Ambijent uključi/isključi

O mojim novinama

Otvori Wiki stranicu

Alb Live web: 1. kliko http://adf.ly/AUiCe 2. skip ad dhe shiko TV & Sport Live !

FUND !!!

11 Dan 2,427, 04:22 Objavljeno u Albania Albania Društvene aktivnosti i zabava Društvene aktivnosti i zabava

Pershendetje !

Sot kam vendos perfundimisht te largohem nga kjo loje pas 1 viti shume pasiv per shkak te impenjimeve te mia ne RL qe nuk me lejojne me shume se 2 dite ne jave te futem ne loje.
Nje arsye tjeter eshte se interesi per lojen … čitaj više »

Per te gjithe shqiptaret !

95 Dan 2,074, 06:39 Objavljeno u Albania Albania Društvene aktivnosti i zabava Društvene aktivnosti i zabava


Pershendetje te gjithe ata qe e ndjejne veten shqiptare !

Nuk dua te … čitaj više »

Kandidatura ime per Kryetar Partie ne PEA

2 Dan 2,062, 06:15 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize


Me kete artikull dua te zyrtarizoj kandidaturen time per kryetar te PEA

čitaj više »

Kandidatura ime per Parlament

3 Dan 2,004, 12:26 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize


Sot shpall zyrtarisht kandidaturen time per anetar ne parlamentin shqiptar !
čitaj više »

Kandidatura ime per Kryetar Partie

17 Dan 1,995, 09:27 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize


Sot shpall kandidaturen time per kryetar partie te [url=http://www.erepublik.com/čitaj više »