Ambijent uključi/isključi

Join the new world

 

[CP] Pabaiga...

Dan 1,903, 09:46 Objavljeno u Lithuania Litva od TheUnit pararam

Muzikinis fonas: muzikike

 

Komentari

Adolf.H
Adolf.H Dan 1,903, 09:53

reikėjo mačit kazlov

Kk1boRg...
Kk1boRg... Dan 1,903, 10:01

V

EmuSV
EmuSV Dan 1,903, 10:12

o7
Pats geriausias CP šį mėnesį !

Bardachiokas.
Bardachiokas. Dan 1,903, 10:15

Pararam, kodėl klanui atidavei mergaitę???

Adolf.H
Adolf.H Dan 1,903, 10:19

Heinrich +1

Vaicius
Vaicius Dan 1,903, 10:20

O su Nutzzz teko daug dirbti, kad gali nešališkai dėt karūna Udrai? 🙂 vargu... Sėkmės o7

Shmuel97
Shmuel97 Dan 1,903, 10:27

kaip praleidau apie EM . gal ir buciau prisidejas jei buciau uzmates 🙂 tiek to, rami karo atzvilgiu bet politinu atzvilgiu truksminga. Linkiu pailseti nuo CP posto db ir vel bandyti po kazkiek laiko 😉

Funnyte
Funnyte Dan 1,903, 10:28

Emi, čia todėl, kad jis vienas tebuvo?🙂

TheUnit pararam
TheUnit pararam Dan 1,903, 10:33

Vaiciau skaityk, saliskai dedu karuna:)) kokia dar mergaite? Merkai tas planas vis dar galimas ivykdyti

Karolis Lietuvis
Karolis Lietuvis Dan 1,903, 10:33

Sėkmės ilsintis nuo kietos prezidentinės taburetės

Migasss
Migasss Dan 1,903, 10:36

Vienas blogesnių ir nesukalbamų CP pastaruoju metu.

jabaslaja
jabaslaja Dan 1,903, 10:39

Reikėjo kariaut!!!...
Kurie čia debilai nenorėjo?

Shmuel97
Shmuel97 Dan 1,903, 10:41

pararam kas cia tau beliko pusantros dienos. jei naujo CP planuos tai irgi tegu paraso pasneketume.

Mindziuss
Mindziuss Dan 1,903, 10:42

Gaila, kad apie EM planus investuoti negirdėjau ir pražiopsojau tai... Būčiau pagelbėjęs...

Galiausiai, dėkui už tikrai neblogą kadenciją, kad ir su ypatingai šališku Prezidentu 🙂]]

Lurk
Lurk Dan 1,903, 10:59

Pararamas kaip visada nieko nezino ir dedasi zinovu : ) . lk gauna pinigus seimui pritarus finansavimo projektui, o ne "susirinko keletas zmoniu ir nutare kad jie turi gauti pinigu".

iPSiArt
iPSiArt Dan 1,903, 11:08

Gal ir būtum vertas dėmesio CP, jei nebūtum trolinęs ant kiekvieno kampo. Vieni trolizmai linksmi, kiti nelabai.

Pvz.: užvakar visiems būriams išplatinta žinutė apie operaciją "Brėkštanti aušra". Rašei kad tankai - iš CP kišenės. Klausimas - kodėl melavai, nes Čilė samdė ir mokėjo tankus?

Taip norisi atrodyti dosniam kitų sąskaita, ar ne? Aš vietoje to, per URM padėkočiau sąjungininkams...

Lietuvos Kariuomenės reforma. Kada prieš kelias dienas diskutavom LK Komisijoj apie LK finansavimo šaltinius, vienbalsiai buvo sutarta, kad vienintelis realus pajamų šaltinis - pajamos iš orgų nuomos.

Kas atsitinka kitą dieną? Pararamas, žinodamas visas šias diskusijas ir pats noriai skaičiavęs visas pajamas, Seime svarstant klausimą staiga pakeičia poziciją ir kryžium gula už tai kad visos orgos būtų nemokamai nuomojamos bet kam...

