Latar Belakang on/off

Збогум еМакедонијо ! [A K J] - ЗАВРШЕНО !

416 Hari ke 1,958, 01:38 Diterbitkan di Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Interaksi sosial dan hiburan Interaksi sosial dan hiburan

Добро утро.

Вчера,по долго размислување решив да ја напуштам оваа игра.
Пишав тикет до админите да ми го избришат акаунтот,но пред да ми го избришат акаунтот ке направам поделба за сите македонци.

[img]http://fotografija.com.mk/images/2013/03/[/img]

lebih lanjut »

Денешните поделби ! [Ден 1956-1957]

24 Hari ke 1,956, 05:20 Diterbitkan di Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Langkah pertama di eRepublik Langkah pertama di eRepublikЗдраво еМакедонијо !Во соработка со dia761 се договоривме да направиме и македонски превод на статиите во кои таа … lebih lanjut »

Денешните поделби ! [Ден 1954-1955]

22 Hari ke 1,954, 12:43 Diterbitkan di Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Langkah pertama di eRepublik Langkah pertama di eRepublikЗдраво еМакедонијо !Во соработка со dia761 се договоривме да направиме и македонски превод на статиите во кои таа … lebih lanjut »

[eMKD]Top20 MUs - Top10 Soldiers

25 Hari ke 1,953, 04:53 Diterbitkan di Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Analisis pertempuran Analisis pertempuran


'Top 20 Military Units of MKD - monthly damage'
http://www.egov4you.info/country/units/79

monthly data were counted from 22:00eR day lebih lanjut »

[ТМОРО]15 дена постоење-450 членови! Биди и ти дел од нас

18 Hari ke 1,951, 04:23 Diterbitkan di Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Interaksi sosial dan hiburan Interaksi sosial dan hiburan

Здраво еМакедонијо !

Здраво браќа и сестри !Здружението Т М О Р О денеска прави 15 дена од активно постоење.
Во таа чест ве поканувам сите да станете дел од нас.
За само

lebih lanjut »