Ambijent uključi/isključi

" Lidhja e Arbrit " - Programi

29 Dan 2,011, 02:31 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Pershendetje trima shqiptare!

Perseri “Lidhja” tashme e shumenjohur shqiptare,ose ndryshe edhe partia “Lidhja e Arbrit” vjen perseri perpara jush per te rikujtuar prioritet e saj dhe te gjithe Shqiperise,si edhe planin e saj per te arritur ne

čitaj više »

(MoFA) '' Medals of Gratitude ''

61 Dan 1,924, 09:28 Objavljeno u Albania Albania Društvene aktivnosti i zabava Društvene aktivnosti i zabavaRepublic of Albania
Ministry of Foreign Affairs
John Largo - '' Medal of gratitude ''

[ … čitaj više »

(MoFA) Millyi - "Honorary Ambassador of Albania"

32 Dan 1,923, 09:48 Objavljeno u Albania Albania Društvene aktivnosti i zabava Društvene aktivnosti i zabava
Republic of Albania
Ministry of Foreign Affairs


"millyi" - "Honorary Ambassador of … čitaj više »