Тестовий номер 4/9. "Болгарське божевілля": "Абсурдна" заява ?!

Day 2,332, 13:07 Published in Ukraine Hungary by Nickvadro


Шановні громадяни еУкраїни!
Шановні читачі та підписанти!

Вбачаючи необхідність в наших постійних зовнішньополітичних "проблемах" по болгарському вектору пропоную вам долучитися до історико-аналітичного проекту номера цього видання.

Основною цілю даного проекту є спроба змінити "імперські амбіції" е-держав на, лише, політику захисту "національних інтересів" е-країни.

Основним методом реалізації цієї цілі є залучення "четвертої" влади (публікація історико-аналітичних матеріалів).

Для цього необхідно:
- зібрати "історичний матеріал".
- проаналізувати сучасний стан справ.
- проаналізувати "сиву давнину" системи українсько-болгарських взаємовідносин.
- зробити порівняльний аналіз.

А саме:
- посилання статей (болгарських та українських), що висвічують умови підписання минулої "сивої" угоди із еБолгарією та самої угоди.
- спогади керівників е-української держави у той час. Бажано Президента, МЗСа та МО.
- спогади е-українських послів у еБолгарії.
- спогади керівників опозиції у той час.

Враховуючи наші державні та особисті проблеми в РЖ ми не можемо максимально приділяти увагу нашим е-державним та е-Світовим справам. Тому прохав би олдфагів, свідків тих подій, осіб причетних до тієї угоди виділити декілька хвилин, щоб залишити потрібну інформацію для аналітики у коментарях (те, що вважайте варто афішувати 😉 ) до цього номеру чи написати у ПМ (те, що вважаєте більш важливим 😉 ).

Дякую за увагу!

Дана стаття буде видалена! 🙂

Наступний аналітичний номер присвячений сформованій системі взаємовідносин із еБолгарієй вийде на протязі двох тижнів. 🙂

Сучасний етап українсько-болгарських взаємин:

[МВнР] Споразумение между еУкрайна и еБългария.

Номер №4. Болгарський вектор зовнішніх справ України.

[МЗС] Стан справ на сьогодні.

[МВнР] От вратата за краката

[MoFA] Agreement between eUkraine and eBulgaria [UA/EN]

("Думка опозиції"). Вільна Україна АЄОА.

[МінІнфо] Коментар МЗС щодо ситуації на міжнародній арені

Думки щодо договору з еболгарами та щодо недавнього пакту про ненапад.


http://www.erepublik.com/en/article/rental-agreement-between-ebulgaria-and-eukraine-en-ua--2400566/1/20

http://www.erepublik.com/uk/article/-mofa-20141-2400811/1/20

http://www.erepublik.com/en/article/-1-2404145/1/20

http://www.erepublik.com/en/article/rental-agreement-between-ebulgaria-and-eukraine-en-ua--2400566/1/20

http://www.erepublik.com/uk/article/-mofa-2014-ua--2405297/1/20

http://www.erepublik.com/uk/article/-mofa-current-situation--2412492/1/20

http://www.erepublik.com/uk/article/-mofa-rental-agreement-between-ebulgaria-and-eukraine-2416637/1/20

http://www.erepublik.com/uk/article/-mofa-rental-agreement-between-ebulgaria-and-eukraine-2459-day--2423661/1/20

Болгарська дилема: декілька місяців тому.



Шановні громадяни еУкраїни!
Шановні читачі!

Думав я, думав я чи братися мені "за перо" в цей час чи все таки пізніше 🙂.
Як колись писав великий українець Т. Г. Шевченко: "Думи мої, думи...".
Отож, і я "гадав" який час найкращий для цієї проблематики, оскільки репортеру еУкраїни, ще необхідно обрати вдалий час для публікування, щоб зацікавити читацьку аудиторію еУкраїни. Але все ж таки у "моїх думах" не переміг "фактор раціональності" - і я вирішив вже писати у цей час, коли мої підписанти розпочали вимагати обіцяної аналітичної статті. Тому поважаючи їх бажання розпочнемо аналітику болгарського зовнішньополітичного вектору еУкраїни.

Як бачимо, ця тема "потихеньку" зійшла із "активного" обговорення нашою спільнотою. Тепер можливо, - і спробувати підійти 🙂, - і аналітично поставитися до цього питання.

