Fond on/off

Join the new world

 
eRepublik - Online Strategy Game

Publiska vēstule kongresam.

1,849 jour, 08:41 Published in Latvia Lettonie de Horasss

Sveicināti,

Šodien vēlos griezties pie kongresa ar jaunu piedāvājumu jeb likumprojektu.

Pēdējā mēneša laikā eLatvijas presē novēroju tādu panīkumu, kāds ļoti sen nav bijis. Es uzskatu, ka prese ir ļoti svarīga šīs spēles sastāvdaļa un bez aktivitātes šajā jomā lēnām rodas panīkums, kas liek vairākiem labiem eLatvijas pilsoņiem spēli pamest.

Bet protams, jo kad esi visu saražojis, pastrādājis un izdauzījies karalaukā, seko diezgan nogurdinošais periods, kamēr enerģijas daudzums ir par zemu, lai turpinātu iepriekš minētās darbības.

Šajā brīdī savu spēku parāda prese. Tā dod iespēju izlasīt jaunumus eLatvijā un arī visā ePasaulē, piedalīties dažādās loterijās un konkursos, lasīt izklaidējoša satura rakstus. Respektīvi, prese dod iespēju aizpildīt šo enerģijas atjaunošanas periodu un gūt pozitīvas emocijas.

Kā jau varēja noprast no iepriekšējās rindkopas, šis temats man ir arī aktuāls dēļ spēlētāju noturēšanas spēlē. Protams, ka nevienu ar varu nenoturēsim, bet radot pozitīvu gaisotni, viņiem nebūs iemesla spēli pamest.Tāpēc gribu ierosināt jaunu likumprojektu, kas vistiešākajā veidā būs vērsts tieši uz pašiem kongresmeņiem."Katram kongresmenim ir pienākums ievietot savu komentāru visos rakstos, kas ir publicēti eLatvijas telpā"Tiešais teksts vēl ir grozāms - bija grūti uz sitiena atrast pareizo formulējumu.

Tagad sīkāk par šī likuma pozitīvajām pusēm:

1) Rodas diskusijas - diskusijas ir visas preses pamats. Tās dod ne tikai motivāciju un iedvesmu veidot jaunus rakstus, bet arī idejas priekš tiem.

2) Aktivizējas prese - Kā jau iepriekš minēju, ja rodas aktīvas diskusijas, tad rodas arī jauni raksti.

3) Uzlabojas preses kvalitāte - Katram raksta autoram rodas iespēja iegūt pilnīgāku feedbacku par sevis veidoto rakstu. No tā var spriest kas būtu jāmaina un kas jāsaglabā , veidojot rakstus. Kas zin, varbūt tieši dēļ ši likuma, mums rastos jauns vispāratzīts medijs!

4) Rodas iespēja apkopot kongresmeņu aktivitāti - Ir skaidrs, ka katrā kongresa balsošanā piedalās 32 - 36 kongresmeņi. Tas gan nedotu iespēju redzēt, kurš ir balsojis un kurš nav, bet no šī likuma varētu saprast, kurš kongresmenis ir pietiekami aktīvs un kuram vajadzētu pacensties nedaudz vairāk.

5) Partijas Prezidentam būtu iespēja iegūt informāciju par aktivitāti - Pārsvarā PP veidojot kandidātu sarakstu prasa kandidātiem iesniegt pieteikumu, kurā viņi izskaidro kāpēc vēlas iekļūt kongresā. Ja tiktu apkopota informācija par šī likuma ievērošanu veidotos, PP varētu viegli aplūkot cik aktīvi ir darbojušies iepriekšējie kongresmeņi un vieglāk nolemt vai ļaut viņiem kandidēt arī nākošajās vēlēšanās.

6) Palielinās iespēja, ka pilsoņiem neapniks eLatvija - samazinātos iespēja, ka eLatvijas pilsoņi brauc no eLatvijas uz kādu citu valsti, vai vēl trakāk - aizietu no spēles vispār.


Domāju, ka pieņemot šādu likumu mēs uzlabosim situāciju gan politiskajā jomā, gan medijos! Tas, protams, neatrisina daudzas problēmas, bet ar kko taču vajadzētu sākt.

 

Commentaires

Soulcraft
Soulcraft 1,849 jour, 08:53

+ izklaides rasktus var uztaisīt ,kur cilvēki komentāros var ielikt smieklīgas lietas ,kā bildes /video/jokus. (Jauku kopienu veidot)

-Daudzi varētu atrast jaunas smieklīgas lietas ko vēl nav redzējuši vai dzirdējuši.
-Pozitīvas emocijas.
-Vēlme ieiet erepublika ne tikai ,lai veiktu erepublik lietas ,bet arī kā atpūtas vieta.

vanadzinsh
vanadzinsh 1,849 jour, 09:03

Ir raksti, kurus es vienkārši nevēlos komentēt. Šajā sakarā man ir kontrpiedāvājums- uzlikt katram kongresmenim par piedāvājumu publicēt rakstus nevis komentēt. :0)

Horasss
Horasss 1,849 jour, 09:10

Ja galīgi nav ko teikt par rakstu vienmēr var pielikt vismaz "😐" vai "o/" , vai ko tam līdzīgu.

Domāju, ka rakstu veidošana būtu nedaudz par traku, jo ir arī tādi cilvēki, kam nesanāk izteikties tā, kā viņš varbūt to vēlētos, un ja vēl būtu spiesta lieta..

Horasss
Horasss 1,849 jour, 09:22

*... var pielikt vismaz " : | " .....
tā bija domāts!

nelabaiz
nelabaiz 1,849 jour, 09:59

Kopumā lieliska ideja. Taču pievienojos b0dE'm - dažam labam rakstam tā satura dēļ nav vēlme rakstīt komentāru un no "o/" likšanas neredzu jēgu.. 😕

Mr.Calitis
Mr.Calitis 1,849 jour, 10:13

Domāju ka spēlētāji jāpiesaista savādāk. Ja paskatās ko spēlētājs dara - strādā, trenējās, karo, cenšas iekļūt politikā, bet tajā nevar iekļūt, jo kā pirmos virza spēlētājus ar pieredzi.

Manā gadījumā - spēlē ienāku strādāju, trenējos, uzsitu DO un ja ir laiks paskatos, kas darās presē. Veidot rakstus? Kādreiz darīju, bet to tā pat izlasa maza daļa. Iesaistīties politikā? Tur jau ir "pieredzējuši"/nav kā sarkasms/ spēlētāji =, kas darbojas.

Šobrīd mērķis ir sasniegt GoW un pazust tālēs...

Frukts
Frukts 1,849 jour, 10:15

Tas gan neattiecas uz mani bet Horassa ideja patīk, ceru ka ieviesīsiet. 🙂

Horasss
Horasss 1,849 jour, 10:16

Bet tad vajag pievienot komentāru, ka raksts ir nesakarīgs vai nevajadzīgs.

Tas dos raksta autoram vielu pārdomām un nākamos rakstus viņš veidos labākus.

Pietam, par katru rakstu būs redzama kongresa nostāja.

McDaunis
McDaunis 1,849 jour, 10:17

Presē tiešām panīkums. Pazudis jezuliņš ar ikdienas finansu un sīšu pamacīšanas rakstiem. Telefons nespej aizzvanīt tukšumu, bet McDaunis tikai spītīgi komente nevis izspiež no sevis atbildes avīželes. Tiešām prese manāms panīkums. McDaunis

eggegg
eggegg 1,849 jour, 11:12

es esmu kongresmenis, nevis spameris
un komenteeju rakstus, kur man ir ko teikt, nevis lai piepildiitu vietu
labiem rakkstiem pielieku Vote un pietiek - autors redz, ka ir intrese

MrAniman2
MrAniman2 1,849 jour, 11:24

Šo ideju neatbalstu, kurš gan to kontrolētu?

Horasss
Horasss 1,849 jour, 11:34

Domā, ka būtu problēma atrast kādu kurš kontrolētu?

Jesus Allmighty
Jesus Allmighty 1,849 jour, 12:10

""

vanadzinsh
vanadzinsh 1,849 jour, 12:16

: |

arnisar
arnisar 1,849 jour, 12:34

ja ir viedoklis tad izsakaas
var jau protams keksiisha peec atziimeeties ar o7...

Nostrop
Nostrop 1,849 jour, 12:36

Vienigais kas tiks panakts ar tadu likumprojektu - milzigs spams pastkstee. Lai cik nebutu bediigi - 90% rakstu ir sviests uz kuru negribas laiku teret lasot, kur nu vel komentejot

xTripleXx
xTripleXx 1,849 jour, 12:40

es neatbalstu.....(es gan arii neesu kongresaa, taa ka laikam vienalga : D ) mani kaitina raksti, kuri pirmajaa lapaa paraadaas ar 40 komentaariem.... veru valaa domaaju buus interesanta diskusija, bet tur nez kapeec visi salutee rakstam par kko velns vinu zin ko..
+ kaa jau muuzdien esmu to teicis.... no kongresa jeegas nav nekaadas.... visu taa pat vada prezidens, kara ministrs, kaa arii ekanomikas ministrs un viniem pietuvinaati/paziistami cilveeki... balsojums shur, balsojums tur - detalas

xTripleXx
xTripleXx 1,849 jour, 12:42

un galu galaa tas ir pashu kongresmenu interesees par sevi atgaadinaat lai iekluutu naakamajaa kongresaa..... nedomaaju ka ar o7 vai kkaadas " buutu pareizaakais veids....... un vel jo vairaak.... kaa varees kaadu sodiit par neizdariito darbu? eRepa politika notiek aarpus speeles.... chatos un skypos.. : )

haiducy
haiducy 1,849 jour, 12:45

o7
My job here is done.

zeibis89
zeibis89 1,849 jour, 12:58

Par dzīvu presi, Lielā Latvijā!

fbi Lv
fbi Lv 1,849 jour, 13:15

..Lai cik nebutu bediigi - 90% rakstu ir sviests uz kuru negribas laiku teret lasot, kur nu vel komentejot x2

Mongis
Mongis 1,850 jour, 23:02

o7

Drafts
Drafts 1,850 jour, 02:00

Esmu par kvalitatīviem komentāriem nevis +1, o7 utt...

TrakaisLacs
TrakaisLacs 1,850 jour, 07:10

Mums ir ''Telefons112'' , kam mums kvalitatīvus rakstus?

Bet ja bez jokiem,tad liela daļa rokas klēpī salikuši ,sēž un gaida kamēr kāds kautko rakstīs un būs aktivitāte,kaut kongresmeņiem būtu jāparāda savs viedoklis tautai caur rakstiem.

kamikaza2
kamikaza2 1,850 jour, 17:52

es protams varu katrā otrajā rakstā ierakstīt
Foršsss raksts vai vote, vai vienkārši trololo, bet no tā nav nekāda jēga.
Šāds variants neglābs eLatviju no panīkuma...

Zebete
Zebete 1,850 jour, 21:52

Domāju, ka vairāk vajag kongresa avīzi, kur tiek atspoguļoti nedēļas notikumi kongresā, kā arī caur komentiem iedzīvotājiem būtu iespēja uzdot jautājumus kongresmeņiem un saņemt publisku atbildes!

gudrinieks
gudrinieks 1,850 jour, 22:26

Labs sākums būtu atjaunot vismaz regulārus rakstus no ministrijām par paveikto un plāniem. Bet tā kā visdrīzāk nekas netiek darīts, tad nav jau arī par ko rakstīt.

Piespiedu komentēšana problēmu neatrisinās, plus jāpiekrīt tiem, kuri saka, ka lielākā daļa rakstu ir no sērijas "šī ir mana jaunā avīze, kura būs baigi forša, balsojiet un abonējiet" un ar to arī viss beidzas.

TrakaisLacs
TrakaisLacs 1,851 jour, 02:57

Piekritīšu gudriniekam,jauniņie domā ,ka sāks baigo aktivitāti,bet saprot ka nav jēgas un pašiem piegriežās,varbūt arī ir vajadzīgi vairāk atbalsta rakstu veidotājiem,bet ''par ko tad atbalstīti ja raksts sarakstīs tik murgaini un ne pa tēmai?'' , tādēļ jāsaka paldies tagadējiem aktīvistiem erepublikā..

Lexss
Lexss 1,851 jour, 08:31

Domāju, ka neviena no piepiedu lietām šeit neder - ne likt katŗā raksta kautko komentēt, ne arī likt katram kongresmenim kautko rakstīt jegā vai bezjēgā....man piemēram nav laika te tupēt 24h un lasīt pilnīgi visus rakstus un tā komentārus... kautkādi apsveikumi utt.. kam intereses tas arī lasīs un arī rakstīs! Personīgi neesmu pats aktīvakais komentetājs, bet ja redzu, ka mans komentārs tur ir vieta tad arī tādu uzrakstu! Protams ja tiks prasits, varu arī likt ķekšus tur kur nav jegas komentet

 
Publier ton commentaire

Qu'est-ce ?

Vous êtes en train de lire un article écrit par un citoyen d'eRepublik, un jeu de stratégie multijoueur immersif où l'on retrouve des pays réels. Créez votre propre personnage pour aider votre pays à atteindre la gloire et devenez un héros de guerre, un grand journaliste ou un magnat de la finance.