Fond on/off

To koniec Promieniotwórczej Fundacji

43 2,624 jour, 15:54 Published in Poland Poland Premiers pas dans eRepublik Premiers pas dans eRepublik

Mój zapał do gry wyczerpał się.
Już nawet nie chce mi się codziennie dwukliczyć - zaczęło mi się już zapominać zalogować w kolejnym dniu. A na datki niektórzy czekali prawie miesiąc.
Dlatego zamykam działalność swojej fundacji.
Pozdrawiam
ASTAT

en savoir plus »

Czy to już koniec? Rozważania sfrustrowanego staruszka...

45 2,543 jour, 03:51 Published in Poland Poland Interactions sociales et divertissement Interactions sociales et divertissement

Od dość dawna moja gra ogranicza się do "dwuklikania" i czuję się znudzony tą grą... Misje i różne zdarzenia są na jedną modłę, zmiany wyglądu gry nie zwiększają jej grywalności. Na IRC-u przestałem przesiadywać bo zwykle czas na takie spędzanie

en savoir plus »

Fundacja Promieniotwórcza - chlebki i tanki w wakacje

8 2,065 jour, 09:06 Published in Poland Poland Premiers pas dans eRepublik Premiers pas dans eRepublikPo raz 55 zapraszam do korzystania z działalności dobroczynnej Promieniotwórczej Fundacji skierowanej do graczy młodych stażem.
Ze względu na szybki koniec emisji ogłoszenia … en savoir plus »

Promieniotwórcza Fundacja - wakacyjne zmiany

26 2,063 jour, 04:07 Published in Poland Poland Premiers pas dans eRepublik Premiers pas dans eRepublikPo raz 54 zapraszam do korzystania z działalności dobroczynnej Promieniotwórczej Fundacji skierowanej do graczy młodych stażem.
Ostatnio fundacja została wsparta znaczną kwotą … en savoir plus »

Promieniotwórcza Fundacja - chlebki i tank q7 dla wszystkich poniżej 27 poziomu.

6 2,008 jour, 15:18 Published in Poland Poland Premiers pas dans eRepublik Premiers pas dans eRepublikPo raz 53 zapraszam do korzystania z działalności dobroczynnej Promieniotwórczej Fundacji skierowanej do graczy młodych stażem.Po ostatnich ogłoszeniach liczba beneficjentów … en savoir plus »