Ambijent uključi/isključi

Join the new world

 

Yeni Durum:Türkiye 1910. Gün

Dan 1,910, 10:52 Objavljeno u Turkey Bugarska od Mahidev

Türkiye,Bulgaristan ve Bulgaristan öncülü Makedonya işgalleri altında. Makedonya,bizim Bulgaristan'dan aldığımız toprakları bizim elimizden alıyor,öte yandan daha önceleri işgal ettiğimiz İç Anadolu ve Marmara'yı alan Bulgaristan şimdi başkentimiz olan Sofia'ya saldırıyor.Başladığımız yere tekrar döndüysekte şimdi daha kötü durumdayız.


Türkiye'de kötü şeyler olduğu kadar iyi şeylerde oluyor.Türkiye,İran'la barış masasına oturdu.İran'nın Türkiye'ye yardım etmesi durumunda tekrar toprak kazanabiliriz.Dünya'da:

ArslanbekSultanbekov'un sunduğu ve kabul gördüğü yasa; Maakedonya ve Türkiye baş düşman oldu.Makedonya'nın Anadolu topraklarına girmesinden en çok Yunnanistan etkilendi.İşgal altında olan Yunan topraklarında isyanlar çıktı.Makedonya hem Türkiye ile hem de Yunanistan ile savaşabilecek mi?
-Bilinmez...Aynı zamanda Makedonya-Romanya savaşı hala devam ediyor.Bir çok insana göre Çin,Eden devletlerine destek olmuyor.eTürkiye Başkanı ise "Çin'in hükümetimize ilettiği yardım çağrısı reddedilmiştir.Çin yatsın bonus sevdasına hiç bir şeye karışmasın biz ona yardım edelim yok öyle bir dünya Çin" dedi.

İspanya Kanada'yı yer yüzünden silerken Kanada ise bu durumu kabulllenmiş gibi gözüküyor.Doğuda Taywan,Güney Kore'ye karşı üstünlük sağlarken ABD'ye karşı olan savaşta yeteri kadar güçlü değil.

 

Komentari

RomyGr
RomyGr Dan 1,910, 11:01

Pirinc 20 levelim coh ihtiyac var sal sal

DundoC
DundoC Dan 1,910, 13:34

Sonunda Asyadan bahseden insan. Voted.

 
Objavi svoj komentar

Što je ovo?

Čitaš članak koji je napisao građanin eRepublika, virtualne strateške igre za više igrača koja se temelji na stvarnim državama. Kreiraj svoj vlastiti lik i pomogni svojoj državi da stekne slavu, dok se ti dokazuješ u ulozi ratnog junaka, renomiranog izdavača ili financijskog stručnjaka.