Ambijent uključi/isključi

Join the new world

 

[Слики]Собиранката во Струга

Dan 1,811, 07:27 Objavljeno u Republic of Macedonia (FYROM) Bugarska od TheTrooper69

Здраво. Јас сум Катарина, а ова долу се сликите од собиранката во струга.


Гољем форматГољем формат

Значи вака.
Собиранката не беше туку така рандом одбрана во Струга и баш во овој период. Имаше повеќе специјалци и милиција кои не чуваа одколку што имавме мисли кон некои перверзни работи таа вечер.

Не е мајонез...треба да го пробаш прво па да кажиш што е.

Почнува на с а не е салотејп.

Работал човекот...со десната.

Ова е многу стар јапонски традиционален сос кој е 4 години одлежан во пјонгјанг и после тоа увезен е во хон конг и се реди на пицата, поточно и помодерно го викаат "задоцнета менструација"Политичката дебата штотуку заврши, среќно xD

Од ко ни сјојдоја скопскиве ориџани, се зиповавме.


Толку од пицерија Бубо, продужифме во кафетерија Адмирал.


Му го подкаснал...


Пуши к...ц оде палац.

Мислам нема потреба од коментар, љубовта се познава во погледите.
Дел од еден љубовен теписон на површина.Торко, колега од торко и брат од торко, Торковци.Кој е кој незнам, одлучете си сами.

 

Komentari

klimenta
klimenta Dan 1,811, 07:29

kolku sme licni!!!! 😛 xDDD ♥♥♥♥♥♥♥

Ace Veles
Ace Veles Dan 1,811, 07:29

e ne si aren

Wendy Power
Wendy Power Dan 1,811, 07:30

Hahahahahahahaa xD

GGoxyto
GGoxyto Dan 1,811, 07:30

Убаини.

Браво, убаво сте си поминале. :DD

TheTrooper69
TheTrooper69 Dan 1,811, 07:30

владо во фризурата си како е ка ге прогноза.

Aliss Wonder
Aliss Wonder Dan 1,811, 07:30

zloben xD

Apo Nenormalnio
Apo Nenormalnio Dan 1,811, 07:31

Votado.

klimenta
klimenta Dan 1,811, 07:31

naj sexy sum??

Kpakep4e
Kpakep4e Dan 1,811, 07:31

haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

TashaMKD
TashaMKD Dan 1,811, 07:31

Mnogu ste ubavi 🙂

o7

RidleR MKD
RidleR MKD Dan 1,811, 07:32

ahhaha

Wendy Power
Wendy Power Dan 1,811, 07:33

klimenta da xD

McFresh
McFresh Dan 1,811, 07:33

lepotani
o7

Angelique.A
Angelique.A Dan 1,811, 07:35

Klimenta cucke moja najzgodna. : *

Truper, sonce, mwa

RidleR MKD
RidleR MKD Dan 1,811, 07:35

ama i riba imase 😃

tomibair
tomibair Dan 1,811, 07:37

хаа какви деца

thekoki
thekoki Dan 1,811, 07:38

podobar si od dedo mraz vo paint.

Pisco Sour
Pisco Sour Dan 1,811, 07:39

paint terk amk

4a4arA
4a4arA Dan 1,811, 07:44

хахахахаххахаха ебате лудако

MaLoUmEn
MaLoUmEn Dan 1,811, 07:45

Наум професорот ви е најбољи : D

cenodekaMKD
cenodekaMKD Dan 1,811, 07:46

hahahahahahahahhahahah

Th3 Dark Angel
Th3 Dark Angel Dan 1,811, 07:47

sledniot pat i ja idam 🙂

mkdfighter97
mkdfighter97 Dan 1,811, 07:48

ne sum prf

Switfy
Switfy Dan 1,811, 07:48

kafeava brada od so se dobivat??/

BucephalusIII
BucephalusIII Dan 1,811, 07:49

Не е добро, јас не сум со вас

krismaster7
krismaster7 Dan 1,811, 07:50

Ghahahahhahahahahhahahah lol :DDD

Antic Macedonia
Antic Macedonia Dan 1,811, 07:51

tachno

RidleR MKD
RidleR MKD Dan 1,811, 07:52

Od romanticnata pica so kolbasot kaj e slikataaaaaaaaaaaaaa

TheTrooper69
TheTrooper69 Dan 1,811, 07:56

чекаме да се испрајт xD

RidleR MKD
RidleR MKD Dan 1,811, 07:57

mwahahahahah 😃

khantervel
khantervel Dan 1,811, 08:06

хаха, браво
добре сте си изкарали : )

Draknar
Draknar Dan 1,811, 08:08

o7
Многу добра статија се гледа дека има доста посветено време при изработка на истата
😃 😃 😃

Draknar
Draknar Dan 1,811, 08:09

hehehhehehhehehhheh

Tiger Macedonia
Tiger Macedonia Dan 1,811, 08:14

влажен сум.

Ivooo Kos
Ivooo Kos Dan 1,811, 08:25

Gang-bang ???
xD

SpartakMKD
SpartakMKD Dan 1,811, 08:33

thatsmyboy

El Che G
El Che G Dan 1,811, 08:33

хахаха

Kate N
Kate N Dan 1,811, 08:40

awwwwww srcki xD 😘

Sarafov Vojvoda
Sarafov Vojvoda Dan 1,811, 08:40

Вотедонски

Многу све убави.

VardarEgejPirinMacedonia
VardarEgejPirinMacedonia Dan 1,811, 08:41

шо направи со ќебапите што ни ги дужеа ?
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=81B_rcHVfzE

Strastniot
Strastniot Dan 1,811, 09:09

најубај на цел свет...

Pero Nakov BB
Pero Nakov BB Dan 1,811, 09:26

vo koe selo e ova slikano?

Zaspaniot
Zaspaniot Dan 1,811, 11:21

fino...xD

kocc
kocc Dan 1,811, 12:13

mrazam pica so majonez, odvratno

kocc
kocc Dan 1,811, 12:14

trupco zemi izbrici se ednas da go ebam

iPocahontas
iPocahontas Dan 1,811, 12:15

Хахаха царско o7

AlexSkopje
AlexSkopje Dan 1,811, 12:16

ја нема Maya нема воте 😕

Draknar
Draknar Dan 1,811, 12:17

Супер си поминавме.
Голема благодарност до домаќините се покажаа 😃

Princess Emily
Princess Emily Dan 1,811, 12:38

awwwwwwwwwww Wendichka ♥

Strafciger
Strafciger Dan 1,811, 12:53

Drugiot pat i jas idam

POZZZ do na NAUM brat mu

drugarce od
DSMU Jovan Kalauzi BT

o7

 
Objavi svoj komentar

Što je ovo?

Čitaš članak koji je napisao građanin eRepublika, virtualne strateške igre za više igrača koja se temelji na stvarnim državama. Kreiraj svoj vlastiti lik i pomogni svojoj državi da stekne slavu, dok se ti dokazuješ u ulozi ratnog junaka, renomiranog izdavača ili financijskog stručnjaka.