Ambijent uključi/isključi

Join the new world

 

SPA Me fal .

Dan 1,899, 10:56 Objavljeno u Albania Albanija od Cerciz.TopulliDjema te SPA ju kerkoj ndjes por jam shum i angazhuar ne RL edhe nuk po mundem te merrem shum me lojen keshtu qe do tia kaloj komanden ndonje personi qe eshte aktiv .
Sa po te me jape OK-ein Komandanti legjendar i SPA (Crazy Alboz)
Serjozisht me vjen shum keq per kete shkeputje , por RL mbi te gjitha .
Sezoni eshte sezon keshtu qe e kam te pamundur .
Jo vetem kjo por nje arsye tjeter eshte sepse ndimat qe une premtova ishin goxha te larta edhe nuk e kreva si duhet kete detyre .
Keshtu qe ju lutem te me falni edhe shpresoj qe pasardhesi tjeter te jete i denje per te udhehequr kete Njesi.

SPA PER JETE Cerciz.Topulli (Klitoni92)
 

Komentari

Dible21
Dible21 Dan 1,899, 11:00

o/ Sezoni mbetet sezon xDD
Shih shkollen dhe rl se SPA dhe loja ktu do jen!!

samenamenonameless
samenamenonameless Dan 1,899, 14:25

hahah edhe cercizi ka provime .. suksese ne provime plak se te tjerat vijne me rralle

Crazy Alboz
Crazy Alboz Dan 1,900, 23:23

rri pa marak vlla se ska problem sa te kemi nj teritor kthehem una ne shqiperi. Edhe kush don me qen commander i SPA-s te me dergoj message edhe do shikoj kush eshte ma i arsyeshem per commander.

 
Objavi svoj komentar

Što je ovo?

Čitaš članak koji je napisao građanin eRepublika, virtualne strateške igre za više igrača koja se temelji na stvarnim državama. Kreiraj svoj vlastiti lik i pomogni svojoj državi da stekne slavu, dok se ti dokazuješ u ulozi ratnog junaka, renomiranog izdavača ili financijskog stručnjaka.