Ambijent uključi/isključi

Join the new world

 

Yunus Başkanın Şubat ayı vaadleri izleme sonucu

Dan 1,911, 02:52 Objavljeno u Turkey Turska od Kutluk Bilge Kul leventdummuzi

Merhabalar

Bildiğiniz Üzere Yunus Başkanın bir haftası doldu bende bunun üzerine vaadlerini mercek altına aldım ve izledim bakalım sonuç ne olmuş

Ülke ekonomisi ve ülkemiz kasası bir haylı kötü durumda ama hiç merak etmeyiniz seçildiğimiz taktirde Platodan yüklü miktarda gold satın alıp ülke kasasına koyup,kasamızı güçlendireceğim.
BEKLİYORUZ


1-Eğer seçilir isem bu döneme damga vuracak bir proje olacağını düşündüğüm BABYBOOM PROJESİNİ işleve koyacağım.Akrabam olan bir kişinin yakın arkadaşı Milliyet gazetesinde yayın editörü.Onunla bu durumu daha önceden konuştum fakat işleve koymak için doğru zamanı bekledim,doğru zamanın geldiği düşüncesindeyim.Milliyet gazetesinde babyboom makalesi yayınlattıracağım ve ülkemizin nüfusunu arttıracağım.


ŞU AN YOK

2-Bildiğiniz üzere roket savaşlarda önemli derecede katkı sağlamakta ve hatta duvarı döndürmektedir.Hükümet ve başbakanlığın koordineli olarak yürüteceği Roket Destek Takımı kurulacaktır.Hükümetimiz roket üreticilerine savaşlarda gereken ödeneği ayırıp Milli Savunma Bakanlığının açmış olduğu formu dolduran kişilere gereksinim doğrultusunda savaşlarda büyük hasarlar verilmesini sağlamak için roket üretimine destek sağlanacaktır.

ŞU AN YOK

3-''Her Godomana Bir Baby'' başlığı altında Milli Eğitim Bakanlığının kurgulamış olduğu bir projedir.Bu projenin amacı,Milli Eğitim Bakanlığı bir form açacak ve durumu kötü olan gelişmekte sıkıntılı olan babylerimiz bu formu dolduracak.Formu dolduran babyler seçilecek ve açıklanacak.Aynı formun bir benzeri de hali vakti iyi olan godoman kişiler tarafından doldurulacak.Bu iki formu doldurup belirlenen kişiler kampanyaya katılmaları sağlanacak ve hali vakti iyi olan her godoman,durumu iyi olmayan bir baby ye yardım edecek bu yardım gerek silah yardımı lsun gerek traning yapmaları için gold yardımı olsun gerekse de silahlanma yardımı olsun her türlü masrafı elinden geldiğince karşılayacak godomanlar.Böylece bu proje işleve konulduğunda babylerimiz oyun içerisinde kazanılacak ve ülkemizin geleceği daha parlak olup daha sağlam adımlar atılacaktır.
ŞU AN YOK
EDİT 13 ŞUBAT :STR VE EKMEK YARDIMI ŞEKLİNDE BAŞLAYAN BİR PROJE KABUL EDİLEBİLİR

4-Ordu komutanlarının operasyonlardaki yaptıkları dağıtımların ağırlıklarını omuzlarından almak için haftalık olarak ordularımıza ödenek vereceğiz ve operasyonlarda ordu komutanlarına dağıtımlar için kolaylık sağlayacağız.''Ordulara Destek Kampanyası''nı işleve koyacağız.

ŞU AN YOK
5-Sizlerin de bildiği üzere ülkemizde UTMG olmakla birlikte bir çok birleşik ordu platformu bulunmakta.Gerek UTMG olsun,gerek AK-47 olsun bu birleşik ordulara benzer oluşumlar yaratmak için ordularımız ile koordine halinde olup birleşik ordular yaratmak için çalışacağız ve birleşik orduların üzerinde durup onlara elimizden gelen katkıyı sağlayacağız.

ŞU AN YOK


6-Oyuna yeni başlayan üyelere Milli Eğitim Bakanlığımız gereken ekmek,silahlanma ve bilgi yardımını yapacaktır.IRC de Milli Eğitim Bakanlığımızın bir kanalı açılıp orada,oyuna yeni başlayan üyelerimiz yada bilgi eksikliği çeken kişiler soru-cevap yapmaları için ortam hazırlanacaktır.Oyundaki yeni üyelerimize haftalık olarak sabit ekmek ve silahlanma yardımının yanı sıra str binalarını yükseltmeleri için,str indiriminde kendilerine gold yardımı temin edilecektir.Böylece yeni üyelerimiz zorluk çekmeden rahatça gelişebileceklerdir.

