejų metų poilsio.

Taigi, kelias dienas pamąsčiau kaip viskas turi būti. Turėjau tik griaučius, bet nebuvo konkretumo. Teko ieškotis pagalbos rankos, o ją ištiesė pijust1 ir merkasz. Jie kelių dienų bėgyje padėjo apsispręsti dėl formato ir ilgumo. Tik dėl jų, aš taip greitai parašiau šį straipsnį. Didelis ačiū! Taip ir toliau, vyrai!

Žaidimas

Žaidimas truks apie mėnesį. Jame rinksime mėnesio naujoką ir mėnesio žaidėją. Mėnesio naujoku galės tapti žaidėjai, kurie priklauso 1-2 divizijoms, o mėnesio žaidėju, priklausantys 3-4 divizijoms. Užduotys bus suskirstytos į dvi katerogijas: erepublik ir mini žaidimai.

Erepublik užduotys:

Straipsnių rašymas: Žaidėjai per tam tikrą laiką ir duotą temą turės parašyti straipsnį. Kad viskas vyktų sklandžiai ir nevyrautų balsų papirkinėjimai, surinkome 5 kompetetingų žmonių komisiją, kuri pažymiais (nuo 1 iki 10) vertins straipsnius.

Kariavimas: Be abejo, naujokams kariauti nėra labai sveika, tačiau vienas kartas nepakenks. Skaičiuosime ne pagal atliktą žalą, o pagal nužudytų žmonių skaičių. Dėl jėgos skirtumų.

Aktyvumas: Mėnesio pradžioje užrašysime žaidėjų exp. ir str., o mėnesio gale pažiūrėsime kiek paaugote ir atitinkamai reitinguosime jūs. Šiam žaidimui neduosime atskiro laiko. Viską suskaičiuosime, kai pasibaigs paskutinė konkurso rungtis.

Mini žaidimai:

8 pool: Šį žaidimą padės rengti pijust1. Esu nudžiugintas jo darbštumu ir patenkintas, jog šį žaidimą rengs būtent jis. Viskas, tikriausiai, aišku. Žaidimas vyks taip pat, kaip ir vyko anskčiau. Tik viską turėsite daryti greičiau jei nenorėsite prarasti taškų.

Šaškės: Šį turnyrą rengsiu aš, nes prieš palikdamas žaidimą, buvau rengęs panašaus pobūdžio žaidimų. Kaip ir viskas aišku – turnyro sistema išrinksime nugalėtojus ir padalinsime taškus. Viskas vyks per playok.com Jei žaidėjų skaičius bus nelygus, kelis geriausius žaidėjus, turinčius daugiausiai taškų, pridėsime iš karto į kitą etapą.

Kvailys: Kitaip vadinamas durniumi. Žaidimas irgi vyks per playok.com

Paskutinis žaidimas bus viktorina, kurią padės rengti šioje srityje patyręs merkasz. Taip nusprendėme dėl netikėtumo faktoriaus ir galimo įdomumo žiūrovų srityje.
Taškų sistema bus tokia: už pirmąją vietą žaidėjas gaus 12 taškų, o antrąją 10 tšk., už trečiąją 8 tšk., už ketvirtąją 7 tšk., už penktąją 6 taškus, už šeštąją 5 taškus, už septintąją 4 taškus, už aštuntąją 3 taškus, už devintąją 2 taškus, o už dešimtąją 1 tašką.

Taip pat sudarėme tokį kalendorių:
vasario 20-23 straipsnių rašymas
vasario 24-28 šaškės
kovo 1-3 kariavimas
kovo 4-10 kvailys
kovo 11-20 8 pool
kovo 21-23 viktorina

Po viktorinos sumuosime aktyvumo rezultatus.

Straipsniai

Po kiekvieno žaidimo rašysiu apžvalgas ir supažindinsiu su situacija turnyrinėje lentelėje. Galbūt pavyks iš to išspausti netgi trumpą komentarą kaip viskas gali pasikeisti, kas krito, o kas pakilo. Paimsiu kelis interviu iš dalyvių arba paprastų žiūrovų. Jei turnyras sulauks populiarumo, tai pagalvosiu, netgi, apie lažybų sukūrimą. Aišku, tam reiks atskiro prizų fondo.

