Fond on/off

Kaimiņa stila jaunieši

31 2,652 jour, 05:41 Published in Latvia Latvia Interactions sociales et divertissement Interactions sociales et divertissementArī man ir pienācis laiks pateikt, pietiks šo provokāciju no botiem, derētu takā piebremzēt? Tāpat neko nesasniegsiet, tas par CS pārdošanu vispār bija kaut kas smieklīgs, pašu latviešu bots,kas rī … en savoir plus »

Prezidenta vēlēšanas kampaņa [SC4CP]

20 2,631 jour, 14:19 Published in Latvia Latvia Débats et analyses politiques Débats et analyses politiquesSveicināti visi eLatvijas spēlētāji.

Atgriezīsim nelielu veco tradīciju par vēlēšanu kampaņu,kas jaunu sen ir aizmirsta. Īsumā, tiek paredzēts atsākt kopīgās sanākšanas jeb organizētības uzlaboš … en savoir plus »

SC4CP

34 2,630 jour, 17:08 Published in Latvia Latvia Interactions sociales et divertissement Interactions sociales et divertissementĪsi un konkrēti, atgriežos pie darba. Casadeli pārāk labi iekārtojies, nav devis nekādas ziņas no EM pēdējo gada laikā. Ir laiks atkal Latvijai lidot nākošajā līmeni kādu es tai iedevu pirms diviem … en savoir plus »

Rakstnieku atbalsts & Daudz laimes Latvijai!

10 2,555 jour, 02:33 Published in Latvia Latvia Premiers pas dans eRepublik Premiers pas dans eRepublikSveiki spēlētāji!

Ir pagājušas 100 e-dienas kopš mana pēdējā raksta, cik gan ironiski ir tas, kad pēdējais raksts bija par karu ar Baltkrieviju un tieši tagad esam atsākuši nākošo karu ar viņiem, … en savoir plus »

Karš ar Baltkrieviju

18 2,455 jour, 14:32 Published in Latvia Latvia Analyse de guerre Analyse de guerreSveiki spēlētāji!

Te atkal es, saskaņas centrs, jau nu nē, bet gan paši ziniet kas. Gribēju izveidot nelielu rakstu par mūsu kopienu. Gribētu pateikties visiem, kas bija … en savoir plus »