Ambijent uključi/isključi

Join the new world

 

VOTONI JO

Dan 1,891, 14:36 Objavljeno u Albania Albanija od Cerciz.Topulli

Kongresman te nderuar votoni jo President Impeachment .

Gagimet jane per tu bere por i ndershem del ai qe kerkon falje 🙂
Te besh Ne serbin nuk eshte gabim por nje nxitim .
Populli votoi per CP edhe le ta mbeshtesim kete djale kaq kurajoz dhe nder me te rrallet ne eShqiperi .
Koha eshte qe te na prish ne nje betej me te madhe .
Nga une ke mbeshtetien time me te madhe per cdo gje jam ne dispozicion.

Respekte Zoti President edhe shpresoj qe Kongresi te tregoet i drejte .


Me respekte Cerciz.Topulli

 

Komentari

turbosala
turbosala Dan 1,891, 18:35

kjo qe bene eshte njisoj sikur tja bejsh BAAM vetes,
ose si i thuhet shkurt eshqip edhe 1 jave do ekzistojm si shtet
edhe do na fshin nga harta krejt,
do rrim pergjithmon nen sundim te serbit ashtu sic eshte Bosnja
edhe ato pak lojtaret qe na u shtuan do ikin.
te lumte Labern shum mire na e bere te gjith shqiptareve,
do jesh presidenti qe askush nuk dot harroj

Crazy Alboz
Crazy Alboz Dan 1,892, 00:03

Bravo Klitoni kete dua nga te gjith ju, kuptoni situaten, presionin qe nj CP ka dhe nxitimi dhe guximi eshte i duhur. Jemi shqiptare dhe me vjen keq per gjanat qe kan ndodh tash po gjejm bashkpunimin e duhur.

Arius argiri
Arius argiri Dan 1,892, 01:07

"Nga une ke mbeshtetien time me te madhe per cdo gje jam ne dispozicion."
O komandant akoma se ke kuptuar qe nuk e duan mbeshtetjen tende?
Po kuptoje o burr i dheut se ta thene ne sy ne artikullin tjeter qe me nder teje i "ke çare K...in!"
Me qarte se kaq nuk kishin se si ta thoshin!
Apo do qe ti ngjis ketu komentet e atyre qe nje jave me pare te quajten ,palaço,tradhetar,armik etj etj etj dhe nje dite me pare ne artikullin para ketij te quajten te paafte ,karrierist etj etj etj!
Aman o çerciz vellai kam respekt per tu dhe te dua si vella te vogel por kur mbushet kupa dhe nuk mban me duhet ta kuptosh dhe te thuash mjaft !Pra mjaft me respekte dhe me perpjekje per ti mbushur mendjen gomarit se gomari gomar ngelet! ti me thua presidenti u gabua po si u gabua mor vella dhe nga M e malit te zi clikoi mbi S e serbise? mos me sha se po shkruaj fjale ca te ashpra por kupa siç te thashe eshte mbushur dhe jemi lodhur duke i thene derrit daje!

Arius argiri
Arius argiri Dan 1,892, 01:12

TI PROVOJE EDHE NJEHERE O KOMANDANT VELLAI TE PERPIQESH TE BASHKPUNOSH POR PRAPE DO TE ZHGENJEHESH SEPSE KETA QE NE VEND TE KLIKOJNE MBI M E MALIT TE ZI KLIKOJNE MBI S E SERBISE NUK E DUAN BASHKPUNIMIN AS ME TY AS ME MUA DHE ME AS KEND TJETER QE NUK I LEPIN BYTHEN!
POR KUJDES SE NESE TE GENJEJNE NJE HERE ESHTE FAJI ATIJ QE TE GENJEN POR NESE GENJEHESH DY HERE ATEHERE ESHTE FAJI YT!
kaq kishte vellai per te thene! ti daç mi merr per keq e daç per mire por dije se jane fjale vellai dhe me dalin nga zemra !

spiderwii
spiderwii Dan 1,892, 02:57

Jam dakort me ate qe thote komandanti! Votoni jo per impeachment te presidentit! Te gjithe kemi bere gabime ne kete loje besoj dhe aq me teper ne rrezik per gabime eshte presidenti sepse eshte ai nen trysnine me te madhe!
Mos harroni qe kemi qene nen pushtimin e Serbit ne periudhen para veres derisa nderhyri fyloli ama numri ka qene shume me i vogel i lojtareve ne divizionet me larte. Mund te perfitojme per te bere nje sulm te koordinuar me rezistencat e tjera sepse ka ndodh qe serbit i kane bere 6-7 shtete rezistence dhe e ndrydhen ne tokat e veta!
Mos harroni qe gjithsesi ka qene ceshtje dites dhe nese problemi eshte per kongresmanet, atehere shtyjeni fillimin e betejes se pare deri neser dhe kongresi ka 40 kongremene 😉
Edhe njehere, JO per impeachment! Lerini menjane zenkat dhe perqendrohuni si me e menaxhu sa me mire situaten tani! Mund te sherbeje edhe per te ardhmen per me pasur nje plan te mirefillte ne situata te tilla! Per sa kohe kemi fylol e serviane perreth (qe do te thote gjithmone 😃) gjera te tilla kane per te ndodh edhe po te mos i fillojme ne te paret!

AqifPasha
AqifPasha Dan 1,892, 03:20

Ti spiderwii mos fol per politik , ik e futi i tas dhall NYYYYYYYYYYYYYYYYç ...

Cerciz.Topulli
Cerciz.Topulli Dan 1,892, 07:13

Arius asnje fjale nuk te bie poshte por une timen do ta bej gjithmon . 😉

 
Objavi svoj komentar

Što je ovo?

Čitaš članak koji je napisao građanin eRepublika, virtualne strateške igre za više igrača koja se temelji na stvarnim državama. Kreiraj svoj vlastiti lik i pomogni svojoj državi da stekne slavu, dok se ti dokazuješ u ulozi ratnog junaka, renomiranog izdavača ili financijskog stručnjaka.