Elles oga-Ķirbis!

Day 3,632, 13:20 Published in Latvia Latvia by Kulturas ministrija
Tā kā tuvojas visu svēto dienu,kura vis pazīstamākais simbols ir ķirbis,KuM piedāvās nelielu ieskatu par visu svēto dienu un ķirbjiem,kas ir kā simbols mūsu attālināšanai no puritāniski taisnā ceļa uz patēriņa sabiedrības viltus elku pielūgšanai...



1. Ķirbji līdzīgi kā arbūzi patiesībā ir ogas. Turklāt ķirbji ir visai lielas ogas.(elles oga)

2. Pasaulē lielākais ķirbis tika izaudzēts 2014. gadā un tas svēra 1054 kilogramus. Pasaulē lielāko ķirbi izaudzēja Šveices iedzīvotājs.(Šveice-kapitālistu un naudas pielūgsmes kulta meka)

3. Ķirbis kopā ar kukurūzu ir viena no vecākajām rietumu puslodes un vispār pasaules lauksaimniecības kultūrām. Meksikā tika atrastas ķirbju sēklas, kuru aptuvenais vecums ir no 7500 līdz 9000 gadu.(Meli,visi zinām ka pasaule ir tikai 2017 gadus veca!)

4. Uz Eiropu ķirbju sēklas atveda vēl Kristofers Kolumbs, tomēr populāri kā pārtikas kultūra ķirbji kļuva tikai XVII gadsimtā.(Ne velti,jo kad eiropa vairāk nebija stingri kristīga,tad sātans varēja izplesties!)

5. Šobrīd ķirbji tiek audzēti visā pasaulē un gandrīz visos kontinentos. Vienīgais kontinents, kurā ķirbji netiek audzēti, ir Antarktīda.(Tas ir vienīgais kristiešu bastions,kur nav ieperinājusies elles oga!)

6. Latvijā tiek audzētas vismaz 40 dažādas ķirbju šķirnes. Kopumā pasaulē ir selekcionētas vairāki simti dažādu ķirbju šķirņu, kaut ne visas ķirbju šķirnes ir lietojamas pārtikā. Pat Kolumba laika indiāņi laikā jau bija selekcionējuši vairākas ķirbju šķirnes.(Indiāņi-bezdievji un ķeceri)

7. Ne visi ķirbji mēdz ir domāti lietošanai pārtikai, eksistē arī daudz dekoratīvu ķirbju šķirņu. Senatnē cilvēki ķirbjus izmantoja arī trauku izgatavošanai un arī šim mērķim tika izmantotas speciālas ķirbju šķirnes.(Ādams un Ieva iekodās nevis ābolā,bet
Ķirbī!!!)
8. Pasaulē lielākā ķirbju ražotājvalsts ir Ķīna. Kopumā Ķīnā gadā izaudzē aptuveni 7 miljonus tonnu ķirbju. Otrā lielākā ķirbju audzētāja ir Indija ar 4,9 miljoniem tonnu ķirbju gadā. Trešajā lielākā ķirbju ražotāja ir Krievija, šajā valstī tiek izaudzēti vairāk nekā viens miljons tonnu ķirbju.
(Vis lielākie audzētāji-Bezdievji,un sātana stabules dancotāji!!)

9. Eksistē oranži, zaļi, balti, pelēki, dzelteni, sarkani un pat gandrīz melni ķirbji. Ķirbji var būt arī svītraini un plankumaini. Ķirbji mēdz būt arī dažādu formu, tie var būt ovāli, bumbierveidīgi, gareni un pat formās, kas nedaudz atgādina sēni.(Ovāli,un izskatās pēc sēnes-pavedinoši ar līdzību uz sieviešu un vīriešu dzimuorgāniem!Neķītri!)

10. Neskatoties uz to ka ķirbji satur aptuveni 90% ūdens, tie ir ļoti veselīgi dārzeņi. Tie satur vitamīnus A, C, E, K, dzelzi, kalciju, magnēziju, kāliju. Ķirbji palīdz pazemināt holesterīna līmeni, uzlabo imunitāti, gremošanu un pozitīvi iespaido nervu sistēmu. Agrāk ķirbju sulu izmantoja kā dabiskas miega zāles. Turklāt ķirbji satur arī maz kaloriju un ir vērtīgs šķiedrvielu avots.(Vitamīni ir meli,tā pat kā rietumu medicīna!)


(Bezdievīga un nosodāma lieta! Ko par to teiktu JesusAlmighty ja to redzētu???)
Visu svēto diena nav tikai konfekšu diedelēšana,un ķirbju grebšana.Lūk ko svinam patiesībā:

 1. novembrī katoļu baznīca visā pasaulē svin Visu svēto dienu, un svinības sākas jau 31. oktobra vakarā.Visu svēto dienā baznīca godina gan par svētiem pasludinātos, gan nepazīstamos svētos, kas savā dzīvē ir pildījuši Dieva gribu un vairojoši cilvēku labumu. Jau kopš pirmajiem gadsimtiem šo svētku priekšvakarā ir svinēta arī Visu svēto dienas vigīlija. Vārds „vigīlija” ir cēlies no latīņu valodas un nozīmē „nomods”, līdz ar to svinēt vigīliju nozīmē palikt nomodā pirms svētkiem.
Kultūras ministrs,un valdības mājas vienīgās bībeles turētājs - Mr.Matis