Ambijent uključi/isključi

Te i japim fund?

57 Dan 2,331, 17:24 Objavljeno u Albania Albania Društvene aktivnosti i zabava Društvene aktivnosti i zabava

Pershendetje vllezer dhe motra,

Po e shkruaj kete artikull nga mllefi dhe inati qe kam prej ndodhive te fundit ne kete loje te manipuluar.
Te gjithe e dijme qe para disa dite , adminet e kesaj loje erdhen me lajmin qe do te shtohen kater shtete

čitaj više »

Puna e Presidentit [ Mendim Personal ]

22 Dan 2,143, 06:43 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize
čitaj više »

UNE BESOJ

41 Dan 2,025, 16:18 Objavljeno u USA USA Društvene aktivnosti i zabava Društvene aktivnosti i zabava

Sot me datën 7 qershorë të viti 2013 do të filloj të shkruhet historia moderne e futbollit tonë , e kombëtarës tonë.

Sot , ekipin e zemrës të çdo Shqipëtari e pret një ndeshje mjaftë e vlefshme... por aq sa është e vlefshme është edhe e vështirë.

čitaj više »

AUP and POTUS elections [May]

31 Dan 1,988, 04:15 Objavljeno u USA USA Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Hello eUSA

The Presidential elections are almost here... and the Albanian community in eUSA has again decided that we will take a neutral stand and will not take part in the voting process for the unity candidate for POTUS elections.

čitaj više »

AUP and CP elections

21 Dan 1,961, 05:49 Objavljeno u USA USA Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Hello eUSA

The Albanian Unity Party leadership has been talking about the CP elections these days.

The leadership has decided that AUP will take a neutral stand for the Unity Candidate elections , as always.

We know that , the top 4 … čitaj više »