Todėl kad šitame straipsnyje bus pasiūlyta naikinti LK žinojau jau anksčiau, nes tas klausimas kai kuriuose chatuose buvo derinamas ir aptarinėjamas.

Šiandien visiškai aišku, kad bent jau šitas CP neturėjo jokio noro reformuoti LK. Jam rūpėjo tik ją panaikinti. Žingsnis po žingsnio.

Retorinis klausimas - ar to tikrai norėjo visi, balsavę ir tikėjęsi LK reformos?

Apagavikas...

Kk1boRg...
Kk1boRg... Dan 1,903, 11:24

Nesvarbu ko norėjo pararam ir visi kiti, nes vienintelė teisinga LK reforma, tai jos panaikinimas ar, teisingiau būtų sakyt, panaikinimas jos finansavimo, nes tai ne ta vieta, kurią galima pataisyt, jos nesugriovus. Ten susirinkę žulikai, kurie įsikabinę į tą lovį ir nenorintys nieko keist iš esmės, nes jau nuo seno įsivedę savo tvarką, kai gauna viską, bet kokiu atveju ir praktiškai niekam neatsakingi už tai ką gavo.
Kaip sako rusai, tai - воры в законе ir lengvai savo grobio nesiruošia atiduot.

P.S. tai tik mano nuomonė, bet kai kurie seni vagys dabar ypač nerimsta, dėl šios gresiančios reformos.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Dan 1,903, 11:24

ipsi tankai buvo is manes, paklausk Ario, o jeigu pasikeite salygos, tai ar tai yra blogai? tie tankai vistiek liko LK galesit pakariauti:)) o del orgu as tau nuomone issakiau, seimas prieme sprendima todel baik cia verkti ir isterikuoti vel. Sekmes toliau kuriant lk kuri kovos is kazkokiu mistiniu lesu, tu tai sugebi, burbuliuoti ir nieko rimto nepasakyti. naikinti tai ko nera ir kas sukurta kazkokios aferistu grupeles? na jo gal ir blogai, atsiprasau. toliau pakurkit apklausu ir dar kokiu statutu, po metu galesi papasakoti kaip sekesi:))

Udra
Udra Dan 1,903, 11:45

Dėkui už reklamą, o dėl tų susirinkimų tai su ačiū neatsipirksi. Reikalauju bent pusantro bokalo alaus.

Arius Nesakysiu
Arius Nesakysiu Dan 1,903, 11:45

Na aš nebūsiu nei kategoriškas, nei priešiškas. Kas dalyvaudavo LK komisijos pakalbių kambaryje matė tiek mano, tiek CP nesutarimų taškus ir patys galėjote susidaryti nuomonę, tiek apie mano, tiek apie CP poziciją LK reformos klausimais. Buvo visko ir pykčių, ir giedresnių dienų, bendrai paėmus rezultatas labiau teigiamas, nei neigiamas.

Norėčiau padėkoti kadenciją baigiančiam CP už tikrai visą dūšią atiduodamą eRepublik žaidimui, tikiuosi, kad jo indėlis nebus nuvertinamas. Nes tikrai ne daug žmonių žinau šiame žaidime, kurie tiek laiko galėsų sau leisti skirti, pamiršdami RL.

Tai tiek, tiesiog dėkui už įdomiai praleistą laiką.

kriste ir darius
kriste ir darius Dan 1,903, 12:02

Taigi taigi as ir sakiau ,ner tie zydai tokie baisus,...galima susitart ....nu tai pabaigai semitiska http://www.youtube.com/watch?v=zPWFkLoxPKQ uz busima Abelio Udrzenbaumo kadencija.. ..od tireh ot tireh kamah tove yhiych. Bashana haba ah,Bashana Pararam....

