Ambijent uključi/isključi

Fragmente nga libri !

28 Dan 2,252, 10:21 Objavljeno u Albania Albania Društvene aktivnosti i zabava Društvene aktivnosti i zabava

Sё pari dёshiroj tju falenderoj tё gjithёve pёr urimet e juaja dashamirse pёr botimin e librit!
Duke qenё se shumё prej jush mё kёrkuan tju zbuloja diçka mё shumё mbi temёn qё trajton me ndihmёn e njё bashkёluftёtari te eShqipёrise botuam

čitaj više »

NJE LAJM NGA ARIUS ARGIRI...

70 Dan 2,226, 12:15 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize


Pёrshёndetje tё gjithё bashkёluftёtarёve tё eShqipёrisё !
Kёsaj rradhe po ju shkruaj jo pёr tё paditur apo kёshilluar presidentit e rradhёs apo pёr tё bёrё publik ndonjё skandal keqёqeverisjeje tё all publik (hahaha!!) por pёr tju dhёnё nje … čitaj više »

TURKOFILIA DHE HISTORIA!!!!

64 Dan 2,057, 00:05 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Shume muaj me pare shkruajta nje artikull ne te cilin keshilloja shqiptaret te mos beheshin vegla te asnje shteti te huaj sepse asnje i huaj nuk e donte shqiperine dhe as do te bente per shqiperine asgje nese nuk i futej ndonje gje ne xhep! Kush

čitaj više »

PAPERGJESHMERIA E KONGRESMENEVE TE SHQIPERISE!

60 Dan 2,019, 12:49 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Kongresi i shqiperise me 15 vota pro dhe 14 kunder aprovoi ligjin http://www.erepublik.com/en/main/law/Albania/127818 e propozuar nga kryetari i Partise Vetvendosja kongresmeni Aenea i cili lidhet me trasferimi e 10 000 all nga thesari

čitaj više »

MOS E LEJONI SHTETIN E MATRAPAZEVE TJU VJEDHI SERISHMI!

47 Dan 2,018, 13:01 Objavljeno u Albania Albania Financijsko poslovanje Financijsko poslovanje

Ne prillin 2013 qeveria shqiptare ka firmosur me qeverine e frances nje mareveshje per marrjen me qera te kater “ORG” !https://docs.google.com/document/d/1lQzHq2zsIZZU4mGwwntGxKJuDxB59MM3Vyj-RXbSozA/edit)
Sipas mareveshjes ne duhet te paguajme 10.

čitaj više »