[PM] Jūsų klausimai ir atsakymai PT.1

Day 5,602, 04:31 Published in Lithuania Lithuania by ThunderBlitz


Sveiki, eLietuvos piliečiai.
Kaip jau supratote iš vakar darytos apklausos, šio straipsnio turinys bus jūsų klausimai, atsakymai ir pasirinktų temų vystymas. Į klausimus atsakysiu ir asmenine opinija, ir kaip valdžios atstovas.

Nuo vakar dienos iki šiandien 12-os valandos galėjote teikti klausimus, siūlyti temas, pasinaudodami mano sukurtos apklausos platforma.

Atsakymus pateiksiu paprastu šablonu:
- Jūsų komentaro nuotrauka
- Mano atsakymas



STRAIPSNIO STRUKTŪRA
Visų pirma, pakalbėsime pagal jūsų pasirinktas ir pasiūlytas temas.
Net neabejoju, jog daugelis jūsų rasite atsakymus į sau rūpimus klausimus jau pirmoje straipsnio dalyje.

Antra dalis - jūsų klausimai, kuriuos uždavėte komentaruose. Dėsiu VISUS, kalba, akivaizdu, nebus redaguota. Prašyčiau neįsižeisti dėl komentarų turinio bei slapyvardžių.
Malonaus skaitymo.

JŪSŲ TEMOS



1. Karo veiksmų bei geopolitikos apžvalga


Pastarasis mėnesis neatnešė itin aktyvių karinių veiksmų, tačiau, beveik visi mūšiai, susirėmimai ar pasistumdymai vyko geopolitinių žaidimų kontekste.
Virtinė mūšių nusirito per mūsų žemelę po to, kai padarėme karinę intervenciją Italijoje. Akivaizdu, jog vienas iš svarbiausių tikslų kare - atkirsti priešo logistiką, apsunkinti individualų resursų kaupimą, sustabdyti ne tik valstybės, bet ir atskirų asmenų progresą, žodžiu, sumažinti galimos žalos kiekį prieš mus.
Būtent su tokia intencija leidomės ant priešo (Argentina) Italijos regione, sulaukėme didžiulio pasipriešinimo tiek fiziškai, tiek viešojoje erdvėje.
Sprendimų priėmimas - procesas, reikalaujantis laiko. Kol sprendėme diplomatinius nesusipratimus, priešas sugebėjo pakelti 4-iuose regionuose RW. Vienu metu.
Automatiškai, turėjome priimti sprendimus, ką aukosime, kur rotuosime, kur pabėgsime, o kur atsilaikysime.
Akivaizdu, praradome įtakos zonas Tailande, Šiaurės Korėjoje bei Kinijos provincijoje - Rusijoje.
Generalus regionų skaičius sumažėjo nuo 22 iki 18. Iš esmės, pasiekėme savo optimalų kolonijų skaičių, kurį galime kuruoti, ginti ir sužiūrėti. Gavome pamoką Italijoje, gavome pamoką mūšiuose.
Džiugu, jog diplomatines pamokas išmokome - Italijoje išsiaiškinome tarpusavio nesusipratimus, priėmėme sprendimą pagal Italijos prašymą, ir regioną taikiai palikome. LYGIAI TAIP PAT regioną paliko ir priešas, kuris ten turėjo 6-7 TW karus
Summa sumarrum - rezultatas teigiamas.
Pietų Afrikos ir Ukrainos konfliktas sukėlė didžiulį atgarsį ePasaulyje. Dvi šalys partnerės kibo viena kitai į atlapus dėl išsakytų žodžių, įžeidimų bei skirtumų realaus gyvenimo pozicijose.
Iš pradžių atrodė, jog pikti žodžiai, Natural Enemy įstatymo metimas ant partnerės - momentinis breakdown'as. Atrodė, jog viskas nusės, susitvarkys, nutils. Deja, karas įsiplieskė, Ukraina ir Pietų Afrika žalą, kurią galėjo naudoti prieš priešą, naudojo viena prieš kitą.
Lietuva, kivirčo metu, akivaizdžiai išlaikė teisingą poziciją: "pikti žodžiai neturi tapti piktais veiksmais prieš draugą. Ukraina turi ir bus ginama".
Force Majeure - konfliktas buvo užbaigtas, išspręstas. Pietų Afrikos vadovų bei Ukrainos vadovų sveiko proto dėka.
Klaida padaryta, klaida ištaisyta.
CODE užpuola neutralią šalį po to, kai naudojosi Lietuvos - Italijos situacija ir vaidino teisingumo lygą.
Taigi, kaip visi žinome, mūsų partnerė ir neutralų statusą išlaikanti Indonezija buvo užpulta Čilės.
Situacija identiška tai, kurioje buvome mes prieš pusę metų: Indonezija meta įstatymą ant Meksikos, dar jo nepriėmus - CODE reaguoja ir užpuola Indoneziją.
Jokių straipsnių, jokių pasiaiškinimų. Karas.
Asmeniškai man nėra keista, kad CODE TAIP tvarko reikalus. Rusija jų aljanse. Lol.

