Háttérkép be/ki

XVII Valitsuse ämbritest

35 Nap 958, 03:19 Megjelenés helye: Estonia EstoniaPraktika on näidanud, et mitte ükski valitsus ei suuda kõike korralikult teha. Alati on midagi, mis natuke mööda läheb. Nii juhtus ka seekord, kui V2 ü … több »

Welcome to Livonia (Estonia)!

17 Nap 952, 13:25 Megjelenés helye: Estonia EstoniaWelcome my friends!

We know, that you were surrounded by PHOENIX and had nothing to do and your politics had chosen to have a bit fun. So … több »

Uued tuuled eEesti poliitikas. Rohelised!

7 Nap 944, 09:13 Megjelenés helye: Estonia Estonia15. juunist alates ei eksisteeri eEestis enam erakonda Eesti Autoritaarne Erakond (EAP), mis suri loomulikku surma. Selle asemele tekkis nüüd uus erakond, [url=http://www. … több »

Arusaamatused töötajate skilli ja mõistliku töökohaga.

5 Nap 899, 06:54 Megjelenés helye: Estonia Estonia

Tegemist on Fazeri Musta Leiva omaniku vastusega täna ilmunud artiklile " Endine president nöörib algajaid". Nimelt esines tõepoolest täna hommikul asjaolul, kus Fazeri Must Leib (Q4 leivafirma

több »

Kas Eesti edasine majandusareng tugineb kiirel palgatõusul või tootlikkusel?

5 Nap 874, 13:17 Megjelenés helye: Estonia Estonia

Tähelepanu, tegemist ei ole Erepubliku jaoks kirjutatud esseega, kuid antud probleem on väga tõsine ka siin. Erepubliku kontekstis tootlikuse kasvu all võime mõista kõrgema tervise ja skilliga töölisi. Huvi pärast postitan selle enda ajalehe … több »