Ambijent uključi/isključi

За човечки живот се работи ! Апел за помош !

8 Dan 2,591, 01:29 Objavljeno u Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Društvene aktivnosti i zabava Društvene aktivnosti i zabava

Почитувани,


Во сообраќајна несреќа, 21 годишна млада студентка се здоби со тешки телесни повреди.

Моментално, после една тешка операција во исчекување е на уште една,

уште покомплицирана,за која се потребни најмалку 10000 евра.

Операциј

čitaj više »

STEAM другарчиња ! [BojanglesBt]

6 Dan 2,561, 04:02 Objavljeno u Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Društvene aktivnosti i zabava Društvene aktivnosti i zabava

Досадно ми е да играм со некој шо не ги познавам па зато кој сака да играме ДОТА или Кантер нека ме аддни bojanbojangles па ќе играме заедно, а и ако сака некој трејд можиме да напрајме 🙂

Поздрав o7

čitaj više »

Наградна игра !!! [BojanglesBt]

34 Dan 2,529, 03:37 Objavljeno u Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Financijsko poslovanje Financijsko poslovanje

Дојдов до идеа да напрам една наградна игра оти имам одпојќе пари и ми тежат во џебот 😛
Секој можи да учествува така шо во коментар ќе пиши виц. Гласањето ќе биди со воте на коментар. Победникот ќе биди прогласен на почетокот на ден 2532 и ќе добие

čitaj više »

ТОП ПЕТ !

3 Dan 2,427, 17:29 Objavljeno u Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Zapovijedi za bitku Zapovijedi za bitku

WOHOOOO

čitaj više »

За топ5 !

8 Dan 2,316, 11:42 Objavljeno u Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Zapovijedi za bitku Zapovijedi za bitku

WOHOOOOOOOOO !

čitaj više »