ŞU AN YOK


7-Ülkemizin gerek savaşsal olsun gereksede ekonomik ve siyasal alanda ne durumda olduğu haftalık bilgilendirme makaleleri ile sizlere durumumuzu anbean bildireceğiz.Hiç bir şey gizli saklı yürütülmeyecektir.Her şey şaffaf olacaktır.


İRAN MPP Sİ ÇOK ŞEFFAF OLDU

8-İçişleri Bakanlığımız sizlerin düşünce ve önerilerinizi almak için form düzenleyip o formlardan alınan sonuçlara göre çalışmalar yapıp eksiklerimizi giderip sizlerin önerilerinizi işleve koymak için çalışacaktır.

VAR OLABİLİR


9-Ülkemizde Q7 tank üreticilerine ve ekmek üreticilerine hammadde almaları için destek sağlayıp,üreticilerin ürettikleri tankları hükümet adına savaşlarda kullanmak için satın alacağız.Bu sayede üretici ve ülkemiz ekonomisine soluk katacağız.

BEN GÖRMEDİM YA SİZ

YORUM YOK YA SİZCE

 

Komentari

nikney
nikney Dan 1,911, 04:28

pirinç

Barbo Ispiro
Barbo Ispiro Dan 1,911, 05:17

sal sal sal

Penelope Mitchell
Penelope Mitchell Dan 1,911, 06:40

cevaba cevaben 🙁

YaTurksunYaHic
YaTurksunYaHic Dan 1,911, 07:45

sal sal sal

Khan Shabbir
Khan Shabbir Dan 1,911, 04:42

beyler voteleyin de yabancılar önemli bi'şey yazdığımı sansın xdxd

YaTurksunYaHic
YaTurksunYaHic Dan 1,911, 07:45

sal sal sal

Grand Master of Warfire
Grand Master of Warfire Dan 1,912, 11:23

iyi fikirXD

tuPole
tuPole Dan 1,911, 05:04

Buralar deerlenir mi ki?

yeşil sermayeyi çekmek lazım : (

BULVA
BULVA Dan 1,911, 07:51

deerlenmez la bence borsaya yatır parayı

birincici
birincici Dan 1,911, 07:54

facebook terk olmuş

powerman58
powerman58 Dan 1,911, 05:07

voteeee

ikincccc

Groove Connection
Groove Connection Dan 1,911, 05:16

yemiyo tabi yorum yapmak

Onur Ak
Onur Ak Dan 1,911, 05:25

biraz da bana alert gelsin 🙁

metalikcry
metalikcry Dan 1,911, 05:28

votado

KutlukBilgeKul Ayancukluuu
KutlukBilgeKul Ayancukluuu Dan 1,911, 05:29

SERAMUN ALEYKUM XD

Hilmi Abi
Hilmi Abi Dan 1,911, 05:30

Votturdum hocam
takibe devam

VandalS.
VandalS. Dan 1,911, 05:43

ss gelmeden olmas, yayınla da görek

Tugrul Han
Tugrul Han Dan 1,911, 06:09

bence bu vaatler ülke prensibi olmalı...

IslambolFatih
IslambolFatih Dan 1,911, 06:20

http://www.erepublik.com/tr/citizen/profile/6125488
Yunus Cakir: @white walker
şuan kullandıgım hesabı ılk acmıstım ve oyuna devam edıyordum ondan sonra egıtımım ve tedavi sürecim yuzunden oyuna ara vermem lazımdı onun ıcın bu hesabı kasması ıcın arkadasa verdım 2 senelıgıne oynasın dıye bende rahata erınce arkadasa soyledım hesabı gerı verebılırsın dıye o da ben zaten bırakıcam bıraz daha oynıyım dedı ben de tamam dedım o banlanan hesabı actım o bırakana kadar oynamak ıcın arkadasda ben bırakıyorum al hesabını degınce ben bu hesabı gerı aldım dıger hesapda ısıme yaramıcagından donate yaparak banlattık ben oyuna ılk bu hesapdan basladım ortada bir düzenbazlık fake yada başka bir durum yok

IslambolFatih
IslambolFatih Dan 1,911, 06:21

Yunus Cakir: @tom marvold riddle şuan kullandıgım hesabı ılk acmıstım ve oyuna devam edıyordum ondan sonra egıtımım ve tedavi sürecim yuzunden oyuna ara vermem lazımdı onun ıcın bu hesabı kasması ıcın arkadasa verdım 2 senelıgıne oynasın dıye bende rahata erınce arkadasa soyledım hesabı gerı verebılırsın dıye o da ben zaten bırakıcam bıraz daha oynıyım dedı ben de tamam dedım o banlanan hesabı actım o bırakana kadar oynamak ıcın arkadasda ben bırakıyorum al hesabını degınce ben bu hesabı gerı aldım dıger hesapda ısıme yaramıcagından donate yaparak banlattık ben oyuna ılk bu hesapdan basladım ortada bir düzenbazlık fake yada başka bir durum yok

arkadasım oynarken nıck buydu ben degıstrdım nıc hesabımı ondan devraldıktan daha sonra

KosovolsKosovo
KosovolsKosovo Dan 1,911, 06:48

BEYLER İRAN-MAKEDONYA SAVAŞINDA BEN ŞAHSEN MAKEDON ADINA VURACAĞIM.

