Latar Belakang on/off

Join the new world

 

Türkiye Büyüme Hareketi

Hari ke 1,915, 05:05 Diterbitkan di Turkey Turki oleh TogrulSultanzade

EDEN eğer organize bir şekilde hareket etse çökmez. Yunanistan Makedonyayı Anadoludan sildi. Artık Makedonya'nın İrandaki topraklarının başkentle yol bağlantısı kalmadı. Şimdi Yunanistan Makedonyayı Balkanlardan tamamen silebilir. Ayrıca Makedon işgalinin İrandaki pek uzun süreceği yada kalıcı olacağı düşünülmüyor. Buna Karşın Rusya'nın işgalleri daha keskin ve kalıcı olacağı söyleniyor. Hırvatistan ise İran'ı ve Pakistan'ı geçen Makedonya veya Rusya'nın ilk hedefinin kendileri olacağı bilincinde. Fakat Makedonya tehlikenin farkında değil! Ayrıca Yunanistan bu şekilde düzenli büyümeye devam ederse müttefiği Türkiyeyi Bulgarlardan kurtarmak için bir savaş başlatabilir. Şimdi Ege RW'sinde çok başarılı. Bu şekilde RW'ler başarılı giderse, başarılıdan ziyade organize sürerse hemde Yunanistan'ın Bulgaristan'la savaşa girmesi onları buradan silebilir. Fakat aynı anda hem eMısır hükümeti, eSuudi Arabistan hükümeti organize RW savaşları başlatılmalıki Bulgarlar bölünsün. Ayrıca İran Makedonya ve Rusyaya karşı başarılı RW'ler yaparsa onlar orada oyalanıp diğer müttefiklerine yardım yapamaz. eYunan hükümeti eKıbrıs hükümetini savaşa sokmayı başarırsa onlarda Sırbistanla savaşa girebilir. Çünkü eKıbrıs küçümsenecek bir güç değil. eKolombiya hükümeti ise Güney Amerikada dayanmak için BabyBoom projesi başlatmış ve Türkiyeden yardım istemişti, Türkiye Dışişleri bakanı onlara çok ılımlı bir cevap vermiş ve yardım kampanyası başlatmıştı...


Türkiye böyle bir büyüme hareketi izleyebilir. Çünkü bir çok kişi Rusya'ya girmek istiyor. Eğer eİran onlara karşı oyalama RW'leri düzenlerse rahatça Rusyaya girilir fakat müttefiklerle. Ayrıca Yunanistan Bulgarla savaşa girerse bizim işimiz daha rahat olur.


 

Komentar

YOK3D1C1 TR
YOK3D1C1 TR Hari ke 1,915, 05:08

pirinç

Shockedycii
Shockedycii Hari ke 1,915, 05:10

2nc oylandı

M.AZAK 1453
M.AZAK 1453 Hari ke 1,915, 05:15

V
güzel görsellerini sade ve bilgi verici kulannmışsın

sehzade317
sehzade317 Hari ke 1,915, 05:47

üçünç v

metalikcry
metalikcry Hari ke 1,915, 06:59

v

MuratSelim
MuratSelim Hari ke 1,915, 07:28

V

Yutson
Yutson Hari ke 1,915, 08:33

Süper analiz voteladım

ahmet64
ahmet64 Hari ke 1,915, 14:18

başkanın bu makaleyi 30 kez okuması lazım.1 kez daha okumamak için kesin anlar ve uygular 😃

Eresbos TR
Eresbos TR Hari ke 1,916, 22:19

v32 bişiler salabilir belki 😃

 
Posting komentar anda

Apa ini ?

Anda sedang membaca artikel yang ditulis warga eRepublik, sebuah game multiplayer berbasis negara di dunia nyata. Buat sendiri karaktermu dan bantu negaramu untuk mencapai kejayaannya sambil membentuk dirimu sebagai pahlawan perang, penulis yang terkenal atau raksasa finansial.