TheUnit pararam
TheUnit pararam Dan 1,903, 12:20

ok:)))

Tautis_LT
Tautis_LT Dan 1,903, 13:55

tikėjausi blogiau (negali juk taip imt ir pakeist nuomonę vieną rytą prabudęs), gavosi visai pusė velnio. Jei šiandien vėl reiktų rinktis tarp nutzz ir tavęs, pararam`ai, tai vėl gautum balsą ir su kur kas mažiau abejonių.
Trolinimas, partijų karų kurstymas - tų dalykų nesupratau ir nesuprasiu, bet kiekvienas turim savo žaidimo stilių, nėra nei vieno be nuodėmes (tokie ne prie kompų sėdi o kokį kryžiuką apsikabinę). Kaip CP galėjai kiek apsiramint aišku, bet ko gero būtum nuvylęs ištikimus rinkėjus:))

sėkmės ir gero poilsio.

p.s. mergos fone gražios ir subtiliai viskas. užskaitau ir baltų pavydu pavydžiu

TheUnit pararam
TheUnit pararam Dan 1,903, 14:29

ai zinai aiskinau Funytei apie tuos atseit karus ir trolinimus:) siaip tai nebuvo ir tu trolinimu, tik kad mygui ir sol ten gal labiau demesio rodziau:) manau suprantama kodel. ai tai va, snekejom su Funyte, sako kiek jus cia galite taip, neidomu, tik pjauntes ir viskas. Kita vertus kaip turetu atrodyti zaidimas jeigu viskas butu ok:
Labas Mygai, tu siandien fainas.
Labas pararam tu irgi.
Geros dienos tau Mygai.
Geros dienos ir tau paramapararam.
Ir paspaudziam 3 mygtukus ir uzdarom. Neidomu juk visai. Kita vertus suauge zmones pagrinde zaidzia, turetu suprasti kuo labiau imi viska i plaucius, tuo labiau tave erzins. Va mygas net keista suprato, kiek bandziau isprovokuoti, tylejo nieko nesake:) net neidomu pasidare:) taigi cia tik viskas for fun taip sakoma, ir taip prasom uz ta fun kuri mes suteikiam jums:)

Akviliutte
Akviliutte Dan 1,903, 15:01

Na gero poilsio ir atokvepio nuo pilno itampos ir darbymecio menesiuko (((;

LS HQ
LS HQ Dan 1,904, 23:30

hm as irgi prisijungsiu. Partiju trolinimai ir karikaturos labai patiko. Kai nera karo ir nera kas cia veikt, bent smagiai pasijuokdavau:)). Tikiuosi ir atejus naujam prezidentui tie trolinimai nesustos ir linksmins liaudi, kurie zvelgia i tai is sono....kas darpadarei visgi viena sunku zingsni, kurio del reitingu gedingai bijojo kiti cp-tai pradejai is esmes tvarkyt orgu klausima.

jusufas
jusufas Dan 1,904, 00:50

Dėkui už gerą kadenciją.

TomasDM
TomasDM Dan 1,904, 02:28

Grąžinkite mergaitei vaikystę!

Archi tektas
Archi tektas Dan 1,904, 03:43

Labai liuks! \o

Povilas1989
Povilas1989 Dan 1,904, 06:24

Už arhangela ar PV prezidentas geresnis buvo, impeachmentui priežasčiu nebuvo ir skirtingai nuo savo pirmosios kadencijos biudžeto neiššvaiste. Čia buvo pliusai.

Minusai. Daug rėkia - mažai padare, su trolinimais prezidento straipsniuose šio posto autoriteta nuleido žemai... Orgu klausymas - labai daug aiškino apie finansavima ir valstybini turta, bet pats pirmas pradėjo aiškinti kad orgu nuoma turi būti neapmokestinta... Nu bet čia gal aplinka kalta, visgi yra interesu grupe ir už jo nugaros. Tik poto galėtu santūriai patilėt, ir nevaidinti biudžeto pildytojo. Dėl LK naikinimo irgi apmaudu, komisija dirbo ir dirba, bet prezidento tikslai manau buvo visai kitokie, pats sakė, kad neprastūmus savo trolio i LK vado kėde LK nori naikinti o ne reformuoti. Ministerijos dirbo neblogai, kaip visada, bet ten manau +/- nusistovėjusios komandos.

