Fond on/off

Join the new world

 
eRepublik - Online Strategy Game

Promieniotwórcza FuNDacja - chlebki dla wszystkich do 27 poziomu.

1,900 jour, 12:21 Published in Poland Pologne de oldastat


Po raz kolejny (41) zapraszam do korzystania z działalności dobroczynnej Promieniotwórczej FuNDacji skierowanej do graczy młodych stażem.
Aktualnie trwają przygotowania do zmiany sposobu zgłaszania się po pomoc, pierwsze osoby testują formularz. Wynika to z popularności FuNDacji - rozdanie chlebków zajmuje mi ponad godzinę i potrzebuję pomocy. 😃 Czasami niestety może się zdarzyć, że chlebki przyjdą na początku następnego erepowego dnia - w tym nowym dniu także można zgłosić się po nowe wsparcie.

Proszę wszystkich o wotowanie i subskrybowanie mojej gazetki.

I druga prośba do zgłaszających się - pmki piszcie jako jeden wątek a nie jako nowe wiadomości.


Zachęcam wszystkich do przeczytania mojej eAutobiografii - doświadczonych graczy dla rozrywki, początkujących - żeby zorientowali się jak zmienny jest świat eRepublik. Więcej informacji na końcu artykułu.- przekazujemy chlebki - aktualnie dające 1000 energii
- pomoc dotyczy graczy do 26 poziomu włącznie
- warunkiem otrzymania pomocy jest wysyłanie do mnie (oldastat) wiadomości (pm) z prośbą o pomoc/ chlebki (treść dowolna + numer dnia eRep) - jeszcze raz proszę wysyłać je w jednym wątku
- prośbę o wsparcie można wysyłać codziennie dopóki nie uzyska się 27 poziomu
- przekazywana rzeczywista ilość energii oraz ewentualne dodatkowo bronie uzależnione są od aktywności sponsorów - niestety ostatnio jest z tym gorzej i coraz częściej muszę się posiłkować dodatkowymi zakupami chlebków.

Ze swojej strony jeszcze raz proszę o vote, subscribe a także o dodanie do przyjaciół.W ostatnim czasie (ostatnie 7 dni), jak również po ukazaniu się tego artykułu FuNDację wspierali:
BumbleeBek
Ceglarczyk
Ghost.Town
Loide
Matisoj
patkro12
trollface632
Dziękuję wszystkim dotychczasowym sponsorom za wsparcie fundacji (zarówno wymienionym powyżej jak i poniżej, a szczególnie tym w obu miejscach):

aga86, ahmadszah, Altras, AlJihad44, Azae, bartobk2, Basowy, Bobslej, Boleslaw Smialy, Ceglarczyk, CitizenPawel, Credus, CyMruu, Darek Reich, Donalbein, Dropp, Duff87, El Reto, Farrokh Bulsarra, Feyron, Frondysta, Gbyt, Ghanim, Ghost.Town, Grudusk, HazeYru, Jac21, Jan Borowy, jedimindtrick, jerry713, johannabln, kb1992, Kherehabath, kierpce szatana, Konijo, krawczu, Kris Nowak, krychu9, krzychuxox, Laciek, Lockedo, Lodzia tak, Loide, LordViaderko, Luki 140, Lulaks, Majbus, MatiMat8, Matisoj, Matiz Aleksander,Mehel, MEN, New Marcelow, MiczuPL, miudyk, Morowy Komandos, Mr QRCZEBLADE, Numriel, Obywatel Janusz, owarit, patkro12, pawien, Pawlikus93, pietka23, Pijany1, Pinius, Piotr Kosinski, Printex, QmciaQ, Quox, rafcze, Rafi, Raza199, real gacek, Rudzjo, ShimmyPL, SlawekG, snotlinghuj, Spooky_The_Great, staruszek, Swadzik, Swidr, SyrkiusAFK, Szymon Pietrzyk, Takelbery, talak tiga, The Greal Wall of China, Thortom, tommy.g, TraperQQ, trollface632, Wesch, Zysku
Wielu graczy przekazała darowizny kilkakrotnie, niektórzy robią to dość regularnie. Wielokrotnie darowizny przekazywali: ahmadszah, AlJihad44, bartobk2, Bobslej, Ceglarczyk, CitizenPawel, Obywatel Janusz, jedimindtrick, Jac21, jerry713, Laciek, johannabln, Kherehabath, Quox, Rafi, SlawekG, Swidr, TraperQQ, Wesch.
I z całą pewnością są osoby które pominąłem za co przepraszam - proszę o pm i poprawię.Dziękuję graczom, którzy postanowili zakończyć grę i na koniec oddali swój majątek (bądź jego część) na rzecz fundacji: Zoknik, Bed Intruder, Lulaks, Rooness, peciaq, Rastah, ricardo33, MisiekCentralny, RimPimPim, Marusinski, MiczuPL, Rakaz666, VanKiller, vonStont i korlupek.
Żałuję, że odeszliście z gry, ale obiecuję wykorzystać wasze datki z pożytkiem dla innych graczy i przez to rozwoju ePolski.