Зовнішньополітичний контакт еУкраїни із еБолгарією в новий час пояснювався потребою визволення від угорської окупації, залучення до угорської кампанії. Тобто традиційно відносини еУкраїни та еБолгарії мають антиугорське забарвлення.

У "сиву давнину", хоча так цю епоху назвати ми не можемо назвемо її епохою "Середньовіччя" 🙂, еУкраїна та еБолгарія будували відносин за такою ж схемою: використання "болгарського щита" від угорської загрози, тобто реалізовувалася економічна оренда регіонів із переслідуванням військово-тактичних цілей.
Уривок із інтерв'ю: ...Тоді з Угорщиною - це було дотепно 🙂. Вони хотіли отримати українські регіони за будь-яку ціну але погано все спланували. Тому ми мінялися регіонами з Україною і після декількох угорських NE на обох з нас - вони зупинилися...

Новий контакт із "традиційною болгарською економічною окупацією" розпочався із минулого президентства. Даний контакт не афішувався тогочасним державним керівництвом еУкраїни за певними "президентськими домовленостями", що були порушенні болгарською стороною. Що можливо пояснюється тим, що панове болгари із радості готові були оголосити про "споразумєніє" із українцями-тюркофілами, і показати як ефективно працює їхня влада для болгарського народу, що ефективно мириться із "ворогами сивого Середньовіччя" 🙂 .
Діюча тогочасна влада не швидко відреагувала на "порушення таємниці" болгарської сторони, дозволивши відреагувати іншій стороні. А потім повторно оприлюднити текст договору в офіційній державній пресі.
Як можна помітити, що сама процедура налагодження відносин із еБолгарією діялася в рамках "тіньової дипломатії", оскільки "віртуально-життєвий комплекс" (ВЖК) антиболгарського спрямування живучий (можна назвати його і "народним гнівом" 😁. Цей ВЖК страхає дипломатів у розвитку (і відновленні) відносин із Болгарією, а закони і принципи геополітики заставляють діяти у даному векторі.
Переборюючи будь-яку "відразу" вдалося дипломатично обміняти болгарський дамаг в угорській кампанії на два регіони Запоріжжя і Тавриду. 😉

Нова державна влада НПА "Вільна Україна" розпочала переговори із еБолгарією, не врахувавши дорадницького голосу командирів МЮ еУкраїни. (Один із додаткових принципів "таємної дипломатії" українсько-болгарських відносин від нової влади 😉, що ж зробите ВЖК сильний 😁.

Підписавши договір про передання 3 регіонів еУкраїни за 10000сс в місяць коаліційний уряд отримав можливість продовжувати політичну лінію минулої влади на покращення відносин із чорноморським сусідом. При цьому, отримав наступні позитиви:
- поповнення казни на досить мізерну суму, але все-таки краще "синиця в руках, ніж журавель в небі". 🙂
- забезпечив стабільність на болгарському фронті для розв'язання проблеми "помилки румунської війни" минулої влади. 🙂

Хоча існує один негатив, і він головний, в обвинуваченні уряд у зраді національних інтересів еУкраїни.

Оскільки наш простір має механічну складову можна трактувати дане поняття по різному, але спробуємо розкласти це поняття на деякі складові у даному контексті (за ходом думок спільноти – колективний розум мас 🙂 ).

Зрада національних інтересів = відсутність наради із командирами МЮ + збільшення кількості регіонів під "ордером на болгарську економічну оренду" + мала сума орендної плати + ВКЖ ("Болгари в ерепі - нікчемна нація брехунів і кацапських лизунів")!

Можна додати, що захищати національні інтереси було так багато активних громадян, але конструктивних із них опозиціонерів дуже мало. 😉 🙂

P.S. Пояснення термінології: ВКЖ - "віртуально-життєвий комплекс" або "електронно-життєвий комплекс" (ЕЖК) - це симпатія чи антипатія гравців чи групи гравців, що склалася е-історично. Антонім (а може бути і синонім 😁 ВКЖ є РЖК (реально-життєвий комплекс) - це симпатія чи антипатія гравців чи групи гравців, що склалася із реальної історії відносин між ними.

Сорі за "нубоботанізм" 🙂😉. Надалі буду користуватися цими поняттями, щоб більш об'єктивніше розкривати геополітичні події, враховуючи «ерепівську» етнопсихологію 🙂




(Далі буде по бажанню...) 🙂

Незалежна аналітика за незалежність!