Kaip ten bebūtų, nesvarbu ar laimės Udra ar Nutzz, bet manau jie bus labiau tinkami šiam postui.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Dan 1,904, 06:30

poviliuk jums visi tinkamesni, kas su jumis nei pries jus, ir cia yra naturalu:) kam cia tiek prirasyti kai galima viska pasakyti keliais zodziais. deja bet cia kaip kazkas nori, kumsciais problemu spresti neiseina, tik zodziais, taip kad nesuprantu kur tau cia problema daznam minciu reiskime. supranttu zyga ten koks buvo jusu dievas kaip cp, nes nu sedi ir nieko neveiki, va sol turejo dvi orgas, zinojom ir ka, nieko smagu buvo zinoti bet nieko nedaryti ania? o kas jau kazka bando pataisyti tas jau priesas jusu:)) ai bet juk cia ir visas smagumas:)

gliookas II
gliookas II Dan 1,904, 07:59

ne nu praramai, ko tu sneki su tuo lnPISTU ropagandininku, paziurek kaip ant keliuku sliauzioja pries dariuka po jo straipsniu kandidaturos : D nereik cia tiketis is jo graziu zodziu, ans isvis nesugeba objektyviai priesa pagirt, kai tas to vertas, nes nepagauna, kad cia visi zmones. tavo vietoje ignora mesciau lievakams

Povilas1989
Povilas1989 Dan 1,904, 08:00

Ir nei vieno kontraargumento apie tai apie ka aš šnekėjau. Good luck;)

TheUnit pararam
TheUnit pararam Dan 1,904, 08:58

na reikia zmogui atsakyti:) jeigu reikia argumentu, tai duosim argumentu: nieko nepadariau? siaip paskaityk straipsnyje ten yra surasyta mano pazadai, ir kas isteseta. atskirai tau nerasysiu. viskas kas mano jegose buvo ispildziau. parodyk kur as aiskinau apie kazkoki valstybini turta? nebent kur aiskinau kad jusu buves lk skirtas tam turtui svaistyti. visada sakiau kad buriams ir partijoms orgos turi buti nemokamos ir toliau laikausi tokios nuomones. buriai turi kariauti, uzdirbti babkes savo nariams, ir moketi nuoma kad jusu iskrypeliska lk turetu uz ka saudyti? tau tai normalu naci? man ne. uz nugaros kazkokios nebent fantazijos tavo ten pas mane, kuriu tikrai nenoriu isgirsti. jeigu butum tame lk tada galetum kazka sakyti, dabar tai tera eiline melagyste. na bet paklausk toj komisijo zmoniu, ka ir kaip as dariau. dar i ka jums atsakyti ponas poviliukai?

axemas
axemas Dan 1,904, 22:43

Juokdarys tu gliookai. Pats pastoviai pirmas pakomentuoji po savo kandidatu straipsniais, kokie jie ale geri. O po konkurento kažkokius nebūtus faktus, kokie jie lėvi.

Dėl pararam, tai kadencija, buvo"gėdinga". Visiškas šališkumas, partijų karų kurstymas, visi darbai iki galo nepabaigti ir dėl to sugebi kaltinti kitus, o ne save.

Rytu aukstaitis
Rytu aukstaitis Dan 1,905, 00:30

Ir mano nuomonė nepasikeitė.Jei nebūtų toks šūdburnis ir trololo,būtų tikrai geras CP. Pats sau į kišenes prisišika,kai užsipuola oponentus ir supratimo dėl to daugiau tikrai neatsiranda.Tegul jie ten su migu,ar suchariku pjaunasi čate,o ne komentaruose.Kažkoks užduchinto kompleksas visiems ir visur įrodinėti,kad nepripažįsta jokių autoritetų.Nepripažink,bet čia ir taškas.

Funnyte
Funnyte Dan 1,905, 01:30

pararam, kas liečia TcT orgą, tai čia ne tikslas blogas, o priemonės. Įvedei nekokį precedentą, parodydamas, kad CP gali ateit, paimt, atiduot kažkam, neinformuot, pinigus sugalvot kažkam paaukot... Tos organizacijos dabar eis iš rankų į rankas, nes kiekvienas CP turės savo nuomonę, kam jų reikia, o kam ne. Šaunu, kad bent Seime imtasi apibrėžti organizacijų skyrimo tvarką, bet, pripažinkim, ir ji yra niekinė, jei ateitų toks CP kaip tu.

