Fond on/off

Природа українського націоналізму в еРепці

21 3,054 jour, 09:17 Published in Ukraine Ukraine Débats et analyses politiques Débats et analyses politiques


Бонжур пані та панове!

Як практикуючий лікар, в цій статті хотів би розглянути те ком'юніті що косплеїть націоналістів в еРепубліці. В ці важливі та тяжки часи для нашої Батьківщини очевидно що справжні націоналісти працюють на фронті або в тилу … en savoir plus »

Freyja Vanadis

34 3,010 jour, 08:35 Published in Ukraine Ukraine Interactions sociales et divertissement Interactions sociales et divertissement


Коли вже темніло, в двері лікарні зайшла дівчина. Допоможіть, сказала вона..

Що ж, ми повинні допомагати, треба зробити обстеження щоб зрозуміти діагноз - вирішив я. Тож одну з палат займає Freyja Vanadis (доречі перший випадок коли лікуємо діюч … en savoir plus »

Сирко - няшка! Голосуй за него в партии FAS

13 3,008 jour, 01:03 Published in Ukraine Ukraine Débats et analyses politiques Débats et analyses politiquesНя! Відвигаюсь на пост лидера партии. ТОП-5 программа максимум, борьба с диктатурой.

Все кто проголосует тот няшка!

[img]http://s1.favim.com/orig/150323/anime-girl-fanart-manga-[/img] … en savoir plus »

Коли українці стали рабами?

29 3,006 jour, 10:19 Published in Ukraine Ukraine Débats et analyses politiques Débats et analyses politiquesВітаю!

Не заходив я довго в гру а коли повернувся побачив що в нас диктатура. Українці - вільна нація і ті, що хочуть над ними володарювати завжди отримують відсіч, мене н … en savoir plus »

Клиника Святого Бандеры, возвращение главврача

27 3,002 jour, 09:45 Published in Ukraine Ukraine Interactions sociales et divertissement Interactions sociales et divertissementС тяжёлым сердцем шёл Сирко на первый свой рабочий день в психиатрическую клинику Святого Бандеры после продолжительного отсутствия. Тяжкое чувство кололо предательски в сердце. Вот, п … en savoir plus »