Fond on/off

Energy Free 40 Food Q5 400 energy .

31 2,274 jour, 02:23 Published in Albania Albania Premiers pas dans eRepublik Premiers pas dans eRepublik


OKAZION SHITET PIT BULL FEMER 5 MUAJSHE . Dhe 2 muajsh MASHKULL .
E fuqishme dhe energjike .
E mbron territorin dhe ben shum mire per ruajtje territori.

Mashkulli shum energjik dhe ka nje nerv te madh per ndeshje....Klyshat e Kampionit … en savoir plus »

Ah moj Shqipni e mjera Shqipni ! ! !

7 2,110 jour, 07:07 Published in Albania Albania Débats et analyses politiques Débats et analyses politiques


E Shkruaj kete artikull per faktin se dicka me ka bezdisur gjate kesaj kohe.por sbesoj se me ka bezdisur vetem mua por te gjith lojtaret e kesaj loje.Esht formimi i dy klaneve te medha te cilet jane. Qeveria ne pushtet dhe opozita me 3 partite me … en savoir plus »

Ndryshimi po fillon ! ! !

27 2,096 jour, 10:24 Published in Albania Albania Débats et analyses politiques Débats et analyses politiques

Shoke dhe shoqe te kesaj loje te mrekullushme . Dua ti falenderoj te gjithe ata ce me votuan dhe me besuan voten e tyre qe bene te mundur qe te behem kryetar i "Aleanca Kuq e Zi "

en savoir plus »

Koha Per Ndryshim ! ! !

7 2,091 jour, 07:56 Published in Albania Albania Débats et analyses politiques Débats et analyses politiques

Pershendetje te gjith e shkruajta kete artikull per te treguar KANDIDIMIN tim per president partie tek "aleanca kuq e zi". Ndoshta shume mund te qeshin ose ti duket gje e kote. Duke pare qe ajo eshte nje parti prej 12 anetaresh.Por nje pune e madhe

en savoir plus »

40 Q5 Food / 400 Energy Free

378 1,919 jour, 11:37 Published in USA USA Interactions sociales et divertissement Interactions sociales et divertissement

400 Energy giveaway !Don't Worry Be Happy !

[

en savoir plus »