Ambijent uključi/isključi

Join the new world

 

[CP] Inisder č.3: Úpravy TW + vysvetlenie

Dan 1,910, 10:21 Objavljeno u Slovakia Slovačka od DorlasAnther


Kvôli pravidlám eRepublik, ktoré mne a Qw1novi nejako ušli(a vlastne všetkým, ktorí s TW mali niečo spoločné), nie je možné bojovať len o jeden región, keďže krajina, ktorá dobyla posledná región tej druhej, musí do 24 hodín zaútočiť na ďalší(ja som si to nevymyslel). To spôsobuje komplikáciu, keďže RW sa môže začať až 24 hodín po dobytí, teda presne vtedy, kedy my zaútočíme na druhý český región.
Okrem toho, Poliaci nejako ubránili Southern Bohemia, aj keď nemali, čiže región sa bude musieť oslobodzovať znova. Na to potrebujú Česi čas, preto sa TW trochu mení:
1. Okrem Moravy sa bude bojovať aj o SB, pričom jeden región budeme zároveň púšťať a na druhý útočiť. Musíme si ustrážiť, ktorý je ktorý(hlavne dávam na vedomie veliteľom vojenských jednotiek, aby nastavili správny DO).

Ostatné pravidlá zostávajú, len sa vzťahujú na oba regióny. Musíme dúfať, že kým získame Moravu, budú už Česi mať SB. Ak nie, tak autoattack zaútočí na NB, ktorú, vďaka spojencom dobyjeme, ale následne oba regióny pustíme Čechom a nová vojna začne až keď si obsadia SB.Môžem len povedať, že tie pravidlá som si nevymyslel ani ja, ani nikto od nás, ani nikto od Čechov, ale tvorcovia hry. Obom stranám by najviac vyhovoalo, keby sme si vymieňali len Moravu, ale žiaľ, veci nie vždy vyjdú tak, kao majú. Nech sa však deje čokoľvek, zabojovať si môžete minimálne v dvoch bitkách, čiže, TW bude(začne ale až zajtra, nechávam to na autoattack, nech majú Česi čo najviac času, keďže nová RW o SB by mala byť možná ešte skôr, než zaútočíme my(ak som sa neprepočítal)).

Váš CP,
DorlasAnther
 

Komentari

Ludiacus
Ludiacus Dan 1,910, 10:41

huraa zbierat patriotov 😃

DorlasAnther
DorlasAnther Dan 1,910, 10:45

Ešte 21 hodín, máte čas:D

Drobcek
Drobcek Dan 1,910, 11:46

cim sa to viac domota a zamota tak to bude zaujimavejsie

tomas4578
tomas4578 Dan 1,911, 09:02

zaujimave zistenie... cim dalej to tu zhorsuju...

Ariusius
Ariusius Dan 1,912, 04:47

..dobre rano stare mamy..

 
Objavi svoj komentar

Što je ovo?

Čitaš članak koji je napisao građanin eRepublika, virtualne strateške igre za više igrača koja se temelji na stvarnim državama. Kreiraj svoj vlastiti lik i pomogni svojoj državi da stekne slavu, dok se ti dokazuješ u ulozi ratnog junaka, renomiranog izdavača ili financijskog stručnjaka.