Priminsiu, kad mūsų situacija su Indonezija prieš pusę metų buvo labai panaši. Indonezija metė įstatymą ant Ukrainos, ją užpuolė, todėl Lietuva puolė Ukrainai padėti. Skirtumas tik tas, jog mus priešiška pusė kalė prie kryžiaus ir naudojosi medijos pagalba, iškomunikuojant kokie bullies mes esame.
HYDRA atgimė kaip feniksas, tik ne iš pelenų. Lietuvos - Šiaurės Makedonijos - Latvijos trio itin aktyviai dalyvauja karinėse operacijose, plečia savo įtakos zonas, stiprėja, bendradarbiauja ir progresuoja kaip aljansas. Tikrai nesigailėsiu skyręs pastraipą tam, kad pasidžiaugčiau Š. Makedonijos grįžimu tarp stipriausių eRepublik'o valstybių. Būtent Makedonija atliko didžiulę kampaniją prieš Šiaurės Korėją, beprotiškai intensyviai kovojo prieš Graikiją, ne kartą nugalėjo Kroatiją bei priminė priešui, kad Hydra gyvuoja. Ir dabar yra labai pavojinga.

Hail Hydra!
2. Vidiniai konfliktai Lietuvoje, trolių sukeltas pasipriešinimas

Atsakysiu į pirmąjį klausimą: "kodėl turime vidinių konfliktų Lietuvoje?".
Dėl labai paprastų ir visiems suprantamų priežasčių. Kiekvienas žaidėjas pasirenka ar jis žais komandinį, ar individualų žaidimą. Tie, kurie stengiasi dirbti komandoje, kels ne konfliktus, o diskusijas ir klausimus - tai, ką daugelis jūsų, iš esmės, ir darote. Tie, kurie pasirinks būti individualais, kels ne klausimus, o konfliktus, duos ne idėjų, o kritikos.
Skiriasi žaidėjų požiūris į tam tikras situacijas, sprendimus. Todėl, kaip ir minėjau aukščiau, viskas priklauso nuo to, kokią žaidėjo lemtį pasirenki: būti komandoje, ar būti individualus.

Antrasis klausimas buvo: "trolių sukelto pasipriešinimo apžvalga (rimti pasvarstymai kodėl taip įvyko)
Iš esmės, tai atsakymas yra pačiame klausime. Troliai.
Yra du tipai trolių:
1. Apgailėtini pajacai; (pvz.: powkinas)
2. Piktybiniai troliai.

Pirmojo tipažo troliai labai paprastai smirda žaidime - rašo komentarus, meta įstatymus, komentuoja, floodina. Kitaip tariant, kelia triukšmą kambaryje.

Antrojo tipažo troliai planuoja savo veiksmus, stengiasi, jog tie veiksmai turėtų pasekmių ne tik individualiam žaidėjui, bet ir visai eŠaliai.

Tai sukeltas Civil War yra indikatorius, jog tam tikri žaidėjai pasiryžę sugriauti ir sugadinti tai, ką jūs sukūrėte savo laiku, pinigais, resursais ir determinacija.

Bet kokiu atveju, jokio tipažo trolis negali pasiekti norimo rezultato, jeigu neturi pasekėjų.

Dėl nudes. Tik tavosios turiu. Bet nelabai kas per taboro čigius matosi. 🙂

JŪSŲ KLAUSIMAI IŠ KOMENTARŲ
Kaip ir sakiau, atsakinėsiu paprastai: komentaro nuotrauka, mano atsakymas.

1.
Ats.: Tai, kad yra. Oficialus Kavarsko Supreme Leaderis.

2.
Ats.: Na, su medalių vagystėmis yra kitokios problemos. Jas turėtume aptarti plačiau, atskiru straipsniu.

3.
Ats.: Čekija, Arabų Emyratais. Kažkuria prasme ir su Italija. Visi regionai, kuriuos matote ne priešų teritorijoje, yra diplomatinių santykių vaisiai.

PIRMOS DALIES PABAIGA