Fundo lig/desl

Join the new world

 

Статија

Dia 1,899, 05:05 Publicado em Republic of Macedonia (FYROM) República da Macedónia (ARJM) por ElektrodataNaTiger

Гледам, не сум напишал статија повеќе од 100 дена. И еве, пишувам. Спремаме проект. За нашколо. Ќе биде многу јак. Имам и нов мобилен. И вчера со троопер пола саат праевме муабет. Додуша он сереше и збореше со мене. На крајот не изми раце. Сакаше да го памтам како груб дечко. Тоа би било тоа.


п.с. кој ќе го даде 69-от глас, нека ми прати СС у инбокс, јас ќе го наградам соодветно.

 

Comentários

TheTrooper69
TheTrooper69 Dia 1,899, 05:10

суб 1069
воут 69

.донација

n e v e r C G
n e v e r C G Dia 1,899, 05:27

ајфон ? o.O

ElektrodataNaTiger
ElektrodataNaTiger Dia 1,899, 05:37

Аеродром 😃

Tiger Macedonia
Tiger Macedonia Dia 1,899, 06:45

Со тебе праи муабет на мобилен пола саат док сере а за мене ни на скајп нејќе да се логира. Добро, добро. Кажи му следен пут коа ќе праите муабет, со тебе да пишува порно прича за Коштаплери, пошо јас сум му љут.

А ти почна да работиш, нов мобилен си земал а гледам си почнал и донации овде да нудиш. Е па прати нешто чим така - > http://prntscr.com/r2cxr

AntitalenaT
AntitalenaT Dia 1,899, 07:12

Добив ерекција од статијава.

TheTrooper69
TheTrooper69 Dia 1,899, 07:31

тајгер, утре ти закажувам на скајп, ќе зеам камера и нова танга.

Krvnikot
Krvnikot Dia 1,899, 07:32

Na koj salter se ide za nov izvod?

Boban Mitrovski
Boban Mitrovski Dia 1,899, 07:33

На сабајле кога ќе станам увек ми е дигнат и кога ќе се измочам ми се спушта.

Помагајте !!!

Шифра: Пинк Пантер

The One from Macedonia
The One from Macedonia Dia 1,899, 07:46

Учителката млада ти е?

TheTrooper69
TheTrooper69 Dia 1,899, 08:01

ме чеша чмарот веќе цела година

jasumtose
jasumtose Dia 2,143, 07:07

хемороиди је права ствар

Angelique.A
Angelique.A Dia 1,899, 09:54

зошто не ме стави во статија?

hanibalbg
hanibalbg Dia 1,899, 10:05

Па той не си сере по ръцете, защо да ги мие : )) ?

Ivan Vancho Makedonski
Ivan Vancho Makedonski Dia 1,899, 10:09

Имам проблем по сабајлечки...Џони увек станува пред мене а никад не му текнало кафе да ми свари...

шифра: меѓуетнички соживот

GGoxyto
GGoxyto Dia 1,899, 10:15

Сто дена монотонија во секс светот.

Mr.Hiccup
Mr.Hiccup Dia 1,899, 10:15

v34 s1048

sematika VS seki
sematika VS seki Dia 1,899, 10:32

truper koa izleguva od wc http://prntscr.com/r32sm :)izgleda mocal 🙂

kocc
kocc Dia 1,899, 10:50

мене не ми е јасно оти се вика росна краставица на сабајле

Aexil Kong Junior
Aexil Kong Junior Dia 1,899, 22:26

v63 телефонот да си го користиш за арно за убо... и на Анти коа му е страв кога си оди сам дома навечер да му вртиш и да му зборуваш за вечерта помината со трупер : D

mojov
mojov Dia 1,900, 03:40

v. 69

n e v e r C G
n e v e r C G Dia 1,900, 03:48

v. 69

GGoxyto
GGoxyto Dia 1,900, 03:49

v. 69

TheTrooper69
TheTrooper69 Dia 1,900, 03:49

v. 69

Strumjanin
Strumjanin Dia 1,900, 03:50

v. 69

Angela92
Angela92 Dia 1,900, 03:56

http://prntscr.com/r5z16

Доста серете бе, јас имам докази дека е мој 69-тиот глас ! : )

Strumjanin
Strumjanin Dia 1,900, 04:15

Филипи, Ангела победи - награди ја соодветно.

Stev4o
Stev4o Dia 1,900, 05:38

v. 69 😃

Dragonce
Dragonce Dia 1,900, 05:39

prodavam manila za zmej!!!

MikiArhangel
MikiArhangel Dia 1,900, 08:15

V. 69

dimzaaa
dimzaaa Dia 1,900, 09:08

v 69

mojov
mojov Dia 1,900, 14:08

http://prntscr.com/r81a0 fala (:

PeckoBree
PeckoBree Dia 1,900, 14:14

kolku 69ki ima be leleeeeeeee kolku "pametni" luge postojat ...

Krvnikot
Krvnikot Dia 1,901, 01:01

Angela, kako se osekjas sega? Poslem nagradata?

 
Publicar comentário

O que é isso?

Estás a ler um artigo escrito por um cidadão do eRepublik, um imersivo jogo de estratégia baseado nos países do mundo real. Cria uma personagem e ajuda o teu país a alcançar a glória, enquanto te tornas num herói de guerra, num editor reconhecido ou num guru das finanças.