HEM MERCENARY DE BASARIM.

BULVA
BULVA Dan 1,911, 07:48

ben yorum yazmadan voteliyom la çokh uyanığım amk

BULVA
BULVA Dan 1,911, 07:48

hassihtir yorum yazdım amk 🙁

VandalS.
VandalS. Dan 1,911, 07:52

yazmadan olmaz, sal

janvaljantr
janvaljantr Dan 1,911, 08:06

hmm sen sinirlendin galiba .s.s

janvaljantr
janvaljantr Dan 1,911, 08:07

pardon abi kuzenim yazmış .s .s

Temir Beg
Temir Beg Dan 1,911, 10:40

Hatırlatmakta, hatırlamakta yarar var.

Temir Beg
Temir Beg Dan 1,911, 10:41

Bu yeni yorum sistemi güzel olmuş. plato birşeyler yapmaya çalışıyor.

Seduire et Detruire
Seduire et Detruire Dan 1,912, 02:36

hocam selamlar

oVOCDANSIZo
oVOCDANSIZo Dan 1,912, 07:03

Doğru la nerde Babyboom VOTE

Kubasar
Kubasar Dan 1,912, 08:04

Salmadan votlemeyin yorumumu

SonOfGondor
SonOfGondor Dan 1,912, 10:03

Şimdi doğru bunlar aksini idda eden yanılmış olur.

HakanFidan
HakanFidan Dan 1,912, 12:14

Yazacağınız makaleyi sikeyim amacınız kaos çıkartmak. Silniy gibilerini vaatsiz seçersiniz sonra oyuna giremeyince adamın işi gücü var diye yağlama yıkama yaparsınız ama kafanızdakiler başkan seçilmeyince böyle donuna kadar takip eder incelersiniz. Madem çok doğru insansınız çok dürüstsünüz neden diğer başkan zamanlarında da bunu yapmadınız?

Bu ülke silinme sürecine silniy udar zamanında girdi Yunus seçildiğinde ülkenin 3/2 si işgaldeydi zaten ne skim havası çalıyorsunuz?

paşam ben yalnızca doğruları yazdım varsa itirazın onlara yap

ayrıca ülkeyi sildiriyorsun diye itiraz edilmiyor makale eleştri amaçlı değil yalnızca hatırlatma bakalım 2. haftada ne yapacak

SuleymanSeba
SuleymanSeba Dan 1,912, 15:28

Votelemeyenin çükü düşsün

Mrt23
Mrt23 Dan 1,912, 17:58

burada vote yapınca alert geliyor mu 😃:D:D

deli ormanli
deli ormanli Dan 1,912, 19:47

ne boş makale la böyle. başka işin yok mu mk.

zappa
zappa Dan 1,913, 23:52

levent eski msb liğin zamanından gayretlerinden dolayı sempatim var sana ama harbi sövecem şimdi . la eşçinsel gecen dönem benmiydim msb yada başkan ag ülkenin 3de 2 sini benmi verdimde kalkmış yazı yyazıyon ayıp .

bu şekilde aranızdaki ayrılıkları derinleştiriyonuz . nacizane tavsiyem bütün guruplar biz hariç toplanın bir payda çıkarın onun için mücadele verin. yoksa nahhh bağımsızlık

zappa ülkeyi devir aldığımızda tek bölge vardı o da umm al quawin diye bir yer sen neden bahsediyorsun sorun pixel değil ben vaaadleri izliyorum o kadar dikkat edersen hiç bir şekilde pixel muhalefeti yapmıyorum

M U R A T
M U R A T Dan 1,913, 00:52

la huseyin senin isin gucun yokmu be bi git be... bunlarmi toplanacak la git duvara konus bu caklaldan adam olmaz ben her zaman diyorum ...


en krali dediler baskan yaptilar ne yapabildilerrr solesene ne yapabildiler anca bole cak cak konusurlar iste

NoPanig
NoPanig Dan 1,913, 01:25

NoPanig gelecek dertler bitecek. Bekleyin amk geliyorum. Leventi MSB yapacam xD

 
Objavi svoj komentar

Što je ovo?

Čitaš članak koji je napisao građanin eRepublika, virtualne strateške igre za više igrača koja se temelji na stvarnim državama. Kreiraj svoj vlastiti lik i pomogni svojoj državi da stekne slavu, dok se ti dokazuješ u ulozi ratnog junaka, renomiranog izdavača ili financijskog stručnjaka.