Ambijent uključi/isključi

Join the new world

 

Sosyalist Halk Kurtuluş Partisi Basın Bürosu:1926.gün,3.nolu açıklama

Dan 1,926, 06:05 Objavljeno u Turkey Turska od Berkay Saripinar

Merhaba arkadaşlar. Size umutla açtığımız parti,Sosyalist Halk Kurtuluş Partisi'nden devrimci duygularımızla selam gönderiyoruz. Parti sitemiz açıldı,adresimiz shkp.tr.gg'di.Bugün ele alacağımız 2 konu var,sizinle paylaşmak istiyoruz. Birincisi,parti adı değişikliğine gidilebilir,parti;sendikaya dönüşebilir.Bunun için size birkaç mantıklı nedenimiz var.
eRepublik içerisinde herkes asker ve herkes işçi. Ve bu aralar,ucuz işçilik tavandadır. Ülkemiz işgal altındadır. Bu ucuz işçiliğe karşı eTürkiye'nin tüm işçileri birleşmelidir. Ve iktidara yürümelidir. 10TRY işçilik yapacaksın,hem 2TRY vergi koyacaksın! Yok öyle yağma! İşçiler iktidara yürümelidir.Bu nedenle bir hafta içinde,Partimiz,eRepublik Emekçileri Sendikası adını alacaktır! Saygılarımızla!

Sosyalist Halk Kurtuluş Partisi - Basın Bürosu

 

Komentari

ozanc
ozanc Dan 1,926, 06:07

prinç

Murat Eryanmaz
Murat Eryanmaz Dan 1,926, 07:35

nasıl bi kafada yaşıyosun sen acaba?

AydinCakus
AydinCakus Dan 1,926, 10:29

Reis x(

Wolff07
Wolff07 Dan 1,927, 06:31

ben sadece bu uçmuşluğu takdir ederim ne zaman durucak merak ediyorum 50 TRY maaş yapak da tank üreten kalmasın zaten

 
Objavi svoj komentar

Što je ovo?

Čitaš članak koji je napisao građanin eRepublika, virtualne strateške igre za više igrača koja se temelji na stvarnim državama. Kreiraj svoj vlastiti lik i pomogni svojoj državi da stekne slavu, dok se ti dokazuješ u ulozi ratnog junaka, renomiranog izdavača ili financijskog stručnjaka.