Fond on/off

À propos de votre journal

Ouvrir la page Wiki

Erepublik Araştırma ve Geliştirme Gazetesi.

4,5 yıllık deneyim ile sizlerle...

ilk yazı 834. erepublik gününde ele alınmıştır:

erepublik.com/en/newspaper/erepublik-arge-gazetesi-224298/28

Diabolus1907'nin God of War Olması Şerefine Dağıtım

713 1,577 jour, 04:59 Published in USA USA Interactions sociales et divertissement Interactions sociales et divertissementLazokrasi üyesi ve Türkiye'nin önde gelen oyuncularından Diabolus1907'nin God of War olması sebebi ile tebrik eden herkese en savoir plus »

Funny Article - Giff and Image : )

96 1,575 jour, 11:11 Published in USA USA Interactions sociales et divertissement Interactions sociales et divertissementBu makale eğlence amaçlı açılmış olup hiçbir iddia taşımamaktadır.
This is article only opened for fun.

1


[img]http://www.issizadam.net/wp-content/uploads/2012/[/img] … en savoir plus »

★[EA Gazetesi]★Türkiye ve Dünyadan Gelişmeler (son sayı)

62 1,567 jour, 02:29 Published in Turkey Turkey Débats et analyses politiques Débats et analyses politiquesTürkiye zor geçen bir dönemi geride bıraktı. İran isyanları ve Bulgaristan'ın İran'a desteği ile hem savaş anlamında hem de siyasi anlamda zor günler geçirmişti.

Şimdi ise bu savaşlar
en savoir plus »

★[EA Gazetesi]★EDEN,ONE,Bulgaristan ve Türkiye Satranç Oyunu

67 1,565 jour, 02:04 Published in Turkey Turkey Débats et analyses politiques Débats et analyses politiquesTürkiye ciddi mücadele ettiği İran cephelerini kazanmasını bildi ancak bu zafere imza atarken Bulgaristan tarafından İran için yapılan vuruşlar iki devlet arasında ciddi tartışmalara
en savoir plus »

★[EA Gazetesi]★Büyük Mücadele

71 1,563 jour, 02:02 Published in Turkey Turkey Débats et analyses politiques Débats et analyses politiquesTürkiye zorlu bir geceyi geride bıraktı. İran isyanları ve saldırıları ile sarsılan Türkiye en büyük darbeyi müttefiki bildiği Bulgaristan'dan aldı. Yine Türkiye'ye karşı tutum sergileyen
en savoir plus »