Інтерв'ю з першим президентом еУкраїни.

Day 1,918, 13:29 Published in Ukraine Ukraine by Dobromur

Доброго здоров'ячка усім!
Будучи живим свідком нашої е-сучасності з'явилась у мене ідея дізнатись як то воно все було колись, давно...🙂Тому вашій увазі пропоную інтерв'ю з першим українським президентом еУкраїни Halytskyj Danylo(Danylo Halytskyj).


-Як це було, розпочинати першому організовувати український державний порядок в еУкраїні?
- Спочатку було більш-менш нормально у сенсі, що знайшовся маленький колектив який дуже хотів, щоб Україна з'явилася на карті. Як не дивно, але більшість організаторів першого, так би сказати, українського повстання були українці з діаспори разом із декількома людьми неукраїнського походження. Створила перший український форум та політичну партію Віра, яка проживала в Каліфорнії. Потім потрохи, всі, із всіх куточків еСвіту, почали з'їжджатися та намагались будувати державу.Через декілька місяців довгих і нудних переговорів з Мадярами, вирішили розпочати справу поступового визволення, хоча на першому етапі це було більш схоже на рабство.

- Яка була внутрішньополітична ситуація?(партії, коаліції і т.п., конгрес, як працював уряд)
- Внутрішньополітична ситуація спочатку була нормальна, аж поки українофоби та "росіянолюби" не розпочали втручатися. Їх тоді, на жаль було більше, ніж людей які дійсно любили українську державу, і з ними постійно треба було боротися. На початку була одна партія Юнайтед Юкрейн, але з часом, як і в РЖ Україні була одна партія на майже кожного громадянина. Як завжди два козаки й три гетьмани. Про уряд, що сказати. Спочатку українці становили меншість, а населення складалося в більшості з мадяр та румунів. Вони у всякий момент могли ТОшити будь-яку партію та вкрасти всі гроші тому було необхідно з ними домовлятися дипломатично.

- Зовнішньополітична ситуація в еУкраїні?
- Насамперед я переконав Вокса переїхати в Україну та обійняти посаду МЗС і поступово давав йому більше відповідальну роль у цій сфері, хоча на спочатку, майже всіма переговорами займався виключно я. Перші місяці були майже цілодобові дипломатичні сесії з мадярами та румунами, які як і зараз, тоді були лютими ворогами, які хотіли нас бачити їхніми рабами. Треба було дуже обережно налагоджувати стосунки з обидвома державами.


- Що зробив на посаді, що хотів, що не вдалось?
- Якщо чесно, найголовніше, що хотів зробити це було відновити всі регіони України, чого і добився. Навіть захопив Молдову і віддав Молдаванам за що вони були дуже вдячні. Декілька олдфагів, які нічого не мали спільного зі справами українського уряду та розбудови держави, а завжди намагались все нищити, звісно, в коментарях до цієї статті будуть розповідати який я поганий був і піддався румунам чи угорцям. Це просто посилить мій аргумент, що толкових людей було мало, а більше знаходилися люди які вважали, що все знають, вміють краще й замість допомагати лише сварилися і критикували. Не дуже це змінилося, якщо на мою думку.

- Порівняй соціальну складову тодішньої е-української спільноти та нинішньої?(як гравці взаємодіяли між собою у військовій, політичній сфері, що було такого як зараз, а чого інакшого)
- Найбільша різниця в тому, що тоді було значно більше росіян які вдавали, що вони українці та російськомовних українофобів. А так, то майже нічого не змінилося, хто не при владі "обсирає" владу. Я намагався співпрацювати зі всіма. Хоча я дуже був переконаний, що нам краще було вступити в Іден, більшість народу та конгресу хотіло у ворожий Ідену альянс, то я підписав з ними угоду. Я завжди діяв як президент еУкраїни, в її інтересах, а не своїх. Зарплату чи компенсацію ніяку за свою роботу ніколи не брав (хоча всі кричали, що я розкрадаю державні кошти). Грошей тоді було дуже мало, навіть і не було, що красти. З конгресом було дуже важко працювати бо вони займалися дурницями постійно. Всі хто будь-коли був у конгресі знає, який там ідіотизм і, що крім того, що б постійно імпічменти оголошувати мало чого робити. Стільки зусиль та енергії було витрачено на писання конституції (яка, як всі знають, за механікою гри майже ніякої сили не мала).

- Що хочеш побажати нинішній е-українській спільноті, і чи не бажаєш повернутись до активного політичного життя в еУкраїні?
- Моє бажання завжди було одне й те саме, щоби люди разом працювали на благо країни, а не постійно один одного "обсирали" й сварилися. На жаль, є багато провідних гравців, які отримують від цього задоволення і відразу нубів підбивають один проти одного. Можливо колись повернуся в політику, але зараз трохи зайнятий в РЛ, а працювати в уряді дійсно займає багато часу.


Дякую моєму співрозмовнику за інтерв'ю, а вам, мої шановні, за увагу😉

Для шаутів:
Інтерв'ю з першим президентом еУкраїни:
http://www.erepublik.com/uk/article/-1-2215501/1/20