[Конкурс ЗП] Номер №11. Чорноморська доктрина еУкраїни: вступ.

Day 2,544, 04:43 Published in Ukraine Hungary by Nickvadro


Керуючись "вільним часом" для конкурсу ЗП, а також бажаною необхідністю активності новачків та закінченням "президентського марафону" хотілося приділити певну увагу ("теоретичну"!) нашої, "новосвітової", всеукраїнської дипломатії та певним обрисам доктрини (точніше, - спробі адаптувати деякі геополітичні концепції), зрозумілої і придатної для е-українства. 🙂

Розпочнемо із дипломатії. Буду розмірковувати як людина, яка не працювала в МЗС еУкраїни, - що дає змогу впадати у своїх судженнях в крайності "нуботства"😉, якого при об'єктивній аналітиці вдавалося обійти стороною у попередніх номерах 🙂. Тобто мої судження будуть судженнями теоретика із мінімальним досвідом.

Розуміння самого слова "дипломатія" в реальному світі інше, ніж в нашому, "світі із Платоном"😉. Хоча і існують схожі паралелі відносин е-держав між собою. Для "Нового світу" практичне значення слова "дипломатії", полягає у будь-якій міжнародній діяльності держави, партії, МЮ чи приватної особи гравця.

Тому можемо поділити дипломатію,"майстерність проведення процедури переговорів", на чотири види:

- приватна або особиста.
- дипломатія військового загону або "ландскнехтська".
- дипломатія партій чи ідеологічно-інтернаціональна.
- державна дипломатія.



Приватна дипломатія - це втілення своєї ініціативи егромадянином (гравцем) із закордонним урядом чи юнітом (МЮ чи партія). Відповідно, такий вид дипломатії практично безрезультатний при малій соціальній адаптації гравця в міжнародному масштабі.

"Ландскнехтська" дипломатія
- це продаж дамагу недержавним МЮ. Для прикладу - статутні положення FАS, що дають змогу "приписати" цюму МЮ цей вид дипломатії.

"Ідеологічно-інтернаціональна" дипломатія - це міжнародні переговори про створення "ідеологічної" спільності двох або декілька партій різних країн із цілью співпраці (культурницької, проектно-політичною і навіть "державно-кримінальної") і захисту цих зв'язків у разі партійного ТО. Прикладом може являтися можливість адаптувати варіації подібних міжнародних союзів (альянсів, інтернаціоналів) партій із реального "старого" світу (ЦДІ, СІ, ЛІ, ППІ, AENM, EuroNat і т. д.).

Державна дипломатія
- це міждержавні переговори про укладання МПП, ціну його укладання, договорів "декларативного характеру" - ненапад, здача в оренду територій, дружбу та перемир’я. Вона визначає курс держави відносно сформованих альянсів і вступу в них.



Поєднання цих видів дипломатії е-Світової держави утворює єдину цілісну її систему. Якщо дану «системну дипломатію» сконцентрувати на певній ясно вираженій цілі, яка має практичне значення для е-громадськості можна буде її досягти, при відповідній державній політиці (ефективній праці міністерств) та багатовекторності зовнішньої політики держави (чи партій) відносно країн і альянсів.

В останній час наша державна дипломатія була одновекторною відносно альянсів («Сіріус – понад усе!»), що призвело до тимчасового членства.
Це певною мірою пояснює, що при одновекторності зовнішньої політики, при цьому орієнтації її лише на одному альянсі, мінімізуються шанси досягнення поставлених цілей.



Важливим аспектом будь-якої зовнішньої політики являється саме внутрішня (а саме економічна, демографічна, освітня та інформаційна). Як зазначав президент США Джон Фиц. Кеннеді: «У внутрішній політиці ми ризикуємо лише зазнати поразки; зовнішня політика може загнати в могилу». Саме ціла плеяда поразок у внутрішній політиці буде приближувати нас до могили зовнішньополітичного курсу.
Саме в царині демографічної політики ми зазнали поразки і наш зовнішньополітичний курс «на Сіріус» поставили на грань кризи "кроку до могили".

Доречі, якщо слово «кризис» (危机 = 良机) 🙂 написати на китайскій мові, то воно буде складатися із двох ієрогліфів: один означатиме «небезпеку», а інший — «добра можливість». Тому, криза зовнішньополітичного курсу дає нам можливість для вибудування нової зовнішньополітичної стратегії: "Будемо вибудовувати відносини з кожною країною окремо, до речі це нам розв’язує руки і дозволяє згадати старих союзників які не вписувались в стратегію Сіріусу". 🙂 😉



Ось декілька свідчень-інтерв'ю «винуватців вотування», що частково ілюструють бачення нашої політики зі сторони:

michalsz99, Президент правлячої партії ND.

Автор: Не так давно трапилася значна міжнародна подія, яка пов’язана із ветуванням президентом Польщі Sarandir на вступ України в Сіріус. Як ви оцінюєте цю подію, як відповідальна особа одної із найбільших партій? І взагалі як Ви вважаєте, чи потрібна Україна в Сіріусу?
ПП: В липні Україна поставила умову підтримки її великого BB (Babyboom) шляхом прийняття її в Сіріус, оскільки вона не зберегла його масштабів, то не варто цю подію оцінювати чи недооцінювати. Взагалі, я люблю Україну, але я думаю, що її місце в групі держав «про-Сіріус».
Автор: А як Ви можете пояснити недавню подію із МПП Польщі та Угорщини?
ПП: MPP Польщі із Угорщиною можна пояснити діяльністю попереднього президента El Reto, який хотів змінити сторінку історії польсько-угорських взаємовідносин, але нинішній президент НД (Sarandir) наданий час виправив цю ситуацію.

Кangurwa,Віце-Президент партії «Помаранчева Альтернатива».

Автор: (Аналогічно).
ВП: Ну. Я нічого не маю проти України в Siriusі. І ніщо не стоїть на шляху України бути держави групи «про-Сіріус». Як на мене, Україна повинна брати активнішу участь у житті альянсу і спробувати зберегти baybyboom. На цей момент майбутнє Сіріуса і інших альянсів є невизначеним, так що важко передбачити майбутнє, але я думаю, що Україна могла б бути корисною для нього.
Автор: (Аналогічно).
ВП: До угорців особисто я не відчуваю ніякої образи. У реальному світі ми любимо один одного і у нас є приказка: «поляку і угорцю братами варто бути"…

Якщо звернути увагу на підкреслене в цитатах та виклад головних тезисів цієї статті, і зробити відповідні висновки, то ми отримаємо формулу ефективної дипломатії: «системна дипломатія» + «багатовекторність зовнішньої політики відносно держав і альянсів» + «ефективна внутрішня політика на забезпечення стабільного ВВ і його збереження»!!!
Ця формула потребує практичного втілення та ідейного геополітичного обрамлення у вигляді певної доктрини, що складалася е-історично і потребує довершення в силу географічного розташування України та розкладу сил альянсів. Це Чорноморська доктрина еУкраїни! Про яку значно пізніше… 🙂

Ну і типова актуальна "няшка" вам "Благословення батька": 🙂 😉




Прошу уважних читачів-підписантів не забувати коментувати!

Прошу читаючих «благодійників» не забувати підписуватися!
Прошу бажаючих ознайомити із вмістом цієї статті більше людей - «вотувати»!