[Мін Освіти] Втрата незалежності. Історія

Day 1,845, 02:46 Published in Ukraine Hungary by ihor1991

В цій статті ви зможете переглянути коротку інформацію, про 2 війни в яких еУкраїна втрачала незалежність.

Учасники, союзники, воєнні дії що відбувались в есвіті


Перебіг подій



Наслідки

Україні залишений тільки один регіон, однак майже відразу, після бою з Польщею в Буковині, Україна отримала область Закарпаття. Туреччині належали 8 з 13 українських корінних регіонів, а Польщі та Білорусі належали по 2 регіони. Україні залишається тільки один.

Після війни, Туреччина пішла війною на Білорусь і захопила 2 українських колоніях(що належали Білорусі), тепер Туреччині належало 10 з 13 регіонів еУкраїни.

Після цього Туреччина напала на Росію 29 травня 2011.


2012 рік, Друга загарбницька війна.


Україна оголосила Росію головни ворогом 25 липня
Литва оголосила Росію головним ворогом 25 липня
Республіка Молдова оголосила Україну головним ворогом 26 липня
Болгарія оголосила Україну головним ворогом 26 липня
Росія оголосила Литву головним ворогом 27 липня







Коротка історія... (витяг з eRepublik Official Wiki)

До 2011


Україна заснована як країна Нового Світу від початку існування еРеспубліки. До березня 2008 року Україна залишилася малонаселеною і майже не освоєною. Суттєвий приріст населення і формування української громади відбувається протягом квітня-травня 2008 року.

Румунська окупація

В середині травня 2008 Україна отримує пропозицію укласти союз з Румунією, президентом якої на той час був somethingclever. Союз не був укладений, а наступний презижент Румунії, Alex Craciun 14 травня оголосив війну Україні, яка протягом трьох днів призведа до повної окупації України. Ця війна стала однією з найшвидших в історії е-Республіки.

Протягом року панування, Румунія досягла значного рівня економічного виробництва в українських регіонах. Привабливий родючий грунт на Волині та родовиа корисних копалин на Поділлі призвів до іміграції румунських працівників у ці регіони. На території України засновуються підприємства з виробництва їжі та зброї. До березня 2009 року населення Поділля збільшилося до майже 2000, аналогічні тенденції спостерігаються на Волині.

Незважаючи на економічну гегемонію Румунії, заклики до української незалежності лунали протягом цього періоду. Лідером руху за незалежність стає емігрант Hnat Khotkevych, чия газета Ukrainian Diaspora (зараз - The Trident) стає рупором визвольного руху.

Перша угорська окупація

Зміна зовнішньополітичної ситуації призвела і до зміни політичної ситуації в е-Україні. Реогранізація світових країн в союзи PEACE GC та ATLANTIS у серпні поставила Румунію в опозицію до багатьох європейських сусідів, найбільш значним її супротивником стає Угорщина. У нових умовах, в якому Румунія і Польща протистоїть Угорщині, Туреччині і Індонезії, Україна стає ареною воєнних дій. Першим від румунського впливу звільняється Закарпаття. Угорщина швидко захоплює контроль над Україною і угорець Imre Norbert стає українським президентом.


Після 2011
Турецька окупація

У 2011 році Україна розв'язала війну з Туреччиною, наслідком якої стала окупація 8 з 13 українських регіонів цією країною. По 2 українські регіони відійшли Білорусі та Польщі. Незалежність зберігав лише один регіон - Закарпаття.
Сербська окупація

Протягом 17-20 червня 2011 року Україні вдається відвоювати оокуповані Туреччиною регіони, однак на їх місце приходить інший окупант - Сербія. З кінця червня до кінця липня 2011 усі українські регіони окрім Закарпаття перебувають під владою Сербії. Протягом серпня-вересня 2011 Україна веде визвольну війну одразу проти двох претендентів на її землі - Сербії та Угорищни.



Болгарська окупація

В кінці вересня Україні на більшу частину території України (окрім західних областей) повертаються турки, а Галичина і Волинь опиняються під владою Болгарії. Війна за панування Україною між Туреччиною і Болгарією триває протягом жовтня і призводить до витіснення турків. Північні області Україні вдається відвоювати, натомість південні залишаються під владою Болгарії. Протягом грудня 2011 на центральні області України претендували румуни, однак їх вторгнення було недовгим.

Відлига

У березні 2012 Україні вдається повністю відтіснити Болгар на Схід, поширити свої володіння на територію сучасної Словаччини. У квітні на українські землі претендує новий окупант - Польща, бої з Польщею тривають зі змінним успіхом протягом квітня, але в травні Україні вдається вибороти свої землі у супротивника. В кінці червня в Україну вторгаються орди угорських вояк, однак до середини місяця українцям вдається відвоювати свої землі.

Друга угорська окупація

Починаючи з початку серпня України втрачає незалежність. Протягом серпня тривають бої з росіянами, які окуповують північні землі, та болгарами, які повертаються на південний схід. З 15 серпня в Україну знову вторгаються угорці, яким до кінця місяця вдається підкорити всю територію України. Визвольна війна українців триває...