Fond on/off

À propos de votre journal

Ouvrir la page Wiki

Laikraščio gimimas 1672 dieną
{Pažintis} - straipsnių serija apie eRepublik žmones. Klausimai beveik visiems vienodi tam, kad būtų įmanoma palyginti skirtingų žmonių požiūrius ir vertybes.
{Seimas} - savaitinės ataskaitos iš eSeimo.

(Ne)rimtai. Kodėl nėra balkono?

21 2,236 jour, 06:56 Published in Lithuania Lithuania Interactions sociales et divertissement Interactions sociales et divertissementSiurrealizmas (pr. sur – virš, réalisme – tikrovės, realybės) – XX a. III-V dešimt. kultūrinis, intelektinis, artistinis, meninis judėjimas. Kilo iš dadaizmo, kuris klestėjo Pirmojo pasaulinio karo en savoir plus »

{Pažintis} "Patriotiškumas ir Tėvynės meilė eina greta"

26 2,232 jour, 18:18 Published in Lithuania Lithuania Interactions sociales et divertissement Interactions sociales et divertissementĮ žaidimą jis atėjo šiek tiek daugiau nei prieš metus. Jam jau teko padirbėti Seime,taip pat trumpai dirbo LKA mentoriumi. Trisdešimtmetis trumpam buvo ir į URM virtuvę įsisukęs. Visai neseniai tapo en savoir plus »

[NM][Medaliai] Už 1250 lavonų - 5 auksiniai!

22 1,895 jour, 07:48 Published in Lithuania Lithuania Premiers pas dans eRepublik Premiers pas dans eRepublik

Pristatoma nauja straipsnių serija naujokams, tačiau bus įdomu paskaityti ir senbuviams. „Medaliai“ – tai kiekvieno medalio apžvalga ir keletas komentarų iš TOP5 Lietuvos pilietybę turinčių žmonių apie konkrečius medalius. O kad naujokams en savoir plus »

{Seimas} "Seimas eina!" arba rami Seimo kadencijos pabaiga

10 1,894 jour, 10:35 Published in Lithuania Lithuania Débats et analyses politiques Débats et analyses politiques

Po vadinamojo „Seimo skandalo“, Seimo nariai parodė pasitikėjimą manimi ir išrinko mane į Seimo Pirmininkes. Nors mano kaip SP kadencija truko itin trumpai, tačiau šiokio tokio veiksmo buvo. Jį trumpai ir apžvelgsiu: Seimo nariai aptarė en savoir plus »

{Pažintis} "Patriotiškas žmogus turi būt toks kaip aš"

26 1,864 jour, 07:06 Published in Lithuania Lithuania Interactions sociales et divertissement Interactions sociales et divertissement


Vaikinas į eRepublik užsiregistravo prieš du metus. Kažkada seniai šis žaidėjas buvo „Šaulių“ būrio vadas, priklausė LK HQ. Vaikinas buvo išėjęs kuriam laikui ir į two-clicką, tačiau šį mėnesį en savoir plus »