Latar Belakang on/off

Eksklusiivne intervjuu minuga

26 Hari ke 1,913, 01:59 Diterbitkan di Estonia Estonia Interaksi sosial dan hiburan Interaksi sosial dan hiburan

Nagu kõik teavad siis panen pillid kotti peale seda ametiaega. Seega pakun ühele õnnetule välja teha minuga eksklusiivne ja avameelne intervjuu. Vastan kõikidele küsimustele mis on mänguga seotud. Muidugi kui leidub keegi keda see üldse huvitab.

lebih lanjut »

Vingumaania

28 Hari ke 1,907, 15:01 Diterbitkan di Estonia Estonia Interaksi sosial dan hiburan Interaksi sosial dan hiburan

Viimasel ajal on väga populaarseks muutunud vinguda iga asja üle ja kritiseerida koguaeg. Mis mõte sellel on? Selle asemel, et kohe vinguda kui midagi ei meeldi siis uurige ringi ja võtke vabalt. Pakkuge mingi lahendus või vastus kuidas asja

lebih lanjut »

ESTSOG | Uudised

9 Hari ke 1,906, 22:32 Diterbitkan di Estonia Estonia Interaksi sosial dan hiburan Interaksi sosial dan hiburanÜksuse juhtimises toimus suur muudatus. Kuna täidan nüüd jälle presidendi kohustusi siis läks üksuse täielik juhtumine üle kindral [url=/en/citizen/profile/ … lebih lanjut »

Olen tagasi

25 Hari ke 1,904, 10:18 Diterbitkan di Estonia Estonia Interaksi sosial dan hiburan Interaksi sosial dan hiburan

Tere, mu puhkus sai läbi ja olen tagasi. Ma ei tea kas mul on mõtet üldse edasi mängida sest raha on nii mega suurelt miinuses, et selle nulli saamiseks läheb kohutavalt palju aega. Mul pole võimalik osta toitu ega relvi enam väga pikka aega.

Ma

lebih lanjut »

ESTSOG | Jagame varustust noortele võitlejatele

9 Hari ke 1,900, 11:23 Diterbitkan di Estonia Estonia Interaksi sosial dan hiburan Interaksi sosial dan hiburanTervist võitlejad. ESTSOGi lattu on kogunenud natuke kergeid suupisteid, kuulipildureid ja tanke. Jagame need suurima heameelega noortele võitlejatele. … lebih lanjut »