Fundo lig/desl

Join the new world

 

Як потрапити на поле бою

Dia 1,913, 13:31 Publicado em Ukraine Ucrânia por Askold111188

В грі сам давно... десь з вересня...а підсадив мене мій друг http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/6388609 ... і от сьогодні при спілкуванні з ним..я був дуже здивований коли він був дуже не задоволений..коли йому не вистачало коштів для переїзду..хоча він міг багато зекономити переїхавши в країну яка є союззником...
Отож багато хто писав, але я ще раз напишу..

Як потрапити на поле бою

Якщо ви не можете брати участь у битві, ви побачите повідомлення про те, що вам потрібно переїхати в одну з країн, які беруть участь в битві. Ви можете переїхати просто з вікна поля бою. Для цього не потрібно заходити на сторінку свого профілю.
Якщо ви натиснете кнопку «Change location» - ви побачите вікно переїзду. Різниця між цим вікном і тим, що ви можете відкрити на сторінці свого профілю полягає у тому, що в нашому випадку список країн для переїзду буде обмеженим тільки країною що атакує в обраній битві та країною що в цій битві обороняється. Оберіть країну та її регіон для переїзду. Опісля, натисніть кнопку «Move».
Якщо ви передумали переїжджати - натисніть посилання «No thanks». Після чого ви повернетеся до все того ж обмеженого інтерфейсу поля бою (попередня ілюстрація).

Примітка: Якщо в битві беруть участь союзники, для вас може бути більш економічно вигідно переїхати на територією однієї із союзних країн. Ціна переїзду залежить від дистанції. Ви не зможете переїхати на територію союзної країни з вікна поля бою. Для цього вам потрібно перейти на окрему сторінку переїзду.
Проте якщо країна піднімає повстання (РВ) - то переїзд на територію, де відбувається війна обов'язковий
Українці, кохаймося кожного дня!!!
P.S прошу вотнути статейку...дуже треба набрати 50 штук

 

Comentários

Cruk Shino
Cruk Shino Dia 1,913, 13:36

v

Mushynskyy
Mushynskyy Dia 1,913, 14:04

V

LevK0
LevK0 Dia 1,913, 14:05

V

Bojan Figaro
Bojan Figaro Dia 1,913, 14:16

Leon51
Leon51 Dia 1,913, 16:11

ну так вотнув але мені здається що новачкам потрібно більш докладно розжувати
діло в тому що командири коли ставлять ДО на іншу країну можуть просто вказувати куди потрібно летіти щоб було вигідно так з часом новачки самі все зрозуміють !

Valeviko
Valeviko Dia 1,914, 23:48

декілька зауважень:
1. якщо країна піднімає повстання (РВ) - то переїзд на територію, де відбувається війна обов'язковий
2. в статтю б декілька картинок, які показують як це робиться

Sgt. Pepper UA
Sgt. Pepper UA Dia 1,916, 01:03

voted

 
Publicar comentário

O que é isso?

Estás a ler um artigo escrito por um cidadão do eRepublik, um imersivo jogo de estratégia baseado nos países do mundo real. Cria uma personagem e ajuda o teu país a alcançar a glória, enquanto te tornas num herói de guerra, num editor reconhecido ou num guru das finanças.