Ambijent uključi/isključi

O mojim novinama

Otvori Wiki stranicu

Milliyetçi, Türkçü E-republik gazetesi

TÜRK Adının Anlamı

46 Dan 2,382, 04:06 Objavljeno u Turkey Turkey Prvi koraci u eRepubliku Prvi koraci u eRepublikuTürk Milleti’nin tarihi insanlık tarihi kadar eskidir. “Türk” sözü tarihin en eski çağlarından beri kullanılıyordu ve belirli bir kavmin yada kavimler birliğinin adı … čitaj više »

Türk’ün Ulu Atası: “Oğuz Kağan“ (Tanrıkut Mete Han)

91 Dan 2,128, 13:19 Objavljeno u Turkey Turkey Prvi koraci u eRepubliku Prvi koraci u eRepublikuOrta Asya’nın bozkurtları olan Türkler, M.Ö. 234 yılına geldiklerinde Tanrı tarafından Oğuz (Mete) adında bir kişi oğlu ile ödüllendirilmişlerdi. Çin’in kendisini mutlak egemen olarak bildiğ … čitaj više »

5 Ağustos Türk Adaletinin(!) Kara Günü / Ergenekon Davası

21 Dan 2,085, 08:25 Objavljeno u Turkey Turkey Zapovijedi za bitku Zapovijedi za bitku

PKK'LI ŞEMDİN SAKIK'IN GİZLİ TANIK OLDUĞU, PKK'LI ŞERAFETTİN ELÇİ'NİN ADININ HAVAALANINA VERİLDİĞİ, APO DENEN ŞEREFSİZ TERÖRİSTİN KAHRAMAN İLAN EDİLDİĞİ BİR ÜLKEDE; VATANSEVERLERİN "VATAN HAİNİ" OLARAK ANILMALARI NORMALDİR...

GÜN GELECEK

čitaj više »

3 Mayıs 1944 Türkçülük Davası ve Atsız'ın Kaleminden 3 Mayıs!

7 Dan 1,991, 03:56 Objavljeno u Turkey Turkey Prvi koraci u eRepubliku Prvi koraci u eRepubliku3 Mayıs 1944 – Türkçülük Davası

Türkiye Cumhuriyeti Devleti 1944 yılına gelene kadar denilebilir ki; görünüş itibariyle de olsa kuruluş ülküsüne … čitaj više »

Türk Bayramı Nevruz ( Yeni Gün Bayramı ) Tüm Türk Dünyasına Kutlu Olsun!

17 Dan 1,945, 08:40 Objavljeno u Turkey Turkey Prvi koraci u eRepubliku Prvi koraci u eRepublikuTürk Bayramı Nevruz

Türk dünyasının her bölgesinde “Nevruz” Türklerin milli bayramı, “Ergenokon’dan Çıkış”, “Bahar Bayramı”, “ … čitaj više »