Registracija

Taigi, supažindinęs su žaidimu lieka pasakyti: registracija atidaroma! Kviečiame visus – mažus ir didelius registruotis ir išbandyti jėgas. Dalyvių skaičius neribojamas. Registracija vyks paprastai. Žaidėjai man rašo į pm. Žinutėje turi būti parašytas sakinys: „Aš noriu dalyvauti konkurse“. Taip pat neturite pamiršti parašyti savo skype ir kokioje divizijoje priklausote. Žaidėjus dėsiu į du atskirus chatus: naujokų ir patyrusių žaidėjų. Taigi, kviečiu registruotis ir nebijoti išbandyti jėgų! Registracija vyks iki vasario 19 dienos.

Prizų fondas

Kaip be jo? Tikriausiai, jau išsigandote, kad dalyvausite veltui, tačiau nebijokite. Prizai kaip niekada bus milžiniški. KM ministerija turnyrui skyrė 10000 lt. NM ministerija dar sprendžia kokia bus suma, tačiau freshas pranešė, jog tai apie 7000 litų mėnesio naujoko titului. Pinigai tikrai dideli, todėl dalyvauti apsimoka. Tradiciškai, bus apdovanotos pirmosios 3 vietos. Kviečiu remti konkursą ir siųsti pinigus man. Prižadu, jų neišvaistyti. Jei nepasitikite, galite komentaruose parašyti kokia suma paremiate konkursą. Priemu pinigais, batonais ir tankais. Prizai bus skirstomi po lygiai į mėnesio žaidėjo ir mėnesio naujoko titulus. Jeigu konkursas sutrauktų didelį dėmesį, tuomet nepagailėčiau jūsų paaukotus pinigus skirti lažyboms.

Pabaigos žodis

Balsuokite ir reklamuokite šį straipsnį, kad kuo daugiau žmonių pamatytų šį turnyrą. Dėkoju iš anksto! Gero vakaro!

Eksas 

Comentários

EmuSV
EmuSV Dia 1,915, 10:57

o7

Migasss
Migasss Dia 1,915, 10:57

Sveikas sugrįžęs. 🙂 17k LTL... Va čia tai prizinis fondas.

Aveun.
Aveun. Dia 1,915, 11:02

o7 🙂

Shmuel97
Shmuel97 Dia 1,915, 11:15

saunu, gaila pats negaliu sudalyvauti 🙁

Aveun.
Aveun. Dia 1,915, 11:43

vava aš ir norėčiau dalyvaut 😃

Shmuel97
Shmuel97 Dia 1,915, 12:10

a dzin vistiek mes geriausi 😃

Mlgasss Dia 1,915, 18:33

Comentário apagado

neriustLT
neriustLT Dia 1,915, 11:16

o7

malfame
malfame Dia 1,915, 11:22

o7

auris0
auris0 Dia 1,915, 12:24

o7

Akviliutte
Akviliutte Dia 1,915, 13:49

07

TheDpsLTU
TheDpsLTU Dia 1,916, 12:39

Kur cia registruotis 😃?

TheDpsLTU
TheDpsLTU Dia 1,916, 12:40

Ai krc nereikia visa perskaiciau radau, ot tas tingejimas visa skaityti 😃

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Dia 1,916, 12:47

Jei KM neturi kur pinigu det, tegu siuncia man... Ai tiek to, pasiimsiu pats...

Arius Nesakysiu
Arius Nesakysiu Dia 1,917, 07:47

padėsiu tau pasiimti : )

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Dia 1,917, 07:48

OK mes su LK vadu imam pinigus!

modnickas
modnickas Dia 1,918, 05:47

Aš noriu dalyvauti konkurse

 
Publicar comentário

O que é isso?

Estás a ler um artigo escrito por um cidadão do eRepublik, um imersivo jogo de estratégia baseado nos países do mundo real. Cria uma personagem e ajuda o teu país a alcançar a glória, enquanto te tornas num herói de guerra, num editor reconhecido ou num guru das finanças.