Kalbant apie žaidėjų tarpusavio bendravimą, tai tikrai neįsivaizduoju tavo siūlomo pavyzdžio šiame žaidime ir nemanau, kad to reikėtų siekti. Esmė, kad politinis modulis labai iškreiptas pas mus. Partijų karai - ok, bet kariaukim argumentais, subtiliai ir dėl to, kas susiję su žaidimu. Asmeniniai įžeidinėjimai, RL detalių viešinimas yra ne politika, o, sutikčiau su Rytu aukstaiciu, kažkokių kompleksų ir neįgyvendintų svajonių RL atsinešimas į žaidimą, kur tu esi labiau anonimiškas, labiau nebaudžiamas ir už pasekmes iš esmės neatsakai, o dar gi ir susilauki palaikančiųjų būrelio šūksnių, koks tu kietas, kad taip užvarei. Tpfu, tai yra žema, neskanu ir turėtų būti išgyvendinta iš mūsų e-visuomenės.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Dan 1,905, 05:07

na kaip, tokiems kaip tu ir aukstaitis yra toks dalykas kaip neskaitymas ir nesidomejimas tuom kas jums slykstu ar kaip jus cia kazka vadinate. siaip aukstaitis ka ten suvele tai isvis nesupratau, o kad axemas lochas tai visi jau senai zino, kaip poviliukas sake, vaiduti argumetnu prasyciau o ne loti tik, taigi gryzatant prie temos, juk neziuri pornuskes jeigu tau nepatinka, nors jos pilnas internetas. ka manau, kad jums patinka tai, tik jus esate dviveidziai ir nenorit, ar bijot tai parodyti. na bet cia gal irgi tokia forma to zaidimo, ka gali zinoti. del orgos as suprantu reikia ginti savo pozicijas, ir puikiai tai daret daug laiko kol buvo lnp jusu draugeliai valdzioje, kurie patys prisipazino kad jus turite dvi orgas, bet nieko nedare, na juk patys suprantate kad taip amzinai testis negalejo. dar gal kas?

Funnyte
Funnyte Dan 1,905, 05:24

Aham, supranti, yra toks vienas nedidelis skirtumas tarp eRepubliko ir pornūchos. Tarkim, man nepatinka porno, tai aš galiu pasirinkti ir neiti į atitinkamus puslapius jos paveizėt. Jei nueičiau ir paskui verkčiau, kad pamačiau, tada, sutinku, logikos nebūtų. Čia gi yra žaidimas ir ateinu pažaisti, o ne įžeidinėjimų pasiskaityti. Negana to, nelabai galiu jų ir išvengti. Tarkim, tu rašydamas komentarą išvadinai axemą visokiais epitetais. Man įdomi tavo nuomonė, todėl aš tą komentarą skaitau ir perskaičiusi, koks axemas toks ir anoks, jau nebeturiu kur trauktis. Tavo pasiūlymas yra tolygus siūlymui nežaisti žaidimo, kuris man šiaip jau yra įdomus, nes tu ar kažkas kitas čia pastumt užsimanė.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Dan 1,905, 07:10

na bet tai pasak taves as neturiu teises issakyti savo nuomones? o tu turi teise issakyti savo nuomone, kad tipo jis toks nera? nesvarbu kad pvz axemas yra tas pats kas arkangelas arba shakalas, nes pvz seimo chate uzmutino nes as jam nepatinku, nors dar cp rinkimai nebuvo pasibaige? tai tavo nuomone as to neturiu teises issakyti ir turiu nutyleti?

axemas
axemas Dan 1,905, 08:52

Elgtis kaip žmogus nemoki, tai ir gavai. Jei pamiršai ką darei, galiu log'us parodyti, pažiūrėsi į save iš šono. Matomai labai norėjai su trenksmu išeiti, tai ir išėjai.

 
Objavi svoj komentar

Što je ovo?

Čitaš članak koji je napisao građanin eRepublika, virtualne strateške igre za više igrača koja se temelji na stvarnim državama. Kreiraj svoj vlastiti lik i pomogni svojoj državi da stekne slavu, dok se ti dokazuješ u ulozi ratnog junaka, renomiranog izdavača ili financijskog stručnjaka.