Ambijent uključi/isključi

Join the new world

 

KOMUNIKIM I SHTABIT ALLIED FORCES

Dan 1,902, 04:48 Objavljeno u Albania Albanija od jonkastrioti

Prsh motra e vellzer
Deshta tu njoftoj per vendimin e marr nga shtabi kryesus i MU-s LiLo1,Jonkastrioti,Alb Assassin,LiL Serxhio,Onehit,mikeli4free, Etnikpozhegu,Rronirroni e Nightfury2 per hapjen e fabrikes Q7 per Mu-n.
Fabrika do ndodhet ne usa vend aleat i joni dhe per momentin po bejm Raw materials ne menyre qe te perfitojm disa gld ne dite nga kjo shitje deri ne lirimin e fabrikave qe do te behet.
1.Kerkohet me domosdomeri pjestareve te Mu-s te punojn te gjithe ne fabrikat e Mu-s ky eshte urdher kush nuk don eshte i lire te nderroje MU.
2.Frenkuentimi i chatit te Mu-s si domosdoshmeri ku do jipen edhe pritot e MU-s dhe nga ku do te merren te gjitha direktivat si per luftra edhe per ndihmat ditore.


3 Kerkohet disiplimi i te gjith lojtareve kur luftohet ne menyre qe te mos luftohet ne rrumuj dhe damage yne te jete real dhe i dobishem aty ku duhet.
Per sa i perket ndihmave:ndihma do marrin ato lojtare qe jan aktiv ne DO dhe ne chat.

Rregullat jan te thjeshta,mendoj se te gjith i kuptoni dhe do ndihmoheni cdo dit nga shtabi kryesus i Mu-s
Ne se nuk mund ose nuk doni te zbatoni kete rregullore te thjesht ju mund te jini te lire te nderroni MU pa keq ardhje. Ne MU tashi e tutje do kete rregull sepse ne kemi nder mend te bejm nder me te mirat ne eAlbania.
Chati zyrtar i Mu-s eshte #allied.forces. Ju lutemi te kaloni atje sepse do keni cdo dit gjera te reja , prandaj na ndihmoni tju ndihmojm.
Sa me te kordinuar aq me te vleshem jemi per Mu-n edhe per eShqiperin

Linku per punesim http://www.erepublik.com/en/economy/job-market/24/31 Lilo1

Te gjith ata qe deshirojne te bashkohen ne MU http://www.erepublik.com/en/main/group-list/members/2451/12977#1_13368

Faqja zyrtare ne internet: http://allied-force.webnode.it/


Ju faleminderit Shtabi kryesus
Hail Albania
Hail Allied Force
Proud to be Albanian
 

Komentari

LiLo1
LiLo1 Dan 1,902, 05:19

Ju njoftojm se linku ndryshon dit per dit po vetem 1 faqe o me perpara ose mrapa flm dhe Hail Albania Hail Allied force

BubullimaAl
BubullimaAl Dan 1,902, 05:27

Urime djema,keshtu vazhdoni

LiL Serxhio
LiL Serxhio Dan 1,902, 05:52

urime urime 😃

GUARD 92
GUARD 92 Dan 1,902, 06:23

Suksese

D A L T O N
D A L T O N Dan 1,902, 06:33

v18 s317
good luck

Emaaad
Emaaad Dan 1,902, 08:30

25/320

o7

Andiroid
Andiroid Dan 1,902, 08:37

V
Suksese o7

Crazy Alboz
Crazy Alboz Dan 1,902, 09:02

Urime!

Amir Hashem
Amir Hashem Dan 1,902, 10:09

29/321

Mr.Tosi
Mr.Tosi Dan 1,902, 11:25

Voted

albAngel
albAngel Dan 1,902, 12:29

V

The Gunnerss
The Gunnerss Dan 1,902, 12:34

v

Twister
Twister Dan 1,902, 12:34

Yo peace bro ; )

Rrapo
Rrapo Dan 1,902, 16:20

Kan lezet rregullat!!
V

MDejzi
MDejzi Dan 1,902, 16:53

Artikulli zyrtar Vote For Peyoni,Vote for the Future of Albania http://www.erepublik.com/en/article/-peyoni-per-president--2206154/1/20

Per artikullin,suksese dhe pershendetje nga memedheu 🙂

Shqiperia Zemra Ime
Shqiperia Zemra Ime Dan 1,902, 17:01

Shume bukur po mundoheni ta mbani gjall sado qe kemi sukses po provoni te jeni me kumunikator dhe ndimes me lojtar te rinj qe jan nje lule midis dimri prandaj ndihmoni dhe jepni motiv ta vazhdojn lojen lojtareve te rinj .Ju lumt per punen

Radikal kill
Radikal kill Dan 1,902, 17:13

votet sub

LiLo1
LiLo1 Dan 1,902, 17:24

Shqiperia Zemra ime jo ne te Allied Force por te gjith lojtaret e vjeter jan hedh ne sulm me ndihmu te gjith lojtaret e rinj pra kur them te gjith pa dallim po pate nevoj per ndihme te gjith kto quna do te ndihmojn ta premtoj qe po i pari un

Nameless99
Nameless99 Dan 1,902, 17:45

Urime e suksese, MU te forta e te organizuara do te thote Shqiperi e forte dhe e organizuar.

Stealth Fighter
Stealth Fighter Dan 1,903, 04:01

Urime urime

KOSOVA Batoa
KOSOVA Batoa Dan 1,903, 07:00

V

LiL Serxhio
LiL Serxhio Dan 1,903, 11:32

Amathos nuk eshte per fushate elektorale ky artikull -.-'

 
Objavi svoj komentar

Što je ovo?

Čitaš članak koji je napisao građanin eRepublika, virtualne strateške igre za više igrača koja se temelji na stvarnim državama. Kreiraj svoj vlastiti lik i pomogni svojoj državi da stekne slavu, dok se ti dokazuješ u ulozi ratnog junaka, renomiranog izdavača ili financijskog stručnjaka.