Dziękuję serdecznie graczowi Farrokh Bulsarra za szatę graficzną do mojej gazetki jak również za zaprojektowanie mojego awka.


I jeszcze parę podziękowań od graczy, którzy skorzystali z pomocy w ostatnim czasie:

columbs
Jestem już jedną nogą na 27 lvlu. Serdeczne dzięki za całą okazałą pomoc. Dostawy były zawsze na czas, a cały otrzymany wellness starałem się wykorzystać by jak najlepiej przysłużyć się polskim interesom. Prowadzisz tą fundację w naprawdę profesjonalny sposób i oby tak dalej. Jeszcze raz serdeczne dziękuję.

anotherword
Będzie mi brakowało Twych chlebków, naprawdę:)
Również życzę powodzenia i jeszcze raz dziękuję za pomoc w rozwoju. 🙂

Dydys5
Chciałbym serdecznie podziekowac za cała pomoc od fundacji 🙂 niestety juz zdobylem 27 poziom i musze zacząc samodzielnie radzic sobie z glodem 🙂Od kilku miesięcy wszyscy dostają więcej chlebków (zaczynałem od 100 health, teraz jest 1000 energii) - to głównie dzięki sponsorom zarówno tym stałym jak i tym szczególnie hojnym.
Okazyjnie zależnie od hojności sponsorów zdarzają się także bronie.
Od kilku miesięcy utrzymuje się stale poziom ponad 30 aktywnych beneficjentów fundacji.Chcesz widzieć coś więcej o mnie? Jak powstała fundacja? Zapraszam do przeczytania artykułu

Jako zachęta do przeczytania - recenzje z komentarzy:

Boleslaw Smialy - 15 min. czytania; dobra lektura; oczywiście SUB; zabrakło promocji PMTF; ale i tak jest Was sporo; powodzenia pierwiastku:)

johannabln - Całkiem przyjemnie się czyta V+S

Rafal12345 - Przeczytałęm wszystko.Fajny artykuł,miło się czyta no i sporo tej historii o Tobie .Troszkę życia już zasmakowałeś w eSwiecie... Gratuluje wprawnej ręki i wygodnego pióra , v+s.

uSFxMephist - przeczytalem cale i masz tego 301 suba !

Swadzi - Pamiętam czasy kiedy powstały płatne treningi oraz chwilę kiedy odszedłem.. wprowadzenie V2. Aż się łezka w oku zakręciła..

Laciek - Dobry tekst, a co do napka, to były takie czasy. 1 dzień = 1 trening = 0,04 siły i nie sposób było tego przeskoczyć. Kiedyś to cierpliwość i systematyczność była w tej grze najbardziej nagradzana, a teraz...
 

Commentaires

KielekPL
KielekPL 1,900 jour, 12:53

Zatwierdzam tego arta i gorrrrąco polecam o7

Wesch
Wesch 1,900 jour, 13:58

Drugi! W końcu vote i jak zawsze dofik :3

Kris Nowak
Kris Nowak 1,900 jour, 15:42

Jest fundacja, jest vote. Polecam o/

Majbus
Majbus 1,901 jour, 04:09

o//

ZDEN3K
ZDEN3K 1,901 jour, 06:08

PMTF APROVED!

SpikusPL
SpikusPL 1,901 jour, 06:39

\o/

Stojgniew88
Stojgniew88 1,902 jour, 00:46

dzień 1902

Przemo Drabo
Przemo Drabo 1,903 jour, 10:10

dzień 1,904

Stojgniew88
Stojgniew88 1,903 jour, 11:10

dzień 1903

aiwprton
aiwprton 1,904 jour, 06:16

dzień 1904

siwelsc
siwelsc 1,905 jour, 22:53

dzień 1905

 
Publier ton commentaire

Qu'est-ce ?

Vous êtes en train de lire un article écrit par un citoyen d'eRepublik, un jeu de stratégie multijoueur immersif où l'on retrouve des pays réels. Créez votre propre personnage pour aider votre pays à atteindre la gloire et devenez un héros de guerre, un grand journaliste ou